Zmiana hostingu

Awatar użytkownika
Lena

Re: >>>>>>> Zmiana hostingu <<<<<<<

Postautor: Lena » 26 sierpnia 2014, 14:45

Dobrze, że tu wlazłam.

Pierwsze dwa zdania pierwszego posta i, jak Vin, poczułam głęboką potrzebę przelania choćby niewielkiej ilości grosza. Uczciwość i prostota, ot co :lol: Co poczułam, to zrobiłam - tyle mogę, bo o tej czarnej magii też nie mam pojęcia kompletnie ;)
ex WorseThanDevil

I don't have an ego, I just love how awesome I am.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 27 sierpnia 2014, 15:34

Kurczę, gdybym wiedziała wcześniej, że moje słowa tak podziałają, to w przeszłości częściej stosowałabym taką metodę perswazji :lol:.

Dotarły pieniążki od Natty i Leny - dziękuję, dziewczęta :) :D.

Edit: Kilka uwag po zmianie hostingu i wykupieniu domeny. O domenie niewiele mam do powiedzenia - ona po prostu sobie jest. Ważne, że ładna i tania. OVH wygląda na solidną firmę, mają bardzo rozbudowany panel klienta. Na odpowiedzi troszkę się czeka, ale to nie jest ważne, ponieważ nie będę musiała ich o nic pytać. Jeśli już, to sporadycznie. Natomiast pragnę Wam z radością oznajmić, że firma Kylos (hosting) przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Nie wiem, może to jest standard w usługach hostingowych, ale po szarpaniu się z Oxtilo* każdy przejaw kompetencji i dobrej woli cieszy mnie niezmiernie i napawa spokojem. Po zarejestrowaniu pakietu otrzymałam chyba z pińset wiadomości z ważnymi informacjami, regulaminami, linkami, dostępami do tych wszystkich baz danych i innych dziwnych rzeczy, którymi i tak nie będę umiała się posługiwać, ale przynajmniej mam do wszystkiego wgląd i wiem, co się dzieje z naszym forum i na czym stoimy (w Oxtilo wszystko poza fakturą było "na gębę"). Panowie odpowiadają błyskawicznie. Od kilku dni sporo z nimi piszę. Nie wiem, czy na jakąś wiadomość czekałam dłużej, niż 30 minut. Na ogół dostaję odpowiedź po 5-10 minutach, a kiedy rozwiązywanie jakiegoś problemu jest w toku - natychmiast. Support jest całodobowy i to nie tylko na piśmie. Panowie pomagali mi już o 3 w nocy oraz w niedzielę. W weekend poinformowano mnie, że w poniedziałek dostanę informację, czy bezproblemowe przeniesienie forum jest możliwe i kiedy ono nastąpi. W poniedziałek włączyłam komputer i na dzień dobry odczytałam wiadomość, że forum jest już przeniesione, domena podpięta, a podczas wszelkich operacji, które musiałam wykonać sama byłam skrupulatnie i na bieżąco instruowana. Po ustawieniu DNS'ów w OVH trzeba było trochę poczekać na realizację, a ci z Kylos już do mnie pisali i prosili o weryfikację, czy faktycznie ze wszystkim sobie poradziłam, bo nie wyświetlały im się zmiany. Tak więc jest super i wybór był dobry. A, zapomniałam jeszcze dodać, że po zarejestrowaniu pakietu kliknęłam na fejsie Kylos "lubię to" i dzięki temu dostaliśmy 10% rabatu.

*Nie chcę teraz Oxtilo mieszać z błotem, bo to ogólnie rzecz biorąc dobra firma, tzn. jakość ich usług jest dobra. Przez ostatnie lata od strony technicznej wszystko hulało, jak w zegarku, a obsługa była miła, grzeczna i kompetentna. Jak już udało mi się z nią skontaktować... Niestety, ale to niezwykle problematyczne, kiedy prowadzi się korespondencję mailową i człowiekowi przysługuje jedna wiadomość dziennie, bo panowie odpisywali rano, a ja mogłam to odczytać popołudniu, kiedy oni najwyraźniej siedzieli już w domu i jedli obiad. W dodatku ceny mieli dość wysokie. Kiedy już całkowicie uporam się z migracją podpytam, czy Kylos podejmie się aktualizacji naszego skryptu, lub chociaż naprawy niektórych usterek i jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa, ile sobie za to zażyczą.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 27 sierpnia 2014, 16:24

Dotarły pieniążki od Natty i Leny - dziękuję, dziewczęta

A ode mnie nie dotarły? Zrobiłam przelew na to konto, które mi podałaś przy okazji kupowania nagrody dla Darka. Mamy konta w tym samym banku, powinnaś już dawno mieć ten przelew.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 30 sierpnia 2014, 16:15

Dotarły, dotarły. Dostałam wcześniej pieniążki od Ciebie i od Vin. Dziękowałam Wam na poprzedniej stronie :D :D.

Edit: Pięknie dziękuję za wpłatę nałogowo zerkającej Marcie G. :D :D.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: ecia » 12 września 2014, 12:31

Ja znów po czasie-przespałam apokalipse ;]
Mogę jeszcze dosłać jakieś pieniądze?
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 14 września 2014, 04:25

Jasne, Eciu :). Może w końcu uda nam się zebrać piniążki na aktualizację skryptu, lub jakieś inne udogodnienia, jeśli skrypt nie zacznie się sypać :D. A jak nie, to będzie na przyszły rok :). Dzięki ^^.
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Marcin » 10 grudnia 2014, 16:17

Ja to dopiero "przespałem", aczkolwiek wczoraj przelałem drobną sumę pieniędzy na konto Luny. Na pewno przydadzą się na przyszły rok. :)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 30 stycznia 2015, 02:51

Przepraszam, Marcinie, że dopiero teraz, ale... pięknie dziękuję za przelane pieniążki :).
Marcin
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 10 razy

Postautor: Marcin » 10 lutego 2015, 22:34

Nic nie szkodzi Luno. Cieszę się, że mogę pomóc. :)

Wróć do „Forum”