Bieżące wiadomości i wywiady

Goldie

Re: Anneke & The Gentle Storm

Postautor: Goldie » 17 marca 2015, 18:45

Jakie to... fajne :D Ha ha, Arjen otoczony przez harem jest przeuroczy, a Anneke z tatuażami w hinduskim stroju - <3, a Anneke w sukni, na rynku, z gołębiami - muszę wydrukować i powiesić na ścianie :D
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 25 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 23 marca 2015, 19:27

Jest już cały klip: Shores of India
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 8 razy

Postautor: leosia » 23 marca 2015, 23:06

Nie jest zły,ale bardziej przypadło mi do gustu poprzednie video :D
Anneke ładnie się prezentuje w pierwszym stroju,drugi mi do niej nie pasuje.
A miny Arjena są komiczne :mrgreen:

Wywiad radiowy z Arjenem
Wywiad TGS we Włoszech
Pozdrowienia :D

Na fb TGS dodali posta z recenzjami,bardzo cieszy ilość pozytywnych opinii :D Ja sobie słucham i wyjść z zachwytu nie mogę :lol:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0888283427

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 27 marca 2015, 13:12

Kilka tygodni temu zakończyła się akustyczna trasa i z wypowiedzi Arjena wynika, że to Anneke go wyciągnęła, a on sam nie był przekonany - tak myślałam :D

"A big thanks to everyone who came to see Anneke and me on our acoustic tour! It was truly an emotional roller coaster ride for this hermit. The 11 shows went very well and lots of venues were actually sold out, the audiences were absolutely fantastic and gave us the warmest welcome we could wish for. The chemistry between Anneke, me and the crowd felt just perfect. However ... I’m afraid this doesn't necessarily mean I’m going to take up touring again. I’m not sure yet if the advantages (seeing the crowd’s happy faces, meeting them and of course the playing) outweigh the disadvantages (travelling, lack of sleep, endless waiting, back pain and anxiety). I must say that Anneke definitely pulled me through this, she’s so positive and optimistic and a true professional! And of course the enthusiastic reactions of the audiences helped too, I’m truly honored and moved. In the end I’m glad I did it, and am actually kinda proud of myself :) I hope you will all enjoy The Gentle Storm album and the upcoming shows!"

Tymczasem The Gentle Storm zaczął występy w koncertowym składzie. Wczoraj odbył się koncert w Amsterdamie. Arjen też był, pewnie dlatego, że miał blisko ;)

Endless Sea
Brightest Light
Heart of Amsterdam (trochę buczy)
Eyes of Michiel (też buczy)
Valley of the Queens - Marcela pięknie harmonizuje się z Anneke, ale jest na swoim miejscu - Królowej może tylko robić chórki :lol:
Comatose
The Moment
Isis & Osiris
Wish you were here (Pink Floyd cover
Iiii niespodzianka: Eleanor (The Gathering cover) & New Horizons <3
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 11 razy

Postautor: DarkMoonlight » 29 marca 2015, 11:11

W Valley Of The Queens faktycznie przepiękna harmonia. Szkoda, że Marceli nie ma w The Sirens, choć wiele osób nie lubi jej głosu. I wspaniała końcówka, idealnie, czyściutko - WOOW:)
tutajmamy w bardzo dobrej jakości Endless Sea & Heart of Amsterdam. Anneke zjawiskowa ale początek bardzo niepewnie. Nie wiem czy się denerwowała, czy coś ale jak nie ona. I te góry te też takie średnie w Endless Sea ale już w następnym kawałku ściąga kurtkę i jest super. Może jej za gorąco było:D
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 33 razy
Podziękowano: 48 razy

Postautor: Vinlett » 29 marca 2015, 13:47

Natta pisze:Marcela pięknie harmonizuje się z Anneke, ale jest na swoim miejscu - Królowej może tylko robić chórki :lol:
Bardzo lubię Marcelę za płytę z Ayreon i za wokal w "Pale Traces", ale w zestawieniu z Anneke, miejsce w chórku jest dla niej tym najwłaściwszym :lol:.

DarkMoonlight pisze:Anneke zjawiskowa ale początek bardzo niepewnie. Nie wiem czy się denerwowała, czy coś ale jak nie ona.
Dla mnie to Anneke musiała się jeszcze trochę rozśpiewać na "Endless Sea". Tak jakby nie zdążyła przed koncertem ;). Jestem trochę zdziwiona, że rozpoczęto od tego właśnie utworu. Przecież to wokalny killer - góra, dół, góra, dół. Jakby leciał w środku koncertu, to nie byłoby tematu.

Cieszę się, że postawili na naprawdę energetyczne, czadowe piosenki na koncertach. Nawet "Witnesses" się pojawiło:

Cape of Storms
The Greatest Love
Witnesses
Strange Machines
Isis and Osiris
Fallout
Shores of India
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 29 marca 2015, 15:30

Super im wychodzi, a ta gitarzystka fajnie wygląda jak bryka sobie po scenie :)

DarkMoonlight pisze:Anneke zjawiskowa ale początek bardzo niepewnie. Nie wiem czy się denerwowała, czy coś ale jak nie ona. I te góry te też takie średnie w Endless Sea ale już w następnym kawałku ściąga kurtkę i jest super. Może jej za gorąco było:D

Dla mnie to już takie czepianie się na siłę. Wszystko było czysto i ładnie, góry dociągnięte jak trzeba, może gdzieś tam jakieś dźwięki sprawiają wrażenie "niechlujnie" wykonanych, bo głos może nie był do końca rozgrzany, ale to ma swój urok i mi ani trochę nie przeszkadza. Utwór jest naprawdę bardzo trudny dla wokalisty i Anneke może dać tutaj prawdziwy popis swoich możliwości.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 11 razy

Postautor: DarkMoonlight » 29 marca 2015, 21:28

Nie wydaje mi się żebym się czepiał na siłę. Dla mnie początek bardzo niepewnie. Nie wszystkie dźwięki są idealne. A jak tak gloryfikujemy Anneke to niech jej wykonania będą perfekcyjne. Potem i w innych numerach już jest pięknie ale początek średnio. Może nie była rozśpiewana, ale słychać że coś jest nie tak:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 8 razy

Postautor: leosia » 29 marca 2015, 23:24

Obrazek

Pojawiły się nowe wywiady , w których Anneke mówi,że TGS najprawdopodobniej nie będzie tylko jednorazowym projektem,co mnie osobiście bardzo cieszy :) :
noisefull
echoesanddust
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 33 razy
Podziękowano: 48 razy

Postautor: Vinlett » 29 marca 2015, 23:55

DarkMoonlight pisze:Dla mnie początek bardzo niepewnie. Nie wszystkie dźwięki są idealne. A jak tak gloryfikujemy Anneke to niech jej wykonania będą perfekcyjne.
Przesłuchałam jeszcze raz "Endless Sea" i nie wiem, gdzie Ty słyszysz te fałsze, bo tym de facto są nieidealne dźwięki. Ja najwyżej słyszę brak jeszcze pełnego, stuprocentowego rozśpiewania się, a i tak jest to level up w stosunku do innych wokalistek 'wchodzących' w koncert. Nigdy nie gloryfikuję talentu Anneke bez powodu.

Leosiu, super fotka! Znalazłam kolejne dwie:

Obrazek

Obrazek
I am the FBI.

Wróć do „The Gentle Storm”