Disclosure (2012)

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Re: Disclosure (2012)

Postautor: Vinlett » 29 maja 2012, 21:42

DarkMoonlight pisze:Napisane jest, że Frank Boeijen – keyboards, vocals więc podejrzewam że to on:)
We are very proud to present the brand new song ‘Meltdown’ as a taster from our upcoming album 'Disclosure'. Again we’ve release an epic song with emotional atmosphere and a typical The Gathering touch. This time though, we have a brand new voice colouring the song. Frank (our keyboard player) is singing some lyrics as well!

Podoba mi się wokal Franka- brzmi ciepło i zawsze to jakieś urozmaicenie dla słuchacza, kiedy zespół serwuje takie smaczki. Zaskoczył mnie eksperyment z elektroniką na początku utworu. Czyżby to też robota Grimm Limbo? :D Znowu trąbka? Dobra, jakoś przeżyję. W końcu jestem zahartowana przez Hejnał Mariacki lol. Na obecną chwilę nie wiem co mam myśleć o tym kawałku. Nie potrafię tak od strzała się tym zachwycić. Od czasów "The West Pole" muszę bardzo mocno i powoli wgryzać się w każdy nowy dźwięk. Teraz wiem tylko tyle, że pierwsza część utworu (ta z Frankiem :D), podoba mi się najbardziej.

Okładka jest świetna- głowa umiejscowiona jakby wewnątrz jakiejś maszyny kojarzy mi się luźno z inną dziwną maszyną, choć w pierwszej chwili byłam tym obrazkiem nieco zaskoczona. W ogóle to z TG jest tak, że początkowo jestem zdziwiona, a potem dochodzę do wniosku, że przecież cały pomysł i wykonanie jest gatheringowe.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 30 maja 2012, 03:54

Ja jestem w chwili obecnej wręcz oszołomiona wdzięcznością do tego zespołu :D. Nie chodzi nawet o jakieś osobiste i głębokie odczucia po zapoznaniu się z "Meltdown", bo na to, mam nadzieję, przyjdzie pora, kiedy się osłucham. Chodzi o pierwsze wrażenie i utwierdzenie się w przekonaniu, że oni ciągle są pieprzonymi geniuszami! A czy się zakocham w tym kawałku - czas pokaże :). Początek faktycznie jest super! Wcześniej mnie wystraszył, ale tylko dlatego, że nie wiedziałam, co po czymś takim może nastąpić... Okładka też mi się bardzo podoba. Nie ma w niej nawet maleńkiego, tandetnego elementu, do którego można się przyczepić. Nieważne, co onacza - wykonana jest pięknie.

Siiiiiiljeeeeee... Jak ja Cię kocham, kobieto! :D
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 30 maja 2012, 11:49

Jak ja to zrobiłam, że dopiero teraz zauważyłam, że jest nowy utwór?! Jest boski!!! Chcę już całą płytę.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 30 maja 2012, 23:45

TG na FB pisze:Action picture of Noel Hofman the trumpet player who brought some soul in our songs for the upcoming 10th album 'Disclosure'...

A oto i ów sprawca :lol::
Obrazek
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 09 czerwca 2012, 01:55

Mam nadzieję, że się chłopaczyna dużo nie natrąbił :lol:.

Na pewno zauważyliście, że tutaj można ściągnąć "Meltdown" za darmo. Ja chciałam zwrócić uwagę na to, że udostępniony plik jest dobrej jakości. To jest prawdziwe "za darmo", a nie: "Ściągnijcie sobie trzeszczące badziewie, a jak się spodoba, to dajcie pieniążek za prawdziwą muzykę".
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 03 sierpnia 2012, 12:24

Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 08 sierpnia 2012, 23:25

Prawdę mówiąc nie chce mi się za bardzo teraz czytać tych recenzji, lubię podchodzić do takich albumów z czystym umysłem, ale ocena 8/10 jest obiecująca :D.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 09 sierpnia 2012, 07:17

Ja też wolę najpierw sama przesłuchać. Ech, to czekanie :(
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 13 sierpnia 2012, 13:27

Właściwie, to kiedy wychodzi ta płyta?? W webshopie jest już pre-order.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 13 sierpnia 2012, 14:35

Bodajże 12 września. ;)

Wróć do „The Gathering”