Warszawa, 03.10.10; Kraków, 04.10.10 - Anneke van Giersbergen

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Anneke w Polsce! - Warszawa, 03.10.10; Kraków, 04.10.10

Postautor: Vinlett » 07 października 2010, 17:28

Tomol pisze:Dzięki,bardzo ciekawe relacje.No to teraz szkoda mi tej "drugiej połówki" jeszcze bardziej.

Oj, nie o to mi chodziło, żebyś teraz jeszcze bardziej żałował :?
Dla mnie to był magiczny koncert i chciałam, żeby każdy o tym wiedział :lol:

wisdom_tooth pisze:Niesamowite, że nie ma ciągle nagranego Sunny Side Up

Wydaje mi się, że w końcu się pojawi. Chociaż to rzeczywiście dziwne, że dotąd nie ma.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 16 razy

Postautor: Tomol » 09 października 2010, 11:54

vinlett pisze:
Tomol pisze:Dzięki,bardzo ciekawe relacje.No to teraz szkoda mi tej "drugiej połówki" jeszcze bardziej.

Oj, nie o to mi chodziło, żebyś teraz jeszcze bardziej żałował :?
Dla mnie to był magiczny koncert i chciałam, żeby każdy o tym wiedział :lol:

Nie,no spoko ;)Dla mnie i tak głównym i najważniejszym celem przyjazdu do Krakowa
był pierwszy od chyba 7 lat występ Anki w naszym kraju !
wisdom_tooth pisze:Niesamowite, że nie ma ciągle nagranego Sunny Side Up

vinlett pisze:Wydaje mi się, że w końcu się pojawi. Chociaż to rzeczywiście dziwne, że dotąd nie ma.

Wychodzi na to,że nikt nie nagrał "happy song" :) jak nazwała "Sunny Side Up' Anneke
podczas koncertu.Szkoda- ostatnio ulubiony kawałek w mojej familii:)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 10 października 2010, 17:58

Tomol pisze:Nie,no spoko ;)Dla mnie i tak głównym i najważniejszym celem przyjazdu do Krakowa
był pierwszy od chyba 7 lat występ Anki w naszym kraju !

Uff, to bardzo się cieszę :) . Tak, pierwszy od czasu koncertów przy okazji promocji "Souvenirs". Oby na kolejny występ nie przyszło nam czekać następnych siedmiu lat.

Nie mogę się powstrzymać, żeby nie wrzucić relacji, zdjęć i filmiku od niejakiego Hammera tudzież LakesideHammera, który był na krakowskim koncercie.

I was at this one.. It was really disappointing that Anneke played such a short set.. I went there to spend a long weekend with some friends, see Anathema but most importantly, to see Anneke. So the short set was a bit of an anti-climax but the sound was really good & it was another of her wonderful performances that I can say that I have seen, so I am still happy.. I only took a few photos because I expected a few more songs, giving more opportunity to take some more.. I only got one video which provided a strange surprise.. I (primarily a metalhead) went there with my wife (definitely not a metalhead) to meet some of my friends (rock/metalheads) then travel in the car from Poznan to Krakow which is around 6-7 hours drive so when we were selecting the music to take to listen to on the journey, we had to be careful not to choose all metal titles.. My friend asked my wife, do you like U2, of course she replied then he asked me, I said not really but there is one song that I am absolutely in love with of theirs but I haven't heard it for about 10-15 years & I couldn't remember the name of it.. It took about 15 minutes to work it out then we got the file off his computer for the song & that one was called, All I want is you.. We listened to it on the way there & it brought back memories & it was really nice.. Since I got back I checked on youtube & found that Anneke has played it a few times but I had no knowledge of this so it was a really nice moment when she started playing it.. Anyway, I thought it was a pretty nice little story.. :D Very Happy It was also pretty nice that she sang with Petter Carlsen for a couple of songs, one of which was very good indeed..

As you would imagine, Anathema were incredible.. The longest set I have ever seen any band play.. It was exhausting & fantastic.. They did some bizarre dancing thing at the end but nobody seemed to look like they knew what they were doing. Anneke came out to join in the fun so, it was another chance to see her again & that was a nice way to finish off the night.. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

All I want is you - trzecia wersja :D

A po "Sunny Side Up" ni widu ni słychu...
I am the FBI.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 12 października 2010, 17:54

Wreszcie jest piosenka, która wprawia mnie w bardzo dobry nastrój

Sunny Side Up
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson