Always...

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Always...

Postautor: Luna » 06 lipca 2011, 14:09

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 06 lipca 2011, 18:08

DarkMoonlight pisze:Nie wiedziałem, gdzie to dać;)
Znalazłem Stonegarden z Krakowa. Perełka jak nie wiem. Jeśli było już to przepraszam ale ja jak to zobaczyłem to mega się ucieszyłem i pomyśleć, że taki koncert był w TV. Znaczek telewizji Kraków na to wskazuje. No pięknie, pięknie...
Stonegarden
Ale jaja! :lol: :lol: :lol: Dziękuję Darku, nawet nie wiesz, jak bardzo mi tym dzisiaj poprawiłeś humor :D .

Btw. jestem dumna z tego, że to umieściłam na tubie :D . Miłe komentarze i słowa podziękowania od ludzi są naprawdę czymś przesympatycznym ;) .
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 06 lipca 2011, 23:27

Vinlett pisze: Ale jaja! :lol: :lol: :lol: Dziękuję Darku, nawet nie wiesz, jak bardzo mi tym dzisiaj poprawiłeś humor :D .

No nie ma sprawy, zawsze do usług. Głupota ma nie zna granic...

Vinlett pisze:Btw. jestem dumna z tego, że to umieściłam na tubie :D . Miłe komentarze i słowa podziękowania od ludzi są naprawdę czymś przesympatycznym ;) .

A ja jestem dumny, że to polska dziewczyna, na dodatek z naszego forum to zamieściła;) ale ciary miałem jak nie wiem, dzięki Vin.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 07 lipca 2011, 00:47

Naprawdę nie za ma co ;) . I żadna tam bezgraniczna głupota... po prostu zrobiłeś to specjalnie, gdyż wiedziałeś, że mi to poprawi humor ;D.

A w ogóle to "Stonegarden" był pierwszym kawałkiem z "Always...", który usłyszałam i dotyczył tej konkretnej wersji z Anneke na wokalu. Jest coś takiego, że najbardziej lubi się tę wersję, którą poznaje się pierwszą. Nie zawsze, ale często tak właśnie się dzieje. I "Stonegarden" z Krakowa do takich właśnie moich 'pierwszych wersji' się zalicza.
I am the FBI.

Wróć do „The Gathering”