Kraków, 09.11.17 - Vuur

Awatar użytkownika
leosia
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 12 razy

Re: Kraków, 09.11.17 - Vuur

Postautor: leosia » 11 listopada 2017, 00:31

Dzięki za szczegółową relację :D

Mam nadzieję,że włączą Fire do setlisty , to chyba jedna z trudniejszych piosenek do zaśpiewania z płyty i może potrzebują ją jeszcze przećwiczyć.

Pewnie duża część publiki to młodzież i mogą nie znać TG , ale słuchając tego typu muzyki to trochę wstyd nie wiedzieć kim jest Annie ,tym bardziej ,że często jakieś wspólne foty dodają :D Teraz już ją zapamiętają :D

To zdjęcie jest świetne i oddaje atmosferę w zespole <3 https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... permPage=1
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Postautor: Vinlett » 11 listopada 2017, 09:51

Ależ nie ma za co :) To ja dziękuję Wam za te pytania, bo nie wiem, czy bym się sama tak szybko zmobilizowała i coś napisała ;)

Leosia pisze:Mam nadzieję,że włączą Fire do setlisty , to chyba jedna z trudniejszych piosenek do zaśpiewania z płyty i może potrzebują ją jeszcze przećwiczyć.
Też mi się tak wydaje. Tzn. wokalizy z "The Fire" na pewno są trudne do zaśpiewania i chyba dlatego Anneke na koncertach, w których Vuur nie jest headlinerem, na razie pomija ten utwór (w Czechach grali to samo co w Krakowie). Ale nie wyobrażam sobie, żeby na tym lutowym koncercie zabrakło "The Fire". To jeden z najlepszych numerów na płycie, o ile nie najlepszy. W wywiadzie dla FaceCulture Annie mówiła, że utwory Vuur są wymagające, że dużo jest do śpiewania, ale Anneke już wielokrotnie udowadniała, że potrafi zaśpiewać wszystko tak samo, jak nagrywała na płyty, więc mam nadzieję, że i to ogarnie.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: Tomol » 11 listopada 2017, 11:42

Dzięki za tą recke z Krakowa - fajnie to wszystko opisałaś !.
Vinlett pisze: Wczoraj na koncercie poznałam chłopaka, który przyjechał specjalnie z Warszawy. Dla Vuur, nie dla Epiki

No i taką postawę preferuję :).
Awatar użytkownika
Matt

Postautor: Matt » 11 listopada 2017, 13:06

Witam wszystkich po długiej przerwie!

Koncert Vuur był świetny. Wybrali bardzo dobre kawałki na tak krótki set (może z wyjątkiem My Champion, lubię ten utwór, ale myślę, że koncertowo lepiej by się sprawdziło Time lub Fire). Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się ich zobaczyć. Część osób na pewno pojawiła się w klubie specjalnie dla Anneke. Tuż po jej koncercie w kolejce po autografy i zdjęcie ustawiła się masa ludzi, podobnie było też po secie Epiki. Uwielbiam w niej to, że zawsze ma czas dla fanów, nie ważne jak długi i wymagający koncert zagra. Czekam już na luty :)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 11 listopada 2017, 19:17

Hej Matt, cieszę się, że ci się podobało. Wpadaj częściej na forum, by pogadać o VUUR i nie tylko. Taka postawa Anneke mnie rozwala, jak ona jakby nie była zmęczona to zawsze znajdzie czas, by pogadać, pozować do zdjęć:) Nie każdy artysta tak ma, a wręcz przeciwnie wielu ucieka za kulisy i nie wychodzi w ogóle...
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
ecia
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 12 listopada 2017, 00:10

Matievan!!! Kope lat :)
Aneczka jest kochana jeśli o to chodzi, zawsze uśmiechnięta, chętnie pogada po koncercie. Na Epice byłam kilka razy i Simone nigdy nie wyszła do publiki (w przeciwieństwie do chłopaków, którzy bardzo chętnie z wszystkimi gadali i robili sobie foty). To żaden obowiązek muzyka, więc tym bardziej to cenie :)
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Matt

Postautor: Matt » 12 listopada 2017, 14:01

Witajcie! :)

To prawda, chciałem ją już wcześniej porównać do Simone, bo podobnie jak Ecia byłem na kilku koncertach Epiki, ale jeszcze nie udało mi się jej zobaczyć. To niby obowiązek muzyka nie jest, ale jednak takie podejście do tematu, które posiada Anneke, robi kolosalną różnicę.

W Studio poza Anneke można było jeszcze złapać Johana i Eda, pozostałych chłopaków nie widziałem, ale możliwe, że gdzieś tam się kręcili :)
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 12 listopada 2017, 15:22

Kogo ja widzę po tylu latach, cześć Matievan :)

Myślę, że Simone nie wychodzi do ludzi, bo ludzie ją po prostu osaczają, próbują się przytulać, dotykają włosów, a ona chyba nie lubi takiego naruszania przestrzeni osobistej. Anneke nie ma z tym takiego problemu, a poza tym, wydaje mi się, że ma trochę dojrzalsze grono fanów (bez urazy dla fanów Epiki, w końcu też kiedyś się do nich zaliczałam, po prostu zespół przyciąga też dużo więcej młodzieży). Oczywiście, że to żaden obowiązek idola, ale zawsze jest bardzo miło jeżeli wyjdzie z taką inicjatywą :) Ja chyba nie wiedziałabym co powiedzieć, nie dziwię się, że Vinlett wybełkotała tylko parę słów. Podziwiałabym ją więc tylko z pewnej odległości :)
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 12 razy

Postautor: leosia » 12 listopada 2017, 21:06

Ciekawa jestem jak to z tym było za czasów The Gathering :D
Mi się udało 2 razy z Anneke zamienić słówko :D Raz jej powiedziałam,że uwielbiam ją i jej głos ,a drugi raz w dniu premiery "Heart of Amsterdam" pochwaliłam teledysk i nawiązałam do mojej podroży do Amsterdamu :D Nie wiem czemu człowiek tak się przy niej stresuje,bo przecież nie ma sympatyczniejszej osoby w branży muzycznej... XD
Awatar użytkownika
ecia
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 12 listopada 2017, 21:16

leosia pisze: Nie wiem czemu człowiek tak się przy niej stresuje,bo przecież nie ma sympatyczniejszej osoby w branży muzycznej... XD

Nie mam pojęcia co w niej jest takiego. Ja raz widziałam Anneke na żywo i tak mnie jej uśmiech zauroczył, że zapomniałam języka w gębie i wydukałam coś podobnego jak Vinlett :lol:
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.

Wróć do „Anneke w Polsce”