Freedom - Rio (singiel)

Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Freedom - Rio (singiel)

Postautor: DarkMoonlight » 06 października 2017, 18:19

I dostaliśmy kolejny numer z albumu. Freedom - Rio
Jej, może wyjdę na jakiegoś malkontenta ale czegoś mi w tych numerach brakuje. Nie mam gęsiej skóry słuchając ich. Piękny głos, dobrzy muzycy ale brak tego pierwiastka wyjątkowości, czegoś, co spowoduje wypieki na twarzy.
Miło się słucha i tyle.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady

Postautor: Vinlett » 16 października 2017, 23:01

U mnie jest tak, że do każdego z tych utworów czuję coś innego :D "Londyn" trafił w mój gust od pierwszego przesłuchania i wciąż uważam go za najlepszy numer ze wszystkich, które dotąd poznaliśmy. Przedzieranie się przez "Berlin" trochę czasu mi zajęło, ale w końcu stanęło na tym, że jesteśmy w przyjaźni. Co do "Rio" to wciąż się docieramy, więc na obecnym etapie trudno mi powiedzieć, co z tego wyjdzie.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Re: Freedom - Rio (singiel)

Postautor: Luna » 22 października 2017, 03:08

"Freedom - Rio" jest chyba najdelikatniejszym utworem z trzech dostępnych singli, przez co najbardziej kojarzy mi się z wcześniejszym, solowym dorobkiem Anneke i dlatego podoba najmniej ;) Później jest fajne przejście, coś tam zaczyna się dziać, ale początek bardzo sztampowy i trochę nużący. Chociaż, prawdę mówiąc, też nie wiem jak rozwinie się mój związek z tym utworem, bo kawałki Vuur arcydziełami nie są, ale zawierają w sobie tyle dobrej, solidnej muzyki i cudowności Anneke, że po bliższym zapoznaniu zaczynam pałać do nich sympatią :) Tzn. tak na razie było z dwoma pierwszymi singlami. Zobaczymy, co z resztą ;)

Wróć do „VUUR”