Bieżące wiadomości i wywiady

Awatar użytkownika
leosia
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: Bieżące wiadomości i wywiady

Postautor: leosia » 15 kwietnia 2017, 19:10

Ja barwy Marceli nigdy nie lubiłam, więc dla mnie taka zmiana jak najbardziej na plus :D

Zastanawiam się nad tym koncertem,ale 110zł i do tego Epica , której nie lubię...szkoda,że tak jak TGS tylko supportują,ale może z czasem doczekamy się koncertów jako główna gwiazda z pełnym setem :]
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 21 kwietnia 2017, 21:47

Nie martwi mnie, że nie będzie Marceli, bo też wolę, kiedy jest więcej Anneke ;)

W tym filmiku widać, że Anneke po pierwsze wypiękniała :D A po drugie Annie zaprasza na koncerty w Holandii, uściślając w komentarzach, że album VUUR zostanie wydany jesienią.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 25 kwietnia 2017, 23:12

Jaka piękna <3 Uwielbiam ją w długich, jasnych włosach :zakochany:

Album jesienią, ale próbka jeszcze przed latem, tak więc :jupi: :jupi: :jupi: :head1:
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 03 maja 2017, 22:58

A do wakacji już niedługo :head2:

Mixing the album. One of my fave songs with one of my fave epic solo's by the mighty Jord Otto! Seriously, tears in my eyes when I heard it again while fully mixed. And the whole band for that matter. My goodness, how Lucky and blessed I am with these masters!! And with Joost, who co-wrote, produced and mixed the album. XxX

To ta solówka, która tak ucieszyła Anneke: https://www.facebook.com/vuurband/video ... 775466383/ W komentarzach ktoś chyba słusznie zauważył, że brzmi bardzo Arjenowo ;)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 03 maja 2017, 23:56

Jak słuchałem miałem właśnie wrażenie, jakby ta solowka znajdowała się na plycie któregoś projektu Arjena.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 maja 2017, 01:28

O kurczę, nie spodziewałam się, że będzie to brzmieć tak progresywnie i bogato :) Mnie się kojarzy raczej devinowo, zwłaszcza pierwsza połowa i... nie wiem, co jeszcze mam napisać. Cieszę się, że Anneke ma taki zespół, naprawdę się cieszę i nie chcę wyjść na niewdzięcznicę po tym wszystkim, czego dokonała Annie, ale, kurczę, no... ja już za bardzo nie słucham takiej muzyki i ciężko mi się na nią cieszyć, jak np. na Anneczkę z Árstíðir.
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 07 maja 2017, 22:07

To ze mną jest inaczej ;) Nawet jak na chwilę porwie mnie coś innego, to do metalu zawsze wracam.

Dziś dostaliśmy filmik z próby: https://www.facebook.com/vuurband/video ... 005272760/
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 07 maja 2017, 23:51

Nie no, z metalem to i ja się nigdy nie rozstałam :) Ale takie heavy metalowe, solówkowe dłużyzny mnie nudzą raczej. Chociaż to tylko fragment wyrwany z kontekstu. Może być częścią czegoś ładnego.

Fajna próba :) Za wiele tam nie słychać, tzn. nic zaskakującego, ale miło, że już się coś dzieje i Anneke rozbudza ciekawość :)
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 19 maja 2017, 22:38

"On Most Surfaces" z próby <3

Muzycy zaktualizowali też zdjęcie profilowe na Facebooku. Nowe logo, a może coś więcej np. okładka płyty? Na pewno jest bardzo holenderskie przez pomarańczowe wstawki :D
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 13:39 przez Vinlett, łącznie zmieniany 1 raz.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: ecia » 21 maja 2017, 11:55

Na 9 czerwca zespól ma zaplanowany pierwszy występ, a jeszcze przed tym koncertem mają wypuścić pierwszy utwór.
Zaczynam być ciekawa co to to będzie warte ^^ ^^
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.

Wróć do „VUUR”