Dwudziestopięciolecie The Gathering!

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Dwudziestopięciolecie The Gathering!

Postautor: Natta » 17 czerwca 2014, 12:26

Uwaga! Anneke zagra razem z The Gathering! Razem z nimi zagrają prawie wszyscy dawni członkowie zespołu - Marjo, Hugo, Bart oraz Jelmer i Marike (pani, która śpiewała na Always).

Obrazek

Opis wydarzenia po angielsku:

The Gathering: 25 Years of Diving into the Unknown - Special Anniversary Show

On Sunday November 9 of this year, the Gathering will celebrate its 25th anniversary with a one-time special show at the beautiful new Doornroosje venue in Nijmegen, the Netherlands.

All band members who ever graced the Gathering's line-up since the beginning in 1989 until the present day will appear on stage and perform in this unique show together.

Hans Rutten, one of the original Gathering members who's still in the present line-up: 'after 25 years of diving into the unknown, making music from the heart and trying to renew ourselves, we are very happy to be able to celebrate this with all past and present band members.
It is a unique gathering and we feel blessed and privileged. We have made a lot of friends all over the world throughout the years and we hope to share this evening together'.

Ticket sales start this friday the 20th of june 10:00 CET at the Doornroosje ticketsite:
http://www.doornroosje.nl/agenda
Don't forget to register first. Please note sales start this friday, it's not on the agenda yet.

Alongside this unique gig The Gathering will release a 'Best of' album which will be available at Doornroosje the 9th of november. More details soon.

Thank you!

René Rutten - Frank Boeijen - Hans Rutten - Silje Wergeland
Anneke van Giersbergen - Hugo Prinsen Geerligs
Marjolein Kooijman - Jelmer Wiersma - Bart Smits - Marike Groot
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady.

Postautor: Viento » 17 czerwca 2014, 14:04

No i piknie :D
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 17 czerwca 2014, 18:26

Wchodzę sobie spokojnie jak co dzień na fejsa, a tu taki news :D.

To było w sumie do przewidzenia, że kiedyś Anneke weźmie udział w jakimś rocznicowym koncercie. Nie spodziewałam się tylko, że tak prędko to nastąpi ;). Bardzo się cieszę i już żałuję, że mnie tam nie będzie. To wydarzenie powinno zostać zarejestrowane na DVD dla potomności, bo przecież nie tylko Anneke, ale też inni byli członkowie zespołu tam się pojawią.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 17 czerwca 2014, 18:44

Może tak zrobią.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Dwudziestopięciolecie The Gathering!

Postautor: Luna » 04 lipca 2014, 04:39

Jezusmaria!!! Nareszcie :D. Ciekawa jestem, czy relacje Anneke i The Gathering się poprawiły, czy tak po prostu dogadali ten koncert, dla dobra sprawy... Baaardzo liczę na to, że po wspólnym występie wszyscy sobie przypomną, jaką fajną, zgraną ekipą kiedyś byli i zaczną częściej razem coś robić :). No i załamię się, jeżeli Anneke nie zaśpiewa w duecie z Silje jakiegoś starego kawałka The Gathering :D.

Edit:
Vinlett pisze:Czekam, aż nam Anneczka tak pięknie zaśpiewa na 25-leciu The Gathering.

Ja umieram z ciekawości, co to się będzie działo! Wprost nie mogę się doczekać tego widoku - całego składu TG razem na scenie, tych interakcji, na które bardzo liczę. Tym bardziej, że Anneke wspominała, że na taką rocznicę albo nie robi się nic, albo robi się coś wielkiego :D :D. I wydawała się podekscytowana :D.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 06 lipca 2014, 21:03

Bilety na koncert rozeszły się jak świeże bułeczki, więc muzycy zdecydowali, że tego dnia zagrają dwa razy!

Luna pisze:Tym bardziej, że Anneke wspominała, że na taką rocznicę albo nie robi się nic, albo robi się coś wielkiego :D :D.
W takim razie puszczam wodze fantazji i zamawiam utwór "The West Pole" odśpiewany przez Anneke :D. Nie wiem, ale zawsze czułam, że jest dla niej stworzony. Ten i kilka innych numerów z ery post-Anneke zresztą też. Ech, nie wiem co muzycy zaplanują, ale mam nadzieję, że będą niespodzianki, atrakcje, zaskakujące duety i że ogólnie poryczę się ze wzruszenia ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 06 lipca 2014, 22:49

W takiej chwili wszyscy jesteśmy Holendrami...ech, żeby tam być.
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Marcin » 07 lipca 2014, 21:57

Bardzo ciekawy koncert zespół zaplanował na 25-lecie swojego istnienia. :D Też żałuję, że nie będę mógł tam pojechać. Być na takim wydarzeniu byłoby naprawdę wielkim przeżyciem. :o
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

The Gathering w obiektywie!

Postautor: Natta » 22 września 2014, 23:29

Obrazek

Anneke & The Gathering A.D.2014 <3 <3 <3 Robią próby do jubileuszowego koncertu. Piekne zdjęcie, ciepło na serduszku się robi ;)
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 22 września 2014, 23:32

O jejciu jejku jej mamusiu! Co za foto! :mrgreen:

Oni już ćwiczą, robią próby :D. A Jelmer ma włosy :D.

Obrazek
I am the FBI.

Wróć do „The Gathering”