Wygląd forum

Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Wygląd forum

Postautor: Natta » 03 września 2014, 11:58

Zrobiłam jeszcze trzy, ale nie jestem do nich przekonana, wydają mi się zbyt naćkane. Fajnie by było, żeby ktoś jeszcze się podjął tego zadania i zaproponował coś lepszego ;)

http://oi57.tinypic.com/34hyiv4.jpg
http://oi61.tinypic.com/bi9cgn.jpg
http://oi60.tinypic.com/2qu0rpy.jpg
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 03 września 2014, 12:29

Mi się pierwszy z powyższego postu bardzo podoba, jak dla mnie jest idealny!
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 03 września 2014, 12:34

No śliczne są, tylko... nie wiem, jak Wy, ale ja nie chciałabym czarno-białego zdjęcia. Miało być trochę milej, cieplej, a te czarno-białe fotki są takie zimne i surowe...
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 03 września 2014, 14:54

No, to mi się skończyły pomysły (choć jeden jest kolorowy, ale chyba za bardzo naćkany moim zdaniem) ;) Teraz Wy! :D
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 03 września 2014, 17:22

O rany! Jakie piękne banerki!

Luno, Twój oczywiście jest najlepszy xD. Jak dla mnie mógłby zostać na stałe :D.

Natto, wiedziałam, że machniesz na wstępie stoma pomysłami, a jeden będzie lepszy od drugiego ;).

Najbardziej podobają mi się drugi z 'białego' rzutu i pierwszy z rzutu drugiego. Ale cokolwiek wybierzecie jestem za, bo wszystkie są ładne. Luno, może ustaw na próbę ciemny i biały, to zobaczymy, czy faktycznie nie pasują do otoczenia, hm?
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 04 września 2014, 07:38

Może ten baner, który jest teraz ustawiony powinien być trochę dłuższy w pionie? Powstaje pusty pasek pomiędzy banerem i resztą i niezbyt ładnie to wygląda.
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 04 września 2014, 09:36

Nie wiem, czemu tak jest, bo ma takie same wymiary jak poprzedni :< Ale można ciachnąć go z obu stron nieco i będzie trochę wyzszy wtedy.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 września 2014, 16:43

To nic nie da. Takie są parametry naszego stylu. Banerek może być wyższy, ale przerwa i tak zostanie, bo taki jest układ strony.

http://images70.fotosik.pl/139/e41f54d1318f93f5.png - Widzicie? Przy niebieskim banerku to było mniej widoczne, bo wtapiał się w tło.

Edit I: Poprzycinałam trochę banerek, żeby był wyższy (Nat, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe), no ale tak, jak mówiłam - ta luka nie zniknie. Mogę zrobić jeszcze jedną rzecz, ale nie wiem, czy to będzie dobrze wyglądało - zaraz Wam pokażę.

Edit II: O, może być tak, że przerwa jest nad i pod banerkiem, bo do tego nie musiałam zmieniać układu strony, tylko dokleiłam do banerku pasek w kolorze naszego tła :D. Wygląda to trochę lepiej?
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 04 września 2014, 17:18

Lepiej, bo wygląda, że tak miało być, jakby te przerwy u góry i u dołu, były zamierzone ;). Mnie ta luka nawet wcześniej jakoś bardzo nie przeszkadzała, a widziałam ją nawet przy starym, niebieskim banerku.

Nowy baner ślicznie się prezentuje. Nie odnoszę wrażenia, że przez czerń i biel, jest ponuro czy zimno.
Ostatnio zmieniony 04 września 2014, 21:11 przez Vinlett, łącznie zmieniany 1 raz.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 września 2014, 17:26

Też mi się podoba :). Anneczka jest bardzo świetlista i radosna, więc jest pozytywnie. To co, zostawiamy tak, jak jest? :)

Wróć do „Forum”