Głosowanie na ulubiony utwór TG z Anneke! - WYNIKI!

Only silence is the sound of an angel.
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Re: Głosowanie na ulubiony utwór TG z Anneke!

Postautor: Marcin » 02 kwietnia 2011, 14:37

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że wygra utwór "Black Light District", na którego głosowałem w dalszej kolejności. Jednak przyznaję, że cieszę się z tego powodu. :) To bardzo fajny długi kawałek, który słucham z wielką przyjemnością, szczególnie na płycie DVD - "A Noise Severe" w wersji "na żywo", gdzie Anneke razem z Rene wymiatają na gitarach równo, że aż się czuje przypływ adrenaliny. :D

Chciałem tu jeszcze zwrócić uwagę, bo Ty Luno coś przeoczyłaś. Na liście nie ma utworu "Illuminating", któremu dałem najwyższą notę.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 03 kwietnia 2011, 00:18

Wybacz Marcinie, musiałam niechcący uciąć ten utwór ;). W razie czego przeliczyłam jeszcze raz punkty. Było kilka małych pomyłek, ale nie miały wpływu na wyniki głosowania. Teraz wszystko się zgadza ;).
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Marcin » 04 kwietnia 2011, 17:57

Nic nie szkodzi. Rozumiem, że można się pomylić pośród tylu utworów i punktów podczas liczenia. Najważniejsze, że już jest ok. Widzę, że dzięki mnie utwór "Illuminating" wyprzedził parę innych numerów. ;) Kocham ten kawałek. :D Kiedy go słucham, czuję tyle emocji, że aż gęsia skórka pojawia się na moim ciele. :D

Wróć do „The Gathering”