Teledyski

O muzyce ogólnie
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Re: Teledyski

Postautor: Luna » 23 stycznia 2013, 17:13

Łał! Zarąbiście to wykombinowali :D. No i sam klip bardzo na plus - przyjemna muzyka, rewelacyjna energia, fajne efekty, ładni ludzie :D.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 23 stycznia 2013, 17:21

Perkusista mi przypomina Robba Starka z Gry o Tron :lol:
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 29 stycznia 2013, 20:07

Coś w tym jest :D.

Jónsi - "Go Do"

Ubóstwiam ten teledysk, po prostu wszystko w nim jest dla mnie doskonałe :). Po pierwsze idealnie odzwierciedla to, jakimi dziećmi natury są ludzie wychowani na Islandii, jak oddziałują na nich kosmiczne widoki i przestrzeń. Po drugie, ta surowa, ale przepiękna kolorystyka, światła, cienie, szalona praca kamery, to wszystko mnie zachwyca. Po trzecie kocham ptaki, a Jónsi wygląda olśniewająco w tych piórach, makijażach, z tymi swoimi dziwnymi ruchami... trochę, jak Ptasiek, trochę, jak istota z innej planety. Jego charakteryzacje kolorowego obdartusa, jego otoczenie, to wszystko niesamowicie na mnie oddziałuje, rozbudza we mnie wenę. Sprawia, że czuję w płucach i na twarzy rześkie, chłodne powietrze pachnące oceanem. Sama z chęcią obkleiłabym się tymi piórami, wdrapała na szczyt wulkanu i tam została.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 29 kwietnia 2013, 21:05

Odessa Chen "Sin-ematic"

Ciekaw jestem jak Dark zareaguje na tego typu muzyczkę wykonywaną przez Odessę... :) ;) ? Mnie zaskoczyła... i nie podoba mi się w tym klipie...
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 30 kwietnia 2013, 08:41

O mamo. To moja melancholijna Odessa? Masakra. Nie byłem w stanie przesłuchać tego do końca. To jest tego typu elektronika, której najbardziej na świecie nie lubię. Mam nadzieję, że to jakiś gościnny udział i więcej się nie powtórzy. Ale jednym słowem - MIAZGA.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 08 maja 2013, 01:46

Dla mnie ten kawałek jest całkiem przyjemny na taki ciepły, letni dzień w ogródku. Ale teledysk, to jak Shazza, trza przyznać ;).
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 10 maja 2013, 01:49

Walk off the Earth - Material Girl (Madonna cover)
Uwielbiam klipy od Walk Off The Earth. Nie dość, że aranżacja jest bardzo fajna i w dodatku pojawia się mój ukochany theremin, to jeszcze klip się świetnie ogląda! No i Sarah pokazuje, że nawet w 8 miesiącu ciąży można robić to, co się zwykle robi, skakać, śpiewać, tańczyć i cieszyć się aktywnym życiem. Jak oglądam ten klip to mam banana na twarzy ;)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 10 maja 2013, 23:33

Kolejny, sympatyczny teledysk :). I te mapety :lol:. A potem panowie, wyskakujący zamiast nich... urocze!
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 11 maja 2013, 00:15

Nom, świetne pomysły mają :) Motyw z mapetami wykorzystali już kiedyś tu: Karma Police. Oczywiście jak do wielu ich filmików, także i do tego można zobaczyć śmieszny making of: KLIK - tu najbardziej rozwala mnie sposób, w jaki mapety znalazły się w kadrze :lol:
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 04 lipca 2014, 12:06

Bardzo ciekawy klip: DyE feat. Egyptian Lover - She's Bad (Official Video). Nie mogę napisać na jego temat nic więcej, po prostu trzeba go obejrzeć ;)

Wróć do „Dla muzyki, o muzyce, z muzyką”