Ogłoszenia parafialne

Awatar użytkownika
misiek14

Re: Ogłoszenia parafialne

Postautor: misiek14 » 29 kwietnia 2013, 21:23

Luna pisze: odrobinkę Misiek :D.
:D :D :D
Luna pisze:Wis, trzymam Cię za słowo, ale mam nadzieję, że częściej bedziesz się decydował na te dwie linijki, a nie na nic :D :D.
Jak wis, przestanie tu pisywać to ja nie wiem... ;) Kto by pisał te świetne recenzje ? ;)
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 29 kwietnia 2013, 21:25

Misiek, nie słódź... chętnie bym je co poniektóre pousuwał... ;)
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 29 kwietnia 2013, 21:28

wisdom_tooth pisze:Misiek, nie słódź... chętnie bym je co poniektóre pousuwał... ;)

Ja ze swoich też nie jestem dumny, ale cóż... "swallow the bitter taste you once craved deep" :D.

Kurde, wyszedł za krótki ten post... Nanana, jaką ładną mamy pogodę, noc fajna, ciemna, nanana... Dobra, koniec. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 30 kwietnia 2013, 02:38

Miśku, nie offtopuj! :lol:

Wis pisze:Już się postarałem o długiego posta złożonego głównie z cytatów... :oops:

Hehe, spooko, nie ma co przesadzać :D. Wiadomo, że czasem nie ma sensu pisać więcej, niż kilka słów. Chodzi mi tylko o przypadki, kiedy ktoś wrzuca link / cytat i nawet go nie komentuje, albo notorycznie wklepuje dwa słowa.

Wis pisze:chętnie bym je co poniektóre pousuwał... ;)

Wis, Twoja recenzja - Twoja własność. Gdybyś bardzo chciał, mogłabym coś usunąć, ale byłoby naprawdę szkoda, bo moim zdaniem wszystkie Twoje recenzje są świetne ;).
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 28 marca 2015, 19:03

Wiadomość od Luny: ma awarię internetów i stąd jej tymczasowa nieobecność, ale napisała że lada dzień się zjawi :)
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 16 maja 2015, 16:50

Lada dzień troszku nie wyszło :oops: :oops:. Ale myślę o Was cały czas i niedługo tak naprawdę, naprawdę do Was powrócę <3.

Edit:

Informuję, że nasze cieciowe szeregi opuściła Viento. Forum jest bardzo spokojne, nikt nie łamie prawa, nie śmieci... więc Viento uznała, że czas na emeryturę. Będzie teraz pić herbatę na werandzie i łowić ryby :).

Dziękuję Ci, Viento, za Twą nieocenioną pomoc i masywny wkład włożony w istnienie tego forum.

Obrazek
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 16 maja 2015, 17:32

Na początku to zabrzmiało, jakby Viento miała odchodzić już tak w ogóle i się aż przestraszyłam. Uff. Tak czy inaczej, dzięki, Viento, za lata tyrania i niewdzięcznej pracy na naszym forumie :lol:
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Postautor: Vinlett » 16 maja 2015, 18:39

Rozumiem, że Viento zrezygnowała z moderowania postów na forum, bo przecież nie z samego forum ;). Po latach tyrania na BLD należy się porządny odpoczynek na werandzie :).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 16 maja 2015, 18:42

Będę przecież zagładąc i pisać, ale rzadziej - w tym roku mam wyjątkowo mało czasu z powodu połączenia pracy i studiów. Tyrania nie było, bo użytkownicy się nie kłócą, ale ja nie mam czasu wszystkiego czytać nawet pobieżnie, np. Tematy o muzyce mnie nie interesują w większości.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 16 maja 2015, 18:47

Natta pisze:Na początku to zabrzmiało, jakby Viento miała odchodzić już tak w ogóle i się aż przestraszyłam.

U mnie to samo ;]
Dziękujemy Viento :) Jak nie będzie Cię długo, to zrobimy tu jakiś bałagan żebyś musiała posprzątać ;)
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.

Wróć do „Forum”