Dokument o Anneke

Czyli po prostu Anneke
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 34 razy
Podziękowano: 40 razy

Dokument o Anneke

Postautor: Tomol » 21 stycznia 2019, 19:19

Pierwszy zwiastun filmu o Anneke niejakiego Petera Bloka,który z powodu małego zainteresowania nie ukazał się oficjalnie.
https://vimeo.com/channels/anneke?fbcli ... wKj5iJrKOE

Na tym kanale mają też pojawiać się kolejne filmiki.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 87 razy
Podziękowano: 38 razy

Re: Dokument o Anneke

Postautor: Luna » 22 stycznia 2019, 00:03

Łał, ale czad! Dzięki, Tomol :) :) :) Nie mogę się doczekać reszty. Ten zwiastun uświadomił mi, że w ogóle nie znam Anneke. Oglądam ją tylko w roli, uśmiechniętą od ucha, do ucha, kiedy opowiada na scenie zabawne historie i udziela wywiadów. Niesamowicie się na nią patrzy w normalnych sytuacjach, spokojnie rozmawiającą, poważną, tulącą swoją mamę lub krzywiącą się z bólu.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 84 razy

Postautor: Vinlett » 22 stycznia 2019, 17:27

Tomol pisze:(...) z powodu małego zainteresowania nie ukazał się oficjalnie.
Jakie to przykre. Jeden z najlepszych głosów i brak zainteresowania oficjalnym wydaniem dokumentu :(

Tomol, dzięki za info, wspaniała niespodzianka dla nas, fanów :) Te fragmenty, które pokazano w zwiastunie, są obłędne. Już nie mogę doczekać się reszty. Może dowiemy się z tego filmu, w jaki sposób Anneke dba o głos, co robi, że przez tyle lat utrzymuje go na najwyższym poziomie. Bardzo chciałabym się tego dowiedzieć. Straciłam już nadzieję, że jakikolwiek dziennikarz zapyta ją o to w normalnym wywiadzie. Pomyśleć, że autor filmu przez trzy lata nagrywał koncerty Anneke w wysokiej jakości, jak na to zasługuje jej mocny wokal, a my przez ten czas cieszyliśmy się z każdego nagrania na youtube w szitowej jakości :lol:
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol

Postautor: Tomol » 22 stycznia 2019, 18:07

Vinlett pisze: Jakie to przykre. Jeden z najlepszych głosów i brak zainteresowania oficjalnym wydaniem dokumentu
.

Dokładnie ! Powiem wam,że mnie to bardzo zdziwiło :shock: żeby nikt nie chciał wydać godzinnego filmu o tak wszechstronnej wokalistce z niespotykaną osobowością która na rynku jest już tyle lat i co chwilę zaskakuje nowymi projektami.
I wcale nie chodzi mi o dystrybucję na miarę jakiejś megaprodukcji dostępnej w każdym "Empiku na Malediwach" ;) tylko
o limitowaną sprzedaż online stricte dla zainteresowanych fanów.

Mam jeszcze nadzieje,że tak się stanie.
Peter Blok :
"In total approximately 4 hours. It might trigger interested parties as yet."
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 26 stycznia 2019, 15:19

Tomol pisze:I wcale nie chodzi mi o dystrybucję na miarę jakiejś megaprodukcji dostępnej w każdym "Empiku na Malediwach" ;) tylko o limitowaną sprzedaż online stricte dla zainteresowanych fanów.
Fajnie by było, gdyby film, o ile powstanie, trafił na jakąś platformę VOD. Wtedy nie tylko fani Anneke mogliby go obejrzeć, ale także miłośnicy dokumentów. Jest przecież mnóstwo takich osób, a filmy dokumentalne kręci się na najróżniejsze tematy.

Jest już do obejrzenia pierwsza część o projekcie Anneke z muzykami Árstíðir <3
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol

Postautor: Tomol » 29 stycznia 2019, 11:30

Peter Blok edytował trailer.

"Yesterday, I uploaded a new version of the trailer. There are two reasons for it. I got permission to use some old material (1999) of the KRO (Dutch broadcasting organization). I could therefore also fit in some material (2006) from Chile of The Gathering (3:40 minutes into the trailer). And secondly, a friend offered to edit my texts and subtitles. So I could leave out the request for that."
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 09 lutego 2019, 09:37

Tomol pisze:Peter Blok edytował trailer.
Anneke z dredami, to były czasy ;)

Chyba wcześniej umknęła mi ta wystawa z butami, o której jest mowa w trzecim odcinku. Niby taka pierdółka w wypełnionym przeróżnymi zajęciami bogatym życiorysie Anneke, ale zawsze to fajnie móc dowiedzieć się czegoś nowego.

Obrazek

Źródło
I am the FBI.

Wróć do „Come wander with Annie”