Anneke van Giersbergen live

Koncerty i spotkania na żywo.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Anneke van Giersbergen live

Postautor: Luna » 26 kwietnia 2011, 17:53

Być może niedługo Annie zacznie grać jakieś nowe utwory, już pod szyldem "Anneke van Giersbergen", więc temat będzie sobie na to czekał ;).
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Re: Anneke van Giersbergen live

Postautor: Vinlett » 08 maja 2011, 17:38

To nie jest zupełnie nowy utwór ;x, ale zagrany już pod szyldem "Anneke van Giersbergen" :D .

Saturnine z koncertu, który odbył się 6. maja w Niemczech. Wcześniej "Alone" i "Shrink", teraz "Saturnine"- widać Anneke coś tęskno do grania swoich starych gatheringowych kawałków.

Setlista
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 12 maja 2011, 03:23

Mam nadzieję, że tak jest i Annie weźmie tę tęsknotę pod uwagę podczas nagrywania kolejnego albumu. Marzy mi się coś niekoniecznie spokojnego, ale trochę chłodniejszego i poważniejszego w jej wykonaniu... Zwłaszcza, kiedy słucham takiego "Saturnine"...

Ja tam się nie znam, ale czy mi się wydaje, czy ten nowy skład koncertowy brzmi o wiele potężniej od Agua de Annique? :D

Urocza konferansjerka :lol:.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 13 czerwca 2011, 02:37

Nie pamiętam, czy to już było... Na pewno wrzucałam cover "My Immortal" z tego samego wydarzenia.

"Hey Okay!"

Pięknie! :D Myślałam, że wyjdzie z tego jakiś koszmarek, ale wyszło pięknie :D. Z orkiestrą ta piosenka jest jakaś taka ładniejsza i trochę poważniejsza :).
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 28 lipca 2011, 10:48

Wrzucę parę nagrań z Meksyku:)
Piękne Shrink, które zawsze robi na mnie wrażenie, już taka specyfika tej piosenki. Locked Away, po którym mogę stwierdzić bez dwóch zdań, ludzie kochają Anneke i kochali ją w The Gathering. Moje ukochane Hey OK, za każdym razem jak słucham tego numeru to śpiewam jak głupi - świetny kawałek. I oczywiście duet The Blower's Daughter - to też kocham. Jakoś tak wyjątkowo pięknie to zaśpiewali... I na koniec Adore
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: Vinlett » 31 lipca 2011, 16:40

Kontynuując wątek trasy Anneke po krajach hiszpańskojęzycznych- z Argentyny, 28 lipca, taki oto footage:
Fury + Saturnine

Setlista:
01. Fury
02. Saturnine
03. Ice Water
04. I Want
05. Adore
06. Hyperdrive
07. Hey Okay!
08. Wonder
09. Shrink
10. Laugh it Out
11. Beautiful One
12. Locked Away
13. Witnesses

Źródło
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Ignacyusz

Postautor: Ignacyusz » 03 sierpnia 2011, 17:30

Nie wydaje mi się, abym widział gdzieś tutaj coś podobnego więc wrzucam Sunny Side Up z uroczego występu w Alkmaar z 15 sierpnia 2010. W sumie to zarejestrowany został cały koncert, nawiasem mówiąc, w bardzo dobrej jakości. Gorąco polecam :)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 21 sierpnia 2011, 01:50

Pamiętam mnóstwo zdjęć z tego występu, ale chyba jakoś nigdy nie miałam okazji zobaczyć żadnego filmiku :D. Rzeczywiście, cudne wykonanie. Tym bardziej, że to jeden z moich ulubionych utworów z In Your Room. No i jak fajnie niesie się głos Annie - kojarzy mi się z Juwenaliami i niemalże widzę ją na Stadionie Syrenki :D :D.

Miałam napisać, że zawsze wkurzają mnie te Anneczkowe konferansjerki po holendersku, bo ich nie rozumiem, ale ktoś w komentarzach przetłumaczył:

She says that her guitar is for sale, so someone yells 5 euro.

She says, "5 euro, what kind of offer is that", the guy says, it is a starting offer...later she asks "5 euro, who can pay more ?"

Urocze :D.

Btw. witam na forum i zapraszam tutaj ;).

EDIT:

Absolutnie prześliczne, eteryczne, zjawiskowe "Wonder" i "Shrink". Annie jak zwykle urocza i zabawna :lol:.

No i jeszcze "Beautiful One" w wersji odświeżonej + "Locked Away".
Awatar użytkownika
Ignacyusz

Postautor: Ignacyusz » 25 sierpnia 2011, 14:46

Dooobra, teraz coś naprawdę niesamowitego, Full Color Festival, Kampen 12-06-2010 (fanfary!):
Sunny Side Up oraz Hey Okay! (ft. Finn!). Te dwa nagrania są dla mnie odpowiedzią na pytanie:"a co ty właściwie widzisz w tej Anneke!?" i przy okazji dobitnie wyjaśniają tytuł płyty z której pochodzą ;) . Generalnie akustyczne wykonania tych dwóch kawałków wymiatają, ale to jest taaakie wręcz intymne, a jednocześnie wesołe, że ja wysiadam... niepowtarzalna sprawa.
" - Dlaczego Chaos zawsze wygrywa z Porządkiem?
- Ponieważ jest lepiej zorganizowany." // T.P.

" Oto życie: zaufaj komuś, a zostaniesz zdradzony. Nie zaufaj, a sam siebie zdradzisz." // R.Z.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 25 sierpnia 2011, 15:25

Oj, jak łapie za serducho. Jak Finn fajnie, rytmicznie rusza tą maskotką. I taki wstydliwy, kto by pomyślał. I końcówka powalająca! Kurcze bardzo chciałbym mieć taki dobry kontakt ze swoim dzieckiem jak ma Anneke. Mimo tego, że jest zapracowana znajduje dla niego czas.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Anneke live”