Wygląd forum

Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Re: Pytania i uwagi dotyczące forum oraz skargi

Postautor: DarkMoonlight » 08 sierpnia 2016, 11:13

no trochę inne to wszystko... jakoś nie mogę się przyzwyczaić ale ładne jest:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Wygląd forum

Postautor: Luna » 09 sierpnia 2016, 13:03

To, co się teraz dzieje na forum, to nie tylko nowy szablon, ale i całkowicie świeży, pachnący i śmigający skrypt forum :jupi: Wszystko jest teraz aktualne, wszystko nowoczesne i dostosowane do reszty świata :brawo: Mamy trochę nowych funkcji, np. powiadomienia, które podobno między innymi uwzględniać mają to, że ktoś nas zacytował, a do tego wyświetla nam się na dole strony głównej, kto był zalogowany przez ostatnie 24 godziny. Tak więc nie ukrywajcie się, niech inni widzą, że forum żyje ^^ Możecie też ustawić swoją płeć w profilu. A! Widok forum jest również dostosowany do urządzeń mobilnych, więc znacząco ułatwi to pisanie z telefonu :konfetti1: Pojawi się jeszcze kilka zmian kosmetycznych, np. mam nadzieję, że uda się przenieść mChat na dół, no i muszę wymienić emotki, nie wspominając już o nowym banerku.

Wiem, że na forum jest teraz dziwnie, inaczej i trzeba się przyzwyczaić. Ja jestem z całości bardzo zadowolona, choć jest zbyt kolorowo. Zmiany były jednak konieczne, wszystko się już sypało, a nasz poprzedni styl od kolejnych wersji nie będzie już kompatybilny z najnowszym silnikiem.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 09 sierpnia 2016, 13:53

Świetnie! Wszystko wygląda dziwnie, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Myślę, że ogarniemy ;) Super robota Luno! Bardzo Ci dziękuję, że to ogarnęłaś ;)
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 09 sierpnia 2016, 16:42

Dla mnie nie jest zbyt kolorowo, mi się podoba. Przyzwyczaimy się i przestanie być dziwnie. Dzięki, Luno.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy

Postautor: ecia » 09 sierpnia 2016, 17:55

O cieniu, co się tu wyprawia! Totalny remont! Będę musiała się przyzwyczaić do nowości.

Da się włączyć na dole takie okienko "szybkiej odpowiedzi" czy jakoś tak się to nazywa? :roll:
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 09 sierpnia 2016, 18:04

Te wszystkie zmiany, to przede wszystkim zasługa Pana Piotra Więckowskiego :)

ecia pisze:Da się włączyć na dole takie okienko "szybkiej odpowiedzi" czy jakoś tak się to nazywa? :roll:

Eciu, mówisz - masz :D
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy

Postautor: ecia » 09 sierpnia 2016, 18:08

Jaaaaa, dzięki! I nawet mi wyskoczyło u góry powiadomienie "Zacytowano cię przez Luna" <3
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 09 sierpnia 2016, 22:56

:jupi: :jupi: :konfetti1:
Ale fajnie, że wszystko działa :D Korzystajcie z tego na zdrówko!

Mamy jeszcze jedną nową funkcję - w prawym górnym rogu każdego posta znajdziecie kciuk w górę, którym możecie podziękować autorowi za wpis, a tutaj będzie podsumowanie tych podziękowań :)
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy

Postautor: Viento » 10 sierpnia 2016, 06:57

Próbowałam wysłać posta przez szybką odpowiedź, ale mi nie działa (tzn nie wysyła napisanego tekstu tylko przeskakuje do okna tak jakbym normalnie pisała odpowiedź a tekst napisany w szybkiej odpowiedzi mi znika). Fajnie też by było gdyby najnowsze wpisy w shoucie były na gorze a nie dole - mi się przynajmniej myli.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 10 sierpnia 2016, 09:49

A jak jest u reszty z tym okienkiem?

Viento, jeśli chodzi o mChat, to, szczerze mówiąc, nie chciałabym tego zmieniać, bo wreszcie jest tak jak być powinno, jak jest we wszystkich komunikatorach ;)

Wróć do „Forum”