My Champion - Berlin (singiel)

Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 18 razy
Podziękowano: 15 razy

My Champion - Berlin (singiel)

Postautor: Tomol » 08 września 2017, 17:16

Dzisiaj pojawił się pierwszy teledysk z "In This Moment We Are Free":

"My Champion - Berlin".

https://www.youtube.com/watch?v=gAwDw5zXtLI

W tym temacie skupmy się na samym utworze. Na teledyski mamy osobny wątek :). Luna
Awatar użytkownika
leosia
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 12 razy

Re: My Champion - Berlin

Postautor: leosia » 08 września 2017, 17:24

Jakoś specjalnie powalona nie jestem,ale nie jest źle...są fajne momenty jeśli chodzi o wokal Anki,muzycznie też trzymają poziom :P Days Go By podoba mi się znacznie bardziej,czekam na całą płytę :D
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 08 września 2017, 17:38

Ja też powalony na kolana nie jestem ale podoba mi się ciężar tego numeru pod kątem instrumentalnym. Oczywiście głos Anneke jest cudowny ale jakoś tak, jak pisała Natta za delikatnie momentami dla mnie, choć ta różnorodność jest bardzo ciekawa. Muszę się osłuchać po prostu z tym numerem:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 09 września 2017, 17:35

Już wiem co mi nie leży. Wokal mi się zupełnie nie klei z gitarami. Linia wokalu jest poprowadzona w taki dziwny sposób, totalnie w oderwaniu od ciężaru gitar i od kompozycji. Nie klei mi się to i nie jest to nawet ciekawie poprowadzone... Tak jakby na siłę.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 78 razy

Postautor: Vinlett » 17 września 2017, 18:37

Długo zastanawiałam się, co mam myśleć o tym utworze i... nadal do końca tego nie wiem ;). Utwór jest solidny, ciekawie pomyślany, kilkuwarstwowy, z porządną pracą gitar. W warstwie instrumentalnej, pod względem wykonania i wyprodukowania wszystko się zgrało. Natomiast linie wokalne w zwrotkach nie pasują mi do muzyki. Słucham tego i słucham w nieskończoność w nadziei, że coś mi się w głowie przestawi i wreszcie zaskoczy, ale na razie bez efektu. Refren z kolei ma za słodką melodię jak na mój gust, ale on mi się już jakoś dopasował do warstwy instrumentalnej, więc w tym miejscu o wiele lepiej słucha się tego utworu. Bardzo dziwny przypadek, bo utwór tak ogólnie jest ok.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: My Champion - Berlin (singiel)

Postautor: Luna » 18 września 2017, 15:56

Podoba mi się ten utwór. Wokale faktycznie poprowadzone nietypowo, ale może dzięki temu w "My Champion - Berlin" udało się uniknąć sztampowości. Są na tyle zróżnicowane, że ja całkowicie daję się wkręcić w tę gradację emocji. Refreny są super. To nie jest muzyka, po którą bym sięgnęła, gdyby nie Anneke, ale, no, wiadomo ;)

Wróć do „VUUR”