Bieżące wiadomości i wywiady

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 35 razy
Podziękowano: 51 razy

Re: Anneke & The Gentle Storm

Postautor: Vinlett » 10 kwietnia 2015, 22:17

The Gentle Storm zagra jako gość na europejskiej trasie Delain. Ostatnim miastem, jakie odwiedzi, będzie nasza stolica. 7 listopada wypada zatem wpaść do Progresji :).

Marcela & Annie:

Obrazek

Kilka słów z ust muzyków o koncertach i inspiracjach muzycznych.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 6 razy

Postautor: leosia » 11 kwietnia 2015, 12:46

Jaka niespodzianka, trzeba być dla Anneke :D Tylko ciekawe ile czasu TGS dostanie... liczyłam, że przyjadą do nas jako gwiazda główna, a nie support :> Tego Delain nie znałam, przesłuchałam i jestem na NIE :mrgreen:
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 11 kwietnia 2015, 13:30

leosia pisze:Tylko ciekawe ile czasu TGS dostanie...
Przekonamy się podczas trwania trasy. Na nasze szczęście Warszawa wypada jako ostatnia ;).

Jeżeli o mnie chodzi, to już dawno temu wyrosłam z muzyki w typie Delain. Co jedynie pozytywnego mi się kojarzy z tym zespołem to ten utwór :mrgreen: oraz udział wokalistki Delain w projekcie, który dobrze znamy - Countermove.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Goldie

Postautor: Goldie » 11 kwietnia 2015, 19:11

Zwolle 3.04 - mniam, mniam :)
Co do Delain - przesłuchałam pierwszy raz w życiu i również jestem na NIE.
Warszawa? Może, kto wie :P Można popodziwiać TGS, a potem sobie pójść :D
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 17 kwietnia 2015, 17:18

Istotnie. W sumie to jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski. Sądziłam, że Delain to taka ciekawostka, która czasami wyskakuje na youtube z boku ekranu, obok odtwarzanego filmiku z Within Temptation :lol:. A tu proszę, ktoś faktycznie ich słucha, skoro objeżdżają Europę, i to nawet ktoś słucha ich u nas.

Ładna fotogaleria z koncertu: https://www.flickr.com/photos/td1761/se ... 856437141/

EDIT

Storm - oficjalne video live

Kurczę, patrząc na to, co tam się dzieje na scenie, jestem pewna, że DVD z Anneke byłoby suuuuuuuuuper! Jedynie ta publika trochę drętwa, ale porównując do innych nagrań, Holendrzy po prostu już tak mają.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Tomol » 09 maja 2015, 15:13

Vinlett pisze:W sumie to jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski.

Najbliżej Polski (ja mam np. bliżej niż do Wa-wy) zagrają 9 lipca na czeskim Masters of Rock więc postaram się tam zawitać :).

Vinlett pisze:Kurczę, patrząc na to, co tam się dzieje na scenie, jestem pewna, że DVD z Anneke byłoby suuuuuuuuuper!

Ten "Stormowy" skład prezentuje się naprawdę Żywiołowo !!
Jeszcze odnośnie dvd, jeśli ktoś chce można sobie pobrać tzw. homework-dvd stworzone przez niejakiego Stéphane Aguilera (pewnie niektórym znany z fb). Całkiem fajnie posklejał te youtubowe fragmenty ;).

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Goldie

Postautor: Goldie » 14 maja 2015, 09:18

Wreszcie mam czas, żeby posłuchać na spokojnie "The Diary", czekałam na album i uznałam, że zasługuje na poświęcenie mu pełnej uwagi, a nie słuchanie między myciem zębów a obieraniem kartofli :D Jestem zachwycona, ale mam takie wrażenie, że jednak mogło być lepiej. Może po prostu po Anneke i Arjenie oczekiwałam nie-wiadomo-czego, a dostałam "tylko" świetną płytę ;) Ogólnie bardziej podoba mi się wersja storm, jest bardziej emocjonująca. Gentle kojarzy mi się z wiosną, z siedzeniem w ogrodzie wśród kwiatów :) Chyba w takiej kolejności najlepiej słuchać albumu, najpierw burze, potem cudowne wyciszenie <3
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 09 czerwca 2015, 20:29

Mnie album "The Diary" bardzo przypadł do gustu. Nie muszę dodawać, że płytę oczywiście musiałam sobie zakupić. Pragnę się jeszcze pochwalić, że dzięki uprzejmości Luny (jeszcze raz dziękuję! :)), jestem także szczęśliwą posiadaczką płytki, którą Anneke i Arjen sprzedawali podczas akustycznej trasy po Europie.

Wywiad, którego Anneke udzieliła dla Morow oraz wywiad Anneke dla Get Your Rock Out (tylko do posłuchania).

Edit:

Ach, wcześniej zapomniałam się do tego odnieść:
Tomol pisze:
Vinlett pisze:W sumie to jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski.
Najbliżej Polski (ja mam np. bliżej niż do Wa-wy) zagrają 9 lipca na czeskim Masters of Rock więc postaram się tam zawitać :).
Trzymam kciuki, żeby udało Ci się dotrzeć na czeski festiwal :). Pisząc, że jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski, miałam oczywiście na myśli Delain. The Gentle Storm niech przyjeżdża jak najczęściej, najlepiej na południe kraju ;).

Behind the scenes update 9
Bohaterem filmiku jest Rob Snijders, który zagrał na instrumentach perkusyjnych w wersji "gentle" albumu.

Wywiad z maja. Można się z niego dowiedzieć, jakiego gatunku muzycznego Annie nie lubi.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Tomol » 14 czerwca 2015, 17:50

Vinlett pisze:Mnie album "The Diary" bardzo przypadł do gustu. Nie muszę dodawać, że płytę oczywiście musiałam sobie zakupić. Pragnę się jeszcze pochwalić, że dzięki uprzejmości Luny (jeszcze raz dziękuję! :)), jestem także szczęśliwą posiadaczką płytki, którą Anneke i Arjen sprzedawali podczas akustycznej trasy po Europie.

Do teraz nie potrafię wyjaśnić czemu nie nabyłem tej płyty z trasy będąc w Poznaniu na TGS (??) :sciana: za to zrewanżowałem to sobie artbookiem "The Diary" :D . który tak fajnie prezentował Arjen :) .
https://www.youtube.com/watch?v=uksGzmYPnEk

Vinlett pisze:Trzymam kciuki, żeby udało Ci się dotrzeć na czeski festiwal :).

Dzięki !

Vinlett pisze:Pisząc, że jestem zaskoczona, że przyjeżdżają do Polski, miałam oczywiście na myśli Delain.

Ja jestem w ogóle zdziwiony kto tu występuje w roli supportu :?

Vinlett pisze:Wywiad z maja.

"It is not heavy in the vein of Gorgoroth of course (laughs)." - Haha...Anka jest bezbłędna hie :lol:

Wróć do „The Gentle Storm”