Pytania i uwagi dotyczące forum oraz skargi

Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 29 razy
Podziękowano: 12 razy

Pytania i uwagi dotyczące forum oraz skargi

Postautor: Viento » 02 marca 2009, 09:14

Tutaj możemy rozmawiać o różnych sprawach dotyczących działania forum. Piszcie, jeżeli macie jakieś pytania lub uwagi. Proszę jednak najpierw sprawdzić, czy na wasze pytanie nie znajdziecie odpowiedzi w FAQ => faq.php . Posty z pytaniami, na które odpowiedzi można znaleźć w FAQ będą usuwane.

Gdyby była taka potrzeba to tym temacie możecie również złożyć skargę odnośnie działania forum i tego, co się na nim dzieje.

Mam pytanie: czy na forum użytkownikom będą przyznawane jakieś rangi i jeśli tak to jakie?
Ostatnio zmieniony 02 marca 2009, 12:46 przez Viento, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bastet

Re: Pytania i uwagi dotyczące forum oraz skargi.

Postautor: Bastet » 02 marca 2009, 12:54

Hrabino, dobry pomysł. Rangi nie będą przyznawane, żeby nie kusić userów do natłukiwania sobie postów.
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 02 marca 2009, 12:57

Popieram.

Proponuję, ale to oczywiście mój pomysł tylko, żeby zrezygnować z rang rezygnując tym samym z wyścigu w ilości postów, na rzecz rangi specjalnej, czyli nagrody, którą można zdobyć za jakiegoś okrągłego posta, czy coś w tym stylu.

Na innym forum, na którym jestem rangi specjalne są przyznawane, gdy użytkownik napisze okrągłego posta, ale nie chodzi o liczenie postów na koncie użytkownika tylko na całym forum. Co wy na to?
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 02 marca 2009, 14:20

Hrabina Gruźlica pisze:Chciałam dodać, że emotki coś nie bardzo. Drażni mnie ta biała otoczka. Warto może coś pomyśleć nad tym? Służę pomocą, może uda mi się znaleźć jakieś emotki pasujące do tego, ew. nowego stylu, bo sama mam ich dużo. Poza tym mogę się poświęcić i od razu paczuszkę napisać.

Byłoby super. Tylko na razie musimy się wstrzymać, bo nie jest ustalone, który w końcu styl będzie. Na subsilver2 emoty wyglądają ok. Na tym drugim faktycznie kiepsko.
Marzyciel

Postautor: Marzyciel » 09 marca 2009, 14:44

Przede wszystkim pasowałoby poprawić emotki bo tak rozpikselowane strasznie walą po oczach ;) :evil:
I czy dałoby się zwiększyć przynajmniej o 2 kb maksymalną wagę avatara? Bo nosz kurka jednego mi zabrakło do wgrania tego co chciałem :)

Ale rozumiem, że forum bardzo młodziutkie i pewne niedoskonałości jeszcze ma ;) Ale to nie przeszkadza w odczuwaniu tutejszego klimatu tak bardzo ;)
Awatar użytkownika
Viento

Postautor: Viento » 09 marca 2009, 15:16

Cześć Marzycielu! Bastet obiecała powalczyć z emotkami. Co do avka to próbowałeś może załadować go przez wklejenie linka zewnętrznego? Mój avek też "waży" więcej niż powinien, ale w ten sposób udało mi się go ustawić. ;)
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 09 marca 2009, 16:05

Powiększyłam maksymalną wagę o 10 kB. Mam nadzieję, że teraz wystarczy.
Emoty to wyższa szkoła jazdy, więc cierpliwości. Mnie też strasznie denerwują.
Marzyciel

Postautor: Marzyciel » 09 marca 2009, 16:24

Od razu lepiej :) Danke ;)
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 29 razy

Postautor: Natta » 09 marca 2009, 18:19

Ja bym sugerowała może zmianę kolorów linków... Bo póki co, linki wyglądają jak reszta tekstu, zlewają się z nim i trzeba troche ich poszukać.
Oczywiście to tylko mała sugestia, jeżeli innym użytkownikom i reszcie Moderatorstwa to nie przeszkadza, to ja będe tych linków dalej szukać ; )
Awatar użytkownika
Dwight Dwain Wakko

Postautor: Dwight Dwain Wakko » 09 marca 2009, 20:28

Przepraszam za moją przesadność, ale chciałbym abyście wiedzieli. Zauważyłem dział gdzie będzie można wklejać tłumaczenia tekstów. Jednakże mało kto wie że jest to prawnie nielegalne. Sprawa portalu "napisy.org" nie wiele będzie się różnić od tego. Oczywiście jest różnica taka że napisy.org odwiedzało dziennie z 20 000 ludzi, oraz było to dosyć popularne zjawisko. Dlatego nim ktokolwiek z organów ścigania zainteresuje się tym że ktoś tłumaczy teksty utworów (bądź co bądź, ale ja się z tego cieszę) mało znanego w Polsce zespołu The Gathering i nim namierzy kto to umieszcza tłumaczenia, to miną lata świetlne a w konsekwencji machnie na to ręką i odpuści. Jednakże lepiej o tym wiedzieć.
Co innego jest próba interpretacji tekstu, która jest w pełni możliwa w świetle prawa ;)

Wróć do „Forum”