Disclosure (2012)

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Disclosure (2012)

Postautor: Luna » 06 listopada 2012, 01:32

Kurczę, powinnam się z Tobą zgodzić, bo przesłuchałam ten album tylko dwa razy i dałam sobie spokój... Jednak w moim wypadku to chyba co innego. Wydaje mi się, że Disclosure ma wiele do zaoferowania, ale czekam na odpowiedni nastrój, żeby poświęcić mu swój czas w pełni.
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 02 grudnia 2012, 19:15

Muszę cofnąć swoje słowa, album spodobał mi się :) "Missing Seasons" jest tak piękno-smutne :D I nie wiem czy zauważyliście, ale jak np. TWP bardzo kojarzył mi się z wiosną lub wczesnym latem, tak ten album kojarzy mi się z jesienią. Ale nie taką jaka jest teraz - mokrą, zimną i szarą, tylko z taką wrześniową : słoneczną, ale jednocześnie taką smutną i melancholijną. Mam nadzieję, że zrozumieliście :D
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 04 grudnia 2012, 01:16

Mnie się "Disclosure" nie kojarzy chyba z żadną porą roku, ale West Pole faktycznie jest bardzo wiosenny. Może to też kwestia daty wydania i skojarzeń, w końcu bardzo intensywnie się odsłuchuje album tuż po premierze. West Pole wydano w maju, a "Disclosure" we wrześniu własnie ;)
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 04 grudnia 2012, 13:33

Dla mnie Disclosure podobne jest do długich, ponurych zimowych wieczorów. Jest bardzo melancholijne, większośc piosenek jest o tym samym. Nie jestem w stanie słuchać tej płyty, nudzi mnie. Do West Pole chętnie wracam.
Awatar użytkownika
Moondance

Postautor: Moondance » 16 grudnia 2012, 11:15

Ja właśnie z Disclosure i TWP mam dokładnie odwrotnie jak Viento. Z TWP lubię przynajmniej połowę piosenek, ale nigdy nie byłam w stanie przesłuchać całej płyty jednym ciągiem do końca. Za to do Disclosure często wracam. Zachwyciło mnie po prostu. Fakt, że w tekstach jest monotonnie, ale jakoś mnie to nie gryzie zbytnio :)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 04 marca 2013, 19:35

Ja uwielbiam Disclosure. Dzisiaj sobie włączyłem i nie nudzi mi się ani na chwilę. Jeśli chodzi o porę roku to zgadzam się z Miśkiem taki jesienny nastrój. Nie wiem co jest takiego w tej płycie. Głos Silje to na pewno jeden z elementów, które sprawiają, że miło się tego albumu słucha ale poza tym muzyka. Tak wiele się dzieje. Jest dużo, dużo eksperymentów, troszkę elektroniki, piękne solówki. Co do tekstów - w ogóle mi nie przeszkadza, że są podobne. Nie wiem ale jakoś nigdy nie miałem takiego problemy, żeby teksty mnie nużyły. Owszem czasem są durne ale w przypadku The Gathering nie ma miejsca na to:) Płytę cenię, lubię i będę sobie wracał jak zatęsknię za przepięknym głosem Silje.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 05 marca 2013, 08:04

Zgadzam się, że głos Silje jest warty tego, żeby do niego wracać. Na moje niezbyt wprawne ucho na tej płycie partie wokalne są bardziej wyeksponowane, bardziej wyraziste niż na The West Pole.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 2 razy

Postautor: Sushi » 06 marca 2013, 07:52

Muszę sama sobie pogratulować. Właśnie do mnie doszło, że jeszcze nie słuchałam tego albumu :shock: :shock: :lol:
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 06 marca 2013, 14:28

Bombowo, jak to zrobiłaś? ;)

Daj nam znać jak ci się podoba.

Wróć do „The Gathering”