Bieżące wiadomości i wywiady

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 33 razy
Podziękowano: 48 razy

Re: Anneke & The Gentle Storm

Postautor: Vinlett » 10 kwietnia 2015, 22:17

The Gentle Storm zagra jako gość na europejskiej trasie Delain. Ostatnim miastem, jakie odwiedzi, będzie nasza stolica. 7 listopada wypada zatem wpaść do Progresji :).

Marcela & Annie:

Obrazek

Kilka słów z ust muzyków o koncertach i inspiracjach muzycznych.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 8 razy

Postautor: leosia » 11 kwietnia 2015, 12:46

Jaka niespodzianka, trzeba być dla Anneke :D Tylko ciekawe ile czasu TGS dostanie... liczyłam, że przyjadą do nas jako gwiazda główna, a nie support :> Tego Delain nie znałam, przesłuchałam i jestem na NIE :mrgreen:
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 11 kwietnia 2015, 13:30

leosia pisze:Tylko ciekawe ile czasu TGS dostanie...
Przekonamy się podczas trwania trasy. Na nasze szczęście Warszawa wypada jako ostatnia ;).

Jeżeli o mnie chodzi, to już dawno temu wyrosłam z muzyki w typie Delain. Co jedynie pozytywnego mi się kojarzy z tym zespołem to ten utwór :mrgreen: oraz udział wokalistki Delain w projekcie, który dobrze znamy - Countermove.
I am the FBI.
Goldie

Postautor: Goldie » 11 kwietnia 2015, 19:11

Zwolle 3.04 - mniam, mniam :)
Co do Delain - przesłuchałam pierwszy raz w życiu i również jestem na NIE.
Warszawa? Może, kto wie :P Można popodziwiać TGS, a potem sobie pójść :D
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 17 kwietnia 2015, 17:18

Istotnie. W sumie to jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski. Sądziłam, że Delain to taka ciekawostka, która czasami wyskakuje na youtube z boku ekranu, obok odtwarzanego filmiku z Within Temptation :lol:. A tu proszę, ktoś faktycznie ich słucha, skoro objeżdżają Europę, i to nawet ktoś słucha ich u nas.

Ładna fotogaleria z koncertu: https://www.flickr.com/photos/td1761/se ... 856437141/

EDIT

Storm - oficjalne video live

Kurczę, patrząc na to, co tam się dzieje na scenie, jestem pewna, że DVD z Anneke byłoby suuuuuuuuuper! Jedynie ta publika trochę drętwa, ale porównując do innych nagrań, Holendrzy po prostu już tak mają.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Tomol » 09 maja 2015, 15:13

Vinlett pisze:W sumie to jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski.

Najbliżej Polski (ja mam np. bliżej niż do Wa-wy) zagrają 9 lipca na czeskim Masters of Rock więc postaram się tam zawitać :).

Vinlett pisze:Kurczę, patrząc na to, co tam się dzieje na scenie, jestem pewna, że DVD z Anneke byłoby suuuuuuuuuper!

Ten "Stormowy" skład prezentuje się naprawdę Żywiołowo !!
Jeszcze odnośnie dvd, jeśli ktoś chce można sobie pobrać tzw. homework-dvd stworzone przez niejakiego Stéphane Aguilera (pewnie niektórym znany z fb). Całkiem fajnie posklejał te youtubowe fragmenty ;).

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Goldie

Postautor: Goldie » 14 maja 2015, 09:18

Wreszcie mam czas, żeby posłuchać na spokojnie "The Diary", czekałam na album i uznałam, że zasługuje na poświęcenie mu pełnej uwagi, a nie słuchanie między myciem zębów a obieraniem kartofli :D Jestem zachwycona, ale mam takie wrażenie, że jednak mogło być lepiej. Może po prostu po Anneke i Arjenie oczekiwałam nie-wiadomo-czego, a dostałam "tylko" świetną płytę ;) Ogólnie bardziej podoba mi się wersja storm, jest bardziej emocjonująca. Gentle kojarzy mi się z wiosną, z siedzeniem w ogrodzie wśród kwiatów :) Chyba w takiej kolejności najlepiej słuchać albumu, najpierw burze, potem cudowne wyciszenie <3
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 09 czerwca 2015, 20:29

Mnie album "The Diary" bardzo przypadł do gustu. Nie muszę dodawać, że płytę oczywiście musiałam sobie zakupić. Pragnę się jeszcze pochwalić, że dzięki uprzejmości Luny (jeszcze raz dziękuję! :)), jestem także szczęśliwą posiadaczką płytki, którą Anneke i Arjen sprzedawali podczas akustycznej trasy po Europie.

Wywiad, którego Anneke udzieliła dla Morow oraz wywiad Anneke dla Get Your Rock Out (tylko do posłuchania).

Edit:

Ach, wcześniej zapomniałam się do tego odnieść:
Tomol pisze:
Vinlett pisze:W sumie to jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski.
Najbliżej Polski (ja mam np. bliżej niż do Wa-wy) zagrają 9 lipca na czeskim Masters of Rock więc postaram się tam zawitać :).
Trzymam kciuki, żeby udało Ci się dotrzeć na czeski festiwal :). Pisząc, że jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski, miałam oczywiście na myśli Delain. The Gentle Storm niech przyjeżdża jak najczęściej, najlepiej na południe kraju ;).

Behind the scenes update 9
Bohaterem filmiku jest Rob Snijders, który zagrał na instrumentach perkusyjnych w wersji "gentle" albumu.

Wywiad z maja. Można się z niego dowiedzieć, jakiego gatunku muzycznego Annie nie lubi.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Tomol » 14 czerwca 2015, 17:50

Vinlett pisze:Mnie album "The Diary" bardzo przypadł do gustu. Nie muszę dodawać, że płytę oczywiście musiałam sobie zakupić. Pragnę się jeszcze pochwalić, że dzięki uprzejmości Luny (jeszcze raz dziękuję! :)), jestem także szczęśliwą posiadaczką płytki, którą Anneke i Arjen sprzedawali podczas akustycznej trasy po Europie.

Do teraz nie potrafię wyjaśnić czemu nie nabyłem tej płyty z trasy będąc w Poznaniu na TGS (??) :sciana: za to zrewanżowałem to sobie artbookiem "The Diary" :D . który tak fajnie prezentował Arjen :) .
https://www.youtube.com/watch?v=uksGzmYPnEk

Vinlett pisze:Trzymam kciuki, żeby udało Ci się dotrzeć na czeski festiwal :).

Dzięki !

Vinlett pisze:Pisząc, że jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski, miałam oczywiście na myśli Delain.

Ja jestem w ogóle zdziwiony kto tu występuje w roli supportu :?

Vinlett pisze:Wywiad z maja.

"It is not heavy in the vein of Gorgoroth of course (laughs)." - Haha...Anka jest bezbłędna hie :lol:

Wróć do „The Gentle Storm”