Bieżące wiadomości i wywiady

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady

Postautor: Natta » 05 marca 2016, 14:37

Ładna para! Pewnie jak zespół wróci do grania, to będzie jeszcze więcej grał w Chile (oby jak najszybciej!) Widzę, że przerwa w działalności zespołu jest z pożytkiem dla życia osobistego muzyków :)
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 06 marca 2016, 21:53

Vinlett pisze:Facebook mi powiedział, że Rene Rutten się ożenił!

Jaka piękna para, okolica i bezpretensjonalna uroczystość!

Vinlett pisze:No więc sprawdziłam sobie jak wygląda ten taniec "cueca" w technice ruchomej: KLIK :mrgreen:

To naprawdę musiało być epickie :lol: :lol:.

Vinlett pisze:A Rene W OGÓLE się nie starzeje :D

Ano właśnie, Rene zawsze wygląda, jak taki szary myszek, poczciwina, a tutaj okoliczności, ta cała radocha i z pewnością spektakularny taniec ukazały, że cały czas ma japkę, jak chłopaczek :D.

Natta pisze:Widzę, że przerwa w działalności zespołu jest z pożytkiem dla życia osobistego muzyków :)

No ja właśnie mam nadzieję, że to po to ta przerwa. Pożenione, pomnożone... Niech się chwilę tym nacieszą i biorą do roboty! :D
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 09 marca 2016, 21:36

Rzeczywiście piękna para, chilijska wybranka Rene jest urocza :D Niech żyją długo i szczęśliwie. <3

Bardzo chciałbym zobaczyć The Gathering na scenie jednak i najlepiej z jakimś nowym materiałem :cry: Cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 07 listopada 2017, 11:00

Marike Groot, która kiedyś partnerowała Bartowi na "Always", ma swój zespół - Tully Monster. Niedługo wydają EPkę i z tej okazji wypuścili kawałek Wire.

Jest całkiem przyjemny, a Marike jednak umie się ruszać :D

Wróć do „The Gathering”