Kraków, 17.02.18 - Vuur

Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Kraków, 17.02.18 - Vuur

Postautor: DarkMoonlight » 15 marca 2018, 14:36

Matt witaj w domu:) Cieszę się, że byłeś w Krakowie. To zdjęcie w awatarze to nowy nabytek? Promieniejecie oboje...
Ja teraz bardzo żałuję, że nie byłem, choć siostra mnie namawiała, nawet bilet mi chciała kupić a jakoś tak na nie byłem bardzo.... Trudno, kolejnego występu Anneke sobie nie odpuszczę, bo pora na nową fotkę:D Haha... :)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Postautor: Luna » 15 marca 2018, 16:46

Tomol, jak zwykle super zdjęcia :) Wszyscy wyszliście pięknie :D

Matt, ja również cieszę się, że i Ty byłeś na koncercie! Zwłaszcza, że tak Ci się podobało :head1:

Darku, to nie jest nowe zdjęcie ;) Matt ma je od dłuższego czasu, a poza tym Anneczka ma teraz inne włosy i nie nosi już tego szalika ;) A, że na Vuur się nie wybrałeś, choć wszystko tak sprzyjało, to po prostu :killer: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matt

Postautor: Matt » 16 marca 2018, 14:01

Dokładnie, tamta fotka jest chyba sprzed 3 lat jak Annie grała z Arjenen w Hydrozagadce z Warszawie :)

Z ostatniego koncertu jest to: Obrazek
Myślę, że Anneke poświęciła po koncercie ponad godzinę, żeby pogadać ze wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 17 marca 2018, 15:26

Matt pisze:(…) był to chyba jeden z lepszych koncertów Anneke, w których dane mi było uczestniczyć.
Wprawdzie mój dorobek jest raczej skromny, jeżeli chodzi o uczestniczenie w Annekowych koncertach, ale odniosłam podobne wrażenie. Anneke po prostu przynależy do sceny metalowej i w takim otoczeniu czuje się jak ryba w wodzie. Pełna swobody, luzu, szczęśliwa, że może grać mocniejszy repertuar.

Tomol, Queen Agaciu, Matt - gratuluję super fotek :)
I am the FBI.

Wróć do „Anneke w Polsce”