Fora internetowe warte polecenia

Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Fora internetowe warte polecenia

Postautor: Natta » 02 kwietnia 2009, 13:34

Zmolestowałam opcję "szukaj", ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego tematu, a do "ogłoszeń drobnych" jakoś mi on nie pasuje... Tak więc - do rzeczy.
Na pewno większość z Was udziela się na kilku forach, które czasem trzeba nieco zareklamować, pomóc w ich promocji. Albo po prostu uważacie, że to forum godne polecenia.
Czasami są to fora nt. konkretnego zespołu, więc można wkleić link w odpowiednim temacie o tej kapeli, ale czasami są to fora tematyczne, nigdzie nie pasujące. Co nie znaczy że nie warte rekomendacji.

Tak więc:

Obrazek
Polskie Forum zespołu Epica - całkiem spore forum, różnorodni ludzie {o przeróżnych gustach muzycznych}, bardzo sympatyczna atmosfera, w czym swój wielki udział mają Administratorstwo - Matievan i Ines86, oraz Moderatorstwo w osobach Sweet Sacrifice i Bonifacji.

Obrazek
Zespół After Forever zawiesił działalność, ale nie jego fani : ) Wprawdzie jest to mała grupka, forum przydałoby się sporo nowych userów, ale atmosfera taka.. kameralna : D Też bardzo miło.

Obrazek
To z kolei forum fanów muzyki gitarowej - czyli bardzo szeroki zakres zainteresowań, od rocka, metalu, punka i core do jazzu czy bluesa. I ludzie bardzo zakręceni, oczywiście w tą pozytywną stronę. Warto : )
Karharoth

Re: Fora internetowe warte polecenia

Postautor: Karharoth » 02 kwietnia 2009, 13:52

To ostatnie forum polecam ze swojej strony jak najbardziej, choć sam już sie nie udzielam od jakiegoś czasu (powody osobiste).Zresztą jak już ktoś tam wskoczy to znajdzie pare moich wypocin.I ludzie zkaręceni, taaaak :P .Trochę żałuje, że tam mnie już nie ma no, ale... rejestrujta się.
If I could fix myself... I'd...
But it's too late for me
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 04 kwietnia 2009, 18:41

Fanette, forum fanów Anette Olzon:

Obrazek

Szczerze mówiąc nigdy się tam nie udzielałam i nie zamierzam się udzielać, ponieważ Anette, to postać, którą omijam szerokim łukiem, jednak Administratorka tego forum była tak miła, że zgodziła się nas reklamować, tak więc i ja to czynię, w ramach wdzięczności ;). Jeżeli znajdą się tutaj jacyś fani pani Olzon - zapraszam ;).
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 15 kwietnia 2009, 08:07

Piszę od dłuższego czasu na forum fanów Tarji Turunen:

http://www.wishmistress.fora.pl/

Polecam to forum, ponieważ jest tam dobry poziom dyskusji, nie ma nadmiernego gadania o pierdołach, jest wiele materiałów i można znaleźć ciekawe rzeczy, a forumowicze są kulturalni.
Floe

Postautor: Floe » 13 maja 2009, 15:32

Forum fanów kobiecego growlingu i generalnie babek w zespołach graujących nieco mocniejszą muzykę http://www.beastladies.fora.pl . Zaczęło już nawet wyglądać w miarę nieźle.
Domin

Postautor: Domin » 19 maja 2009, 19:40

Ja oczywiście nie mogę zapomnieć o poleceniu Wam mojego macierzystego forum czyli Brutal Landu http://brutalland.webd.pl/ . Można tam popisać na różne tematy: muzyczne, światopoglądowe, porozmawiać o filmach, poczytać recenzje. A i nie sugerujcie się nazwą - tam "żyją" brutalni ludzie, ale z fajnymi charakterami :D
Marzyciel

Postautor: Marzyciel » 19 maja 2009, 20:47

Obrazek
http://oceansouls.nazwa.pl/forum/index.php
Moje ulubione forum :) Bardzo fajni ludzie i miła atmosfera.
Awatar użytkownika
Ivanhoe

Postautor: Ivanhoe » 20 maja 2009, 10:41

^Bez żadnego naciągania można powiedzieć, że to obecnie najlepsze polskie forum z dziedziny "Nightwish i okolice".

Wróć do „Forum”