Teledyski

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Teledyski

Postautor: Vinlett » 07 września 2017, 16:52

Jutro premiera teledysku do piosenki "My Champion - Berlin". Sneak peek.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady

Postautor: Natta » 08 września 2017, 15:10

No i jest już klip: My Champion - Berlin.

Hmm... Mam mieszane uczucia. Klip mi się nie podoba, zwłaszcza rozpromieniona Anneke jakoś nie pasuje mi do muzyki. Utwór pod kątem brzmieniowym jest spoko, ale wokale są jak dla mnie słodko poprowadzone. Wolałabym, żeby były troszkę bardziej stonowane i dopasowane do ciężaru muzyki. Muszę jeszcze się z tym osłuchać, nie przegryzło mi się :)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

My Champion - Berlin (singiel)

Postautor: Vinlett » 17 września 2017, 18:37

(...) Co do teledysku to nie jest on jakiś super, co też rozumiem. Młody band, mały budżet. Może gdyby do skądinąd sympatycznych obrazków grających muzyków dodano tekst, tak żeby powstało z tego lyric video, to efekt byłby lepszy. Anneke najlepiej wypadła w ujęciach, w których trzyma gitarę.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Re: My Champion - Berlin (singiel)

Postautor: Luna » 18 września 2017, 15:56

Natta pisze:(...) zwłaszcza rozpromieniona Anneke jakoś nie pasuje mi do muzyki.

Mnie ona całkowicie pasuje, bo ja reaguję identycznie. Wiem, że pod wpływem ciężaru gitar wielu osobom wykwita na twarzy prawilny wykrzyw :D, czy też po prostu opanowuje ich agresja i destrukcja XD Mnie coś rośnie w sercu i ogarnia mnie radość. Gdybym nagrywała teledysk do takiej muzyki, to zapewne chciałabym wyglądać trochę poważniej i bardziej metalowo, a wyszedłby zaciesz jak u Anneke :mrgreen:

Co do samego teledysku, to Annie rzeczywiście najlepiej wypada z gitarą :) Mogli sobie już darować te zdjęcia bez instrumentu. Pewnie chcieli uatrakcyjnić klip i wyeksponować liderkę, ale obraz byłby spójniejszy i bardziej metalowy, gdyby wszystko rozegrało się w tym kręgu, z zespołem :)

Wróć do „VUUR”