Bieżące wiadomości i wywiady

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 73 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady

Postautor: Luna » 02 czerwca 2017, 02:26

Vinlett pisze:"On Most Surfaces" z próby <3

Cudowności <3 Nigdy nie przestanie mnie zdumiewać fakt, jak lekko jej to przychodzi <3
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 50 razy
Podziękowano: 75 razy

Postautor: Vinlett » 04 lipca 2017, 22:17

Zespół podał kilka informacji o swojej debiutanckiej płycie oraz ogłosił konkurs, który właśnie się rozpoczął.

Krążek, którego premiera przypada na 20 października, będzie nosił tytuł "In This Moment We Are free – Cities". Piosenki zostały nazwane na cześć miast. Z tej okazji band ruszył z konkursem o nazwie a guess the track titles (link do konkursu). Po odgadnięciu miasta, zespół odznaczy je na mapie i poda pełny tytuł utworu. Szczegółowe info i podpowiedzi na Facebooku. Powodzenia ;)

EDIT

Bawicie się w to? ;) Pierwszym ujawnionym miastem, nie licząc Londynu, jest Berlin. Pełny tytuł utworu to "My Champion - Berlin" (przy założeniu, że mamy taką samą kolejność jak przy singlu tzn. zwrot - miasto). Następna zagadka w czwartek.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 lipca 2017, 22:21

Ja się nie bawię, ale z wielkim zaciekawieniem śledzę i czekam na kolejne tytuły :)
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 04 sierpnia 2017, 15:49

Ja się bawiłam. Niczego wprawdzie nie wygrałam, ale nie o to przecież chodziło :)

Konkurs zakończony. Poznaliśmy już wszystkie tytuły, dostaliśmy też okładkę płyty oraz teaser z samplami. Album jest dostępny w przedsprzedaży.

"In This Moment We Are Free - Cities"
Obrazek

1. My Champion - Berlin
2. Time - Rotterdam
3. The Martyr and the Saint - Beirut
4. The Fire - San Francisco
5. Freedom - Rio
6. Days Go By - London
7. Sail Away - Santiago
8. Valley of Diamonds - Mexico City
9. Your Glorious Light Will Shine - Helsinki
10. Save Me - Istanbul
11. Reunite! - Paris
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 05 sierpnia 2017, 01:26

Ej, wybaczcie mi niedelikatność, ale brzmienie tego albumu mnie po prostu rozpierdala! Ten ciężar! :head1: :head1: :head1: "Days Go By" nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, te potężne gitary wydawały mi się przypadkiem, a teraz jestem pełna podziwu. Słyszycie fragment "Time"? Przecież te gitary sprężynują tam prawie jak u Gojiry :mrgreen: Zaczynam się niecierpliwić! Sądząc po "Days Go By", Anneke poukrywała w środku tych kawałków jakieś wokalne niesamowitości :boisie:

Okładka też mnie zaskoczyła. Ciągle doszukuję się w nowym materiale pseudometalowości, tego "prawie", do którego Anneke trochę nas przyzwyczaiła, bo przez długi czas wszystko miało być superciężkie i mroczne, a potem dostawaliśmy hopasiupne Drive. A teraz wygląda na to, że naprawdę będzie metalowo :D I to nie jakoś dziewczyńsko, Epikowo. Zapowiada się na kawał przyzwoitego, masywnego grania z przepięknym, zróżnicowanym wokalem :kocham: Już nawet tego firmowego szlifu nie będzie mi brakować, jeśli okaże się, że faktycznie czupryna będzie sama przy tym podskakiwała :D No, zobaczymy.

Jest coś ujmującego i wzruszającego w tytule albumu, tych miastach i fakcie, że Anneke zrealizowała to akurat z zespołem. Jakaś taka kwintesencja życia artysty :)

Edit: Krótki wywiad z Annie z rozbrajającą końcówką :D Trochę szerzej o odejściu Marceli. Boże, jak to dobrze, że ona nie zaśpiewała na tym albumie :D
Awatar użytkownika
Vinlett

Bieżące

Postautor: Vinlett » 07 września 2017, 16:52

Luna pisze:Już nawet tego firmowego szlifu nie będzie mi brakować, jeśli okaże się, że faktycznie czupryna będzie sama przy tym podskakiwała :D
Często kapele dopiero po jakimś czasie wypracowują swój unikatowy dźwięk. Muzycy muszą się ze sobą ograć i dotrzeć, jak w związku :D. Dlatego ja się nie spinam na VUURowy szlif już przy debiucie. Zobaczymy, jak długo ten zespół w ogóle będzie grał i wtedy oceni się go pod tym kątem.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 16 października 2017, 23:01

Nowe wywiady:
- dla Morow - Anneke opowiada trochę szerzej o koncepcie na band i przybliża znaczenie tytułu "In This Moment We Are Free"
- dla Jet Radio Show

EDIT
I kolejne:
- dla The Metal Tris
- dla Duke TV
- dla Loud tv
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 22 października 2017, 04:43

Vinlett pisze:Nowe wywiady:
- dla Morow - Anneke opowiada trochę szerzej o koncepcie na band i przybliża znaczenie tytułu "In This Moment We Are Free"

Odbierałam ten tytuł trochę bardziej hedonistycznie, hipisowsko, ale mądre tłumaczenie Anneczki bardzo mi się podoba :)

Vinlett pisze:- dla Jet Radio Show

Oj, ta promocja chyba Annie wymęczyła. Brzmi tu trochę, jakby zasypiała :D
"I know that people really follow me around and then they really love my music and they always come to the shows but I know they secretly wanting a heavy album of me" :mrgreen:

Vinlett pisze:- dla The Metal Tris

Gojira :kocham:

Vinlett pisze:- dla Loud tv

"Gloomy side", chciałabym to zobaczyć :D A tak serio, cieszę się, że Anneke przy okazji tego wydawnictwa jest poważniejsza, dojrzalsza i chyba przypomniała sobie, że jest dobrze, kiedy artysta przeżywa coś więcej, niż tylko tę piękną, ekstatyczną radość ;)
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 04 listopada 2017, 18:54

Kolejna porcja wywiadów:
- dla FaceCulture cz. 1 i 2
- dla Big Bang Magazine

Luna pisze:Oj, ta promocja chyba Annie wymęczyła. Brzmi tu trochę, jakby zasypiała :D
Może troszeczkę ;) Na pewno wymęczyło ją robienie kilku rzeczy naraz, jak to się działo jeszcze nie tak dawno, o czym Anneke opowiada w wywiadzie dla FaceCulture. Może to znaczyć, że Annie skończy, a przynajmniej ograniczny swój udział w tzw. kolaboracjach, przestanie rozmieniać się na drobne i skupi tylko na zespole i akustycznych występach. I dobrze. Dużo wcale nie oznacza lepiej ;)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Matt

Postautor: Matt » 23 marca 2018, 16:13

Wklejam linka do wywiadu z Anneke, w którym opowiada między innymi o znaczeniu tekstów "Time" oraz "My Champion" :)

http://metal-exposure.com/interviews/in ... ersbergen/

Wróć do „VUUR”