Bieżące wiadomości i wywiady

Only silence is the sound of an angel.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady.

Postautor: Vinlett » 08 grudnia 2012, 14:19

As you might know, we’ve released four exclusive tracks on a limited edition 10 inch vinyl EP called ‘Afterlights’.
We’ve received many requests to release this one on CD, so we’ve decided to do so.
Besides the original tracks this Afterlights CD will contain some brand new songs that we are finalizing as we speak! We hope to release this CD early 2013. We’ll keep you posted!

Nareszcie zmądrzeli! :lol: I dołożą jeszcze nowe nagrania! Jak dla mnie super, już myślałam, że nigdy nie poznam zawartości "Afterlights" ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Moondance

Postautor: Moondance » 16 grudnia 2012, 11:10

O jeny, ale super! Przynajmniej kupię, bo nawet nie interesowałam się winylem przez brak gramofonu.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 27 grudnia 2012, 00:04

Mnie też to bardzo cieszy :). Szybko zleci i już za chwilkę znów będziemy mieli coś nowego od TG :D :D.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 03 marca 2013, 22:11

Radio Omroep Brabant - od 21. minuty pod tym linkiem można usłyszeć "No One Spoke" i "Missing Seasons" (44:50) w wersjach akustycznych oraz trochę gadki po holendersku ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 04 marca 2013, 16:14

Obrazek

Studio work today. New songs!
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 04 marca 2013, 16:26

Vinlett pisze:Radio Omroep Brabant - od 21. minuty pod tym linkiem można usłyszeć "No One Spoke" i "Missing Seasons" (44:50) w wersjach akustycznych oraz trochę gatki po holendersku ;).

Właśnie słucham Missing Seasons - piękne:) Natomiast No One Spoke jest od 28 minuty. Fajnie byłoby gdyby wydali takie akustyczne wersje gdzieś na EP-ce. Silje błyszczy.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 28 kwietnia 2013, 20:20

Facebook Silje pisze:Just downloaded a great instrumental track sent from Mr. Frank Boeijen. Vocals in the making!
:)
drakula

Postautor: drakula » 11 sierpnia 2013, 01:12

We are delighted to announce that our 43 minute album called ‘Afterwords’ is ready and will be released on CD, vinyl and different new packages this September!

Tracklista:
1. S.I.B.A.L.D.
2. Echoes Keep Growing
3. Areas
4. Afterwords
5. Tuning in, Fading out
6. Gemini III
7. Afterlights
8. Sleep Paralysis
9. Bärenfels

Trzy utwory pochodzą z EPki Afterlights, dwa będą nowymi remake'ami z Disclosure, trzy są całkiem nowe i jest jeden cover "Areas". W utworze tytułowym zaśpiewa Bart Smits.
Jestem totalnie zaskoczona tym niusem:) To czekamy na wrześniowe TG i Aneczkę. :)
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 11 sierpnia 2013, 04:33

Ech, a oni jak zwykle pracują sobie po cichutku i w skupieniu, a potem wyskakują z niusami, kiedy już wszystko gotowe :D. Czekam. Jestem ciekawa wszystkiego, ale chyba najbardziej mnie zastanawiają te remake'i :D.

Jest też nowy layout stronki: http://gathering.nl/
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 23 sierpnia 2013, 22:30

Muzycy TG zapowiadali już dawno remake tej EPki. Zaskoczyło mnie to, że rozszerzona wersja "Afterlights" (ta, która miała ukazać się już na początku 2013 :D) zmieniła się w wydawnictwo o tytule "Afterwords" ;).

Bart Smits? TEN Bart Smits? :D Jestem totalnie podekscytowana. Ciekawe czy będzie growlował czy też postawi na clean wokale, bo tak też potrafi śpiewać.

Silje wygląda pięknie na fotografiach zamieszczonych na nowym wyglądzie stronki. Zresztą oni wszyscy są śliczni :D.
I am the FBI.

Wróć do „The Gathering”