Hans & René Rutten: Habitants

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Hans & René Rutten: Habitants

Postautor: Luna » 18 marca 2018, 19:55

Ja też pierwsze słyszę i jestem zdumiona, że mogłam przeczytać tego newsa tak wybiórczo. Bo chyba właśnie z tej oficjalnej informacji dowiedziałam się o ciąży Gemy.

Jest mi przykro i wali się moje poczucie bezpieczeństwa :zmartwienie: Póki bracia, jako ostatni, trzymali się razem, miałam jeszcze poczucie, że Habitants jest przedłużeniem The Gathering. Teraz nie ma się co łudzić - wszyscy muzycy są osobno. Nawet, jeśli muzyka będzie podobna, to będzie to już echo, a nie serce zespołu :( W obecnej sytuacji znów powracam do nadziei, że The Gathering wróci...
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Postautor: Vinlett » 18 marca 2018, 21:36

The Gathering ma ogłoszone dwa koncerty na czerwiec. To chyba znaczy, że jeszcze nie zwijają manatków, przynajmniej do tego czasu :) Czy kiedyś wrócą z nową płytą, całą trasą, czas pokaże. Mnie też jest przykro, że Hans wycofał się z Habitants i jestem tym równie mocno zaskoczona. Z drugiej strony nie czułam, żeby ten projekt był muzycznym spadkobiercą po The Gathering. Tamtego brzmienia, tamtych emocji nic nie zastąpi :) Raczej myślałam o nim jak o interesującym projekcie, w którym dwóch znanych i lubianych przeze mnie muzyków chce sobie pograć, bo są za tym stęsknieni, a akurat ich macierzysta kapela ma teraz przerwę.

Próbka od nowego perkusisty ;)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 14 czerwca 2018, 18:00

Dziś otrzymaliśmy informację jak będzie zatytułowany album zespołu. Nazwa jest krótka, zwięzła i prosta - ONE SELF.
A także poznaliśmy okładkę ( piękna jest <3)
Obrazek
Jak podaje źródło na oficjalnym profilu na facebooku płyta jest o czasie, traumatycznych momentach, miłości oraz osobistym umyśle, duszy w podzielonym świecie.
Czekam, bo premiera już 28 czerwca :)
Dziś otrzymaliśmy także nową piosenkę JUPITER i można zamawiać album na stronie bandcamp.
https://habitantsband.bandcamp.com/track/jupiter
I dzięki temu poznajemy tracklistę:
Winter <3
One self
Jupiter <3 <3
Soul Traveller
The Wake
Magnolia <3
Meraki
Runners
Vince
To brzmi jakby The Gathering spotkali się z Rosemary&Garlic. Ja jestem zachwycony:) album roku? Poczekamy, zobaczymy:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 07 sierpnia 2018, 01:19

Bardzo jestem ciekawa, co myślicie o tym wydawnictwie :)
Jeśli chodzi o mnie, to wygląda na to, że moja intuicja się zepsuła. Początek albumu nudził mnie tak bardzo, że... jeszcze nawet nie przesłuchałam całości :)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 14 sierpnia 2018, 22:06

Ja może miałem nastrój na taką muzykę ale ja jestem po prostu oczarowany. Zespół zabrał mnie w cudowną podróż. Przypomniały mi się chwile z The Gathering. Nie ma tego tak wiele, jak bym chciał ale każda piosenka jest jak taka orzeźwiająca mgiełka dla duszy człowieka. Jak odpocznę po urlopie, to włączę sobie jeszcze raz i mini - recenzję napiszę.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Projekty poboczne załogi TG”