Teledyski

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Teledyski

Postautor: Luna » 20 czerwca 2011, 01:35

Dlatego napisałam: "Wiem, że się nie da" :P. Dla mnie są po prostu kiepsko zagrane i przez to mnie wkurzają.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 20 czerwca 2011, 04:41

Ja bym tego klipu nie nazwała najlepszym w dziejach TG. Lepsze bylo "Alone" czy schizowe "Monsters". Mimo wszystko jest udany, głównie dzięki Slije, autku i pięknym krajobrazom z okolic Bergen.. ale reszta nie powala na kolana.

A w kategorii "najzabawniejszy teledysk TG" zdecydowanie wygrywa klip do "Strange Machines" wynaleziony przez Darka. Anneke i jej młodzieńcze ADHD :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 24 września 2013, 22:04

Echoes Keep Growing - trudno to nazwać teledyskiem, ale muzycy TG sami to udostępnili jako oficjalną ilustrację utworu.

Video shot recorded in one take at the old city of Teotihuacan (Mexico) on top of the Sun Temple. There we got mesmerized by two butterflies. Magic moment at a magic place with magic people.
Nie ma to jak pojechać do Teotihuacán i dać się zafascynować motylami :lol: ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 24 września 2013, 23:17

Ja bym tego też nie nazywała klipem, raczej wyjątkowo zamulającą wizualizacją, bo nudniejszego obrazka dawno nie widzialam ;) TG ma jakiś talent do tworzenia nudnych ilustracji do utworów, ale już nawet biegająca po śniegu Silje w "No Bird Call" wypadła ciekawiej :D Na całe szczęście kawałek się broni i to mi wystarczy.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 27 października 2013, 04:02

Jak dla mnie motylki, chmury, ludzie, negatyw - to wszystko jest bardzo hipnotyzujące, zwłaszcza przy akompaniamencie "Echoes keep growing". Może siedem minut takich widoków, to lekka przesada, ale pomysł jest świetny ;).

Wróć do „The Gathering”