Silje Wergeland

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Silje Wergeland

Postautor: Natta » 23 października 2014, 15:34

Dobry jest ten zespół faceta Silje. Będę badać głębiej. "Leave" niezmiernie mi się podoba, a gościnny występ Silje jest bardzo elegancki. W takiej ostrzejszej muzyce też jest świetna, aż mi się przypomniał jej gościnny występ w Arcturus. <3
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 09 listopada 2014, 12:53

Co byście polecili mi na początek zgłębiania popisów Silje z czasów Octavia Sperati? ;)
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 09 listopada 2014, 19:24

Zajrzyj sobie tutaj. To tylko demo i dwa albumy, więc najlepiej przesłuchać od początku :).
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 27 lutego 2015, 04:52

W grudniu Silje udzieliła swego pięknego głosu w norweskim projekcie Gravøl, a konkretnie w utworze "The Funeral Feast".

Gratis dorzucam aniołka:

Obrazek <3
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 27 lutego 2015, 15:05

Niezły kontrast między tym brutalnym kawałem mięcha a aniołkiem :) Ładna ta Marie, podobna do mamusi.. ii jak mają ładnie w chacie! :) A utwór mi się podoba, Slije ma jakieś takie szczęście do gościnnych występów w brutalnych projektach, może jej facet to załatwia? :D
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 27 lutego 2015, 22:14

W końcu zaczynała karierę w Octavia Sperati, więc nie powinna być na bakier ze sceną metalową ;).

Przyzwoity kawałek, tylko szkoda, że tak malutko w nim Silje. Aniołek rzeczywiście przypomina mamę. Te same oczy.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 05 marca 2016, 13:46

Do Aniołka Marie dołączył Aniołek Louise ;). Dziewczynka przyszła na świat 16 lutego.

Silje:
I am thrilled to tell you little baby Louise was born Tuesday morning! We are both a little exhausted, but doing great! Marie, Mads and me are over the moon and totally in love! ❤ ❤

Obrazek
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 05 marca 2016, 14:34

Kolejna ładna dziewusia :) Może z niej wyrośnie kolejna metalowa wokalistka (albo perkusistka, po tacie) :lol:
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 06 marca 2016, 22:08

Bardzo miła wiadomość :). Niech no te dziewczynki odziedziczą talent po mamie, a będzie syreni chór :D.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 09 listopada 2016, 23:46

Wiecie, że dzisiaj mijają dwa lata od jubileuszowego występu thegatheringowego dream teamu? Ech, ale ten czas zasuwa...

Ten dzień, to również 42. urodziny naszej Silje, więc wszystkiego najlepszego dla niej <3

Obrazek

Młodsze dziecię wstępnie odchowane, więc mam nadzieję, że niedługo usłyszymy o jakiejś aktywności pięknej Norweżki i dobrze by było, gdyby news dotyczył również The Gathering :mrgreen:

Wróć do „The Gathering”