Bieżące wiadomości i wywiady

Goldie

Re: Anneke & The Gentle Storm

Postautor: Goldie » 02 marca 2015, 18:00

Cześć wszystkim :)
(to mój pierwszy post na forum :D)
Sama nie wiem, co podoba mi się bardziej, "Heart of Amsterdam" czy "Endless Sea" :) Czekam na płytę, bo może tym razem będzie to wreszcie coś, czego się słucha z przyjemnością, a nie dlatego, że "to przecież Anneke". Płyta wyjdzie niedługo i jestem bardzo ciekawa, co naprawdę będą myśleć o niej ci, którzy dobrze wiedzą, na co tę kobietę stać :) Zdarzało mi się czytać przychylne opinie o EIC (jedyny pop umpa umpa, jakiego słucham - "bo to Anneke";)), ale Wasze opinie o tym albumie pokrywają się z moją :P dlatego między innymi się tu zarejestrowałam :D
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: Luna » 04 marca 2015, 03:06

Vinlett pisze:Endless Sea dla Radia Lombardia <3

Piękne wykonanie <3.
Nie wiem... czy ja już to sobie wmawiam, czy oni naprawdę razem prezentują się wyjątkowo? Anneke wygląda, jakby przy Arjenie odpoczywała.

Goldie pisze:Cześć wszystkim :)
(to mój pierwszy post na forum :D)

Cześć, Goldie :D. Zapraszam Cię tutaj i tutaj. Napisz o sobie dwa słowa, jeśli masz ochotę :D.

Goldie pisze:Płyta wyjdzie niedługo i jestem bardzo ciekawa, co naprawdę będą myśleć o niej ci, którzy dobrze wiedzą, na co tę kobietę stać :)

My zawsze surowo oceniamy Annie, choć wciąż ją tak samo kochamy :D. Myślę jednak, że tym razem się nie zawiedziemy ;). Już teraz słychać, że jej wokal jest bardzo zróżnicowany, a piosenki pełne uroku. Arjen wyciągnął z niej to, co najlepsze :).
Goldie

Postautor: Goldie » 04 marca 2015, 18:46

Dziękuję za powitanie :)
Tych piosenek miło się słucha, nie ma zgrzytu między głosem Anneke a muzyką. Heart of Amsterdam - zaczarowało mnie, nie jest może jakieś super ambitne, ale radosne i jednocześnie nastrojowe :)
Luna pisze:My zawsze surowo oceniamy Annie, choć wciąż ją tak samo kochamy .

Te surowe oceny wynikają ze szczerego uwielbienia jej talentu :D i myślę, że Anneke doceniłaby taką krytykę :)
...but when I seek out your voice,
my ears are overcome with noise
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 6 razy

Postautor: leosia » 05 marca 2015, 00:19

Goldie pisze:Dziękuję za powitanie :)

Luna pisze:My zawsze surowo oceniamy Annie, choć wciąż ją tak samo kochamy .

Te surowe oceny wynikają ze szczerego uwielbienia jej talentu :D i myślę, że Anneke doceniłaby taką krytykę :)

Hejka ! :)

No wiadomo, swoim ulubieńcom życzy się jak najlepiej....więc jeśli nie wykorzystują swojego potencjału, talentu ,a wręcz "marnują" go to trochę przykro ;)

Są utwóry z płytki nagranej specjalnie na trasę
"A Day In The Life" <3 :D
"Mad World"
"Comatose"
"The Castle Hall"
"Waking Dreams"

Życzyłabym sobie akustyczny album ( i dvd ) z całej trasy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 35 razy
Podziękowano: 51 razy

Postautor: Vinlett » 09 marca 2015, 17:03

leosia pisze:Są utwory z płytki nagranej specjalnie na trasę
O, już nie mogę się doczekać, kiedy ta płytka zapuka do drzwi moich :D. Ciekawiło mnie, jakie numery zostały na nią nagrane. Bardzo fajny wybór. Szczególnie cieszy mnie obecność utworu The Beatles.

Jakiś chochlik namieszał w linku do "Comatose", no to jeszcze raz: Comatose :)

Obrazek

EDIT

Wywiad z Arjenem przeprowadzony w trasie The Gentle Storm

Arjen opowiada o samym projekcie, o wokalistach, z którymi nagrywa (w tym o Devinie, który nie odpowiada na wiadomości :lol:) i trochę o początkach Ayreon ;).

EDIT 2

Udostępniono łagodną wersję utworu Shores of India :)

Wanna hear a track from The Diary already? We’ve uploaded the gentle version of ‘Shores of India’ for you! This song really shines in its acoustic setting. It feels like an emotional journey, also because of the many exotic instruments. It’s very different from the much more bombastic and orchestral ‘storm’ version, which you’ll soon find out when we release the next big video clip!

Jestem ciekawa tego klipu ;)
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: DarkMoonlight » 09 marca 2015, 17:27

O matko jaki świetny utwór... Czuję się jakbym był w jakimś orientalnym kraju, panie mi urządziły taniec brzucha. Piękny, i ten słowik śpiewa wspaniale, jak zawsze;)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
leosia
Podziękowano: 6 razy

Postautor: leosia » 13 marca 2015, 18:16

Shores of India <3 wszystkie utwory są bardzo zróżnicowane i trzymają wysoki poziom , już nie mogę się doczekać całego albumu XD

Wywiad dla Prog

signing signing signing signing!! #thegentlestorm #preorders

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 16 marca 2015, 15:55

Signing, signing, a mnie się coś porobiło z kontem na PayPal i nie mogę na razie zamówić płyty :(.

Super foto z tymi gołębiami. Annie prawie jak na krakowskim Rynku ;).

Dla porządku wrzucam Behind the Scenes update 8 poświęcony muzykowi grającemu na instrumentach dętych drewnianych. Jeroen Goossens, jak twierdzi Arjen, gra na dwudziestu. Muzyk ekstremalny.

Tu są sample.

EDIT

Shores Of India (Teaser)
Wanna see Anneke as an enchanting Indian goddess and Arjen being pampered by his harem of belly dancers? Here’s a sneak peek for you of the upcoming video clip of The Gentle Storm’s “Shores of India”, storm version!

No to się przekonamy ;).
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 29 razy

Postautor: Natta » 16 marca 2015, 16:01

Szaleństwo :lol: Sprawia wrażenie pociesznego, trochę kiczowatego ale sympatycznego obrazka z bajkowym klimatem. Śmiechłam na widok Arjena w otoczeniu niewiast z haremu :lol:
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 16 marca 2015, 16:30

Arjen nikogo nie oszuka :D. Nawet w otoczeniu tancerek z haremu wychodzi z niego cały hipis :lol:.

Nie pamiętam, żeby ostatnio i w ogóle włożono tyle trudu w promocję jakiejkolwiek płyty z udziałem Anneke. Za chwilę otrzymamy drugi klip, wcześniej lyric video, udostępniono jakąś piosenkę, a nawet wymyślono, że zostanie pokazany teaser do klipu. Mam nadzieję, że te zabiegi się opłacą, co będzie skutkowało tym, że Anneke z Arjenem zarobią na tym albumie milion euro :D.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson

Wróć do „The Gentle Storm”