Wrocław, 31.05.12; Poznań, 01.06.12 - Anneke van Giersbergen

Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Anneke w Polsce! - Wrocław, 31.05.12; Poznań, 01.06.12

Postautor: DarkMoonlight » 04 czerwca 2012, 22:39

Sushi pisze:Darku, trochę klasy, naprawdę, bo to już było słabe i nie na poziomie dorosłych ludzi.

Widocznie jej nie mam:D i tyle! Ja skończyłem.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
yossarian81

Postautor: yossarian81 » 04 czerwca 2012, 23:07

Co do brzmienia live, to mam identyczne odczucia. Słucha się ich zupełnie inaczej, brzmią o wiele lepiej. Normalnie "Everything is Changing" ciężko mi się słucha, natomiast na koncercie nabrały nowego wymiaru :)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 04 czerwca 2012, 23:24

Vinlett pisze:Anneke Van Giersbergen - "My Boy" (Poznań, 01.06.2012) - nie wiem dlaczego, ale uwielbiam okazywaną przez Anneke radość podczas wykonywania tego utworu 8-).

Ona cały czas jest radosna i uśmiechnięta, nie tylko podczas wykonywania tego utworu. Kurde Vinlett wiesz jakie to niesamowite jak masz ją na wyciągnięcie ręki i niektóre słowa śpiewa tylko do Ciebie;) Niesamowite!
A i zapomniałbym, widziałem Finna, tata go niósł na rękach bo biedny był zmęczony i chyba kładł się spać.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Postautor: Vinlett » 05 czerwca 2012, 18:36

Luna pisze:Vin, ja chyba wiem, dlaczego :D. Ale racja... energia płynąca z tego kawałka wykonywanego przez Anneke jest piękna :D.
Ja chyba też już wiem :D. W przypadku My Boy ewidentnie ustąpiłam pola swej podświadomości :lol:.

DarkMoonlight pisze:Kurde Vinlett wiesz jakie to niesamowite jak masz ją na wyciągnięcie ręki i niektóre słowa śpiewa tylko do Ciebie;) Niesamowite!
Trochę wiem, bo miałam sposobność usłyszeć Anneke na żywo, kiedy wraz z Petterem Carlsenem otwierała koncerty Anathemy. Jednak wiem, że to nie to samo co uczestniczenie w pełnowymiarowym gigu ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 05 czerwca 2012, 22:11

A w ogóle śmiejemy się z siostrą bo patrząc na linki Anneke całą trasę miała tę samą bluzkę. I nie wiemy czy miała ich więcej czy codziennie ją prała:D zmieniała tylko spodnie, buty i mam nadzieję bieliznę:D haha... taki żarcik!
ktoś wrzucił dwie części koncertu w Poznaniu, jakby ktoś chciał zobaczyć, daję linka do pierwszej a kolejne jak zostaną wrzucone sobie znajdziecie:
http://www.youtube.com/watch?v=PC7b_Gsn ... ure=relmfu
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 09 czerwca 2012, 01:57

Możliwe, że Annie kupiła sobie kilka takich samych bluzek, żeby swoim wyglądem jakoś zaakcentować tę trasę ;). Tak, jak to było z mundurkiem stewardessy :D.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 09 czerwca 2012, 06:56

Łomatko, to Anneke była w Polsce??!!! :oops: ;)

A poważnie, to oczywiście wam, którzy byli niesamowicie zazdroszczę. Ja po prostu nie mogłem.
Obejrzałem występ sceniczny duetu Anneke- Yossarian i wcale to źle nie wyglądało, normalnie w jakimś klubie to po pierwsze ochroniarze by do tego nie dopuścili albo zaraz delikwenta by zdjęli za sceny i nie wiadomo jak by się to dla niego skończyło. Wyglądało to po prostu sympatycznie. I widać, że Anneke nie jest bóstwem stawiającym się na piedestale, a normalną kobietą mająca niezwykle pozytywne podejście do życia.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: Marcin » 14 czerwca 2012, 18:31

Właśnie obejrzałem te utwory Anneke z koncertu w Poznaniu i powiem, że też jestem pod wielkim wrażeniem tego co prezentuje na scenie. :D Jest taka bardzo radosna, wyluzowana, wyraźnie widać, że muzyka, śpiewanie sprawia Jej jak największą przyjemność. :D No i do tego ten wspaniały image sceniczny. :) Bardzo się cieszę, że Anneke ma znowu długie, złociste włosy, takie jakie miała w 1997 roku, kiedy powstała płyta The Gathering - "Nighttime Birds". :D W takiej fryzurze podoba mi się najbardziej. :) Ale Anneke bardzo często zmienia swoje fryzury. Co do znalezienia się na scenie Yossariana, to ja również uważam, że nie stało się nic złego. Chłopak znalazł się przypadkowo na scenie, a poza tym rzeczywiście wyglądało to bardzo sympatycznie. Miał wielkie szczęście i przyjemność znaleźć się na scenie obok Anneke. Ja niestety też nie mogłem być na którymś z koncertów i też bardzo żałuję, ale gdybym mógł przyjechać to bym raczej wybrał Wrocław, do którego mam bliżej, a który leży w moim województwie dolnośląskim. Tym bardziej żałuję, ponieważ na tym koncercie we Wrocławiu był mój kolega, którego poznałem na Forum Delight. No i powiem, że z chęcią bym sobie poszalał. :D Jak się ogląda kawałki, to aż się czuje wielki przypływ adrenaliny. :D Ale za to miałem duże pocieszenie w postaci koncertu zespołu Closterkeller, którego też uwielbiam, na którym byłem u siebie w Wałbrzychu, a który odbył się w dniu, kiedy miał miejsce koncert Anneke w Poznaniu.
yossarian81

Postautor: yossarian81 » 14 czerwca 2012, 20:04

Miałem już nie wracać do tego incydentu, ale muszę jednak wtrącić swoje 3 grosze. Napisałem maila do Anneke z przeprosinami i dostałem odpowiedź od Roba! Przytoczę to tutaj, myślę że administracja nie będzie mi miała tego za złe. Wysłałem maila o takiej oto treści:
Hi
I'm Marcin from Poland. I want to apologise of my incident in Poznań, when I entered on the stage. This kind of behaviour is not usually accepted and I'm aware of that. I hope I didn't scare you, but emotions were so strong... I've lost my common sense. Plenty of people from audience were indignant at me. I always dreamt to see you live, so I did something completely crazy. I believe you don't bear a grudge against me.

Your show was just fantastic, even if some people also behaved not quite properly in some moments.
Best regards
Marcin :)

Rob odpisał krótko i treściwie:
No worries Marcin, see you next time!

Best regards, also on behalf of Anneke.

Skoro sami zainteresowani nie mieli mi tego za złe, moje sumienie się uspokoiło :)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Postautor: Vinlett » 14 czerwca 2012, 21:26

To jak tak się chwalimy mailami od Roba, to i ja coś dorzucę :D. Kiedyś podczas dokonywania zakupu ze sklepu Anneke myślałam, że coś spartoliłam dokonując przelewu, więc wysłałam maila na podany kontakt do Anneke i otrzymałam odpowiedź:

Hello Kinga,

Yes, we've received your payment!
No worries.

Best regards, Rob

Najwyraźniej w zawodowej współpracy pomiędzy małżonkami, to Rob pełni rolę sekretarza; przynajmniej w zakresie odpisywania na maile :lol: :D.

A żeby nawiązać do tematu, wrzucm fotorelację z koncertu kobiety demona i petardy :D we Wrocławiu.
I am the FBI.

Wróć do „Anneke w Polsce”