TG25 Live at Doornroosje

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

TG25 Live at Doornroosje

Postautor: Vinlett » 10 listopada 2015, 08:51

Jak miło założyć tu nowy temat, który będzie miał też coś wspólnego z Anneke ;).

Wygląda na to, że równo w rok od pamiętnych rocznicowych koncertów, płyta koncertowa z tamtego wydarzenia, ma być dostępna na dniach. A na razie mamy okładkę. Nie wiem, czy Wam też, ale mnie w pierwszej kolejności, rzuciła się w oczy Anneke i tak powinno być :).

TG25 Live at Doornroosje
Obrazek

Dear friends,
First, congratulations to our singer Silje Wergeland with her birthday today!
Today, one year ago we celebrated our TG 25th birthday party in Doornroosje, Nijmegen. It was one of our greatest gigs ever! We will never forget the joy of playing all together, and seeing so many people from all over the world in the audience!
That day the audio of both shows was recorded and a lot of pictures were taken. For the last months we have been mixing, mastering and shaping all this into a brand new release, called: 'TG25 Live at Doornroosje'.
We are very pleased with the results and we can not wait to share it with all of you.
So keep an eye on our FB page and web shop this week :)

[16.11] Edit:

Już jest! Już zamawiam! Na zachętę muzycy udostępnili utwór "Paper Waves" do posłuchania.

Tracklista:

CD 1

1. Saturnine
2. Strange Machines
3. Meltdown
4. Nighttime Birds
5. The Mirror Waters
6. King For A Day
7. Even The Spirits Are Afraid
8. Broken Glass
9. Heroes For Ghosts

CD 2

1. Afterwords
2. Amity
3. On Most Surfaces (Inuit)
4. Paper Waves
5. Leaves
6. In Motion I
7. Travel
8. Waking Hour
9. I Can See Four Miles

Dear friends,
You can now pre-order 'TG25 Live at Doornroosje' 2CD, 3VINYL and various packs at our webshop. You can also listen/download 'Paper Waves' Live at Doornroosje, at our bandcamp page: http://thegathering.bandcamp.com/
After all the tragic events in the world lately, any news around our 25th birthday live recordings feels rather shallow and insignificant. But music is a powerful thing and will stay forever, no matter what!

PS. Luno, połączysz posty?
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: TG25 Live at Doornroosje

Postautor: Luna » 29 listopada 2015, 07:17

Proszę bardzo :).

Vinlett pisze:Nie wiem, czy Wam też, ale mnie w pierwszej kolejności, rzuciła się w oczy Anneke i tak powinno być :).

Mnie też :D.

Przesłuchałam "Paper Waves" i kiedy myślę sobie, że już niedługo usłyszę te wszystkie utwory w tak dobrej jakości, to aż żyć mi się bardziej chce :mrgreen:. Cuuudooo :kocham:.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 02 grudnia 2015, 16:47

Zespół udostępnił też za darmo "Strange Machines": http://thegathering.bandcamp.com/track/ ... oornroosje
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 grudnia 2015, 21:26

Myślałam, że głos Anneke z wiekiem trochę się zmienia, ale przez to nagranie dziwna maszyna przeniosła mnie na odległość dwudziestu lat wstecz :D. Piękne!

W ogóle niesamowicie podoba mi się efekt końcowy tego wydawnictwa. Brzmienie jest naturalne, publiczność odpowiednio słyszalna. Są emocje, jest przestrzeń i wszystko oddycha <3. I o to chodzi w koncertówkach :).
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 06 grudnia 2015, 16:59

Dziękuję, Luno ;)

Natta pisze:Zespół udostępnił też za darmo "Strange Machines":
Mistrzostwo świata, no ale w końcu to dream team :D.

Luna pisze:W ogóle niesamowicie podoba mi się efekt końcowy tego wydawnictwa. Brzmienie jest naturalne, publiczność odpowiednio słyszalna. Są emocje, jest przestrzeń i wszystko oddycha <3. I o to chodzi w koncertówkach :).
W końcu rok to miksowali, co nie? :lol: Spróbowaliby teraz schrzanić :lol:
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 01 stycznia 2016, 22:29

Zespół udostępnia za darmoszkę kolejne utwory z albumu - King for a day i Travel <3
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 10 stycznia 2016, 17:06

Vinlett pisze:W końcu rok to miksowali, co nie? :lol: Spróbowaliby teraz schrzanić :lol:

Wolę stwierdzenie, że to w końcu The Gathering :lol:. Czas nie zawsze działa na korzyść... znam takich, co siedem lat dłubią i kombinują, a efekt końcowy jest wyjątkowo smutny XD.

"King for a day" ma przyjemny, gęsty klimat, ale "Travel", to czysta magia... Ta muzyka już zawsze będzie dla mnie z jakiegoś innego, lepszego świata :D. Przepiękne :cry:. Dla The Gathering z Anneke czas się w ogóle nie liczy.

Wróć do „The Gathering”