Rocznicowe zgromadzenie

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Re: Rocznicowe zgromadzenie

Postautor: Luna » 13 marca 2015, 23:42

Vinlett pisze:Popieram! Wisdomie, pamiętaj o BLD ;).

Zajrzał na chwilę, oszukał, uciekł i tyle go widzielim ;).

Ecia pisze:(...) a ja nie byłam pewna (bo siedział "pod światło")

Przypadek?

Marcin pisze:Życzę żeby to Forum przetrwało co najmniej 10 lat

Eeej... ja jestem bardziej optymistyczna :lol:.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 13 marca 2015, 23:51

Luna pisze:
Vinlett pisze:Popieram! Wisdomie, pamiętaj o BLD ;).

Zajrzał na chwilę, oszukał, uciekł i tyle go widzielim ;).

Jejku, mam tylko jedno skojarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=NfnVw0QuHDE :lol:
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: Marcin » 15 marca 2015, 14:15

Luna pisze:
Marcin pisze:Życzę żeby to Forum przetrwało co najmniej 10 lat

Eeej... ja jestem bardziej optymistyczna :lol:.

Napisałem co najmniej. :) Jednak też mam nadzieję, że Forum będzie istniało o wiele, wiele dłużej. :D
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 02 marca 2016, 16:18

Moi drodzy, tegoroczne obchody rozpocznę ogłoszeniem parafialnym, tak więc wspinam się na ambonę i zwracam do Was z gorącą prośbą: POMOOOCYYYYYYY!!!!!!!! FORUM UMIEEERAAAAAAA!!!!!!!!!! Obrazek Obrazek Obrazek No dobrze, już się ogarniam, nie jest aż tak dramatycznie. Jednak prawdą jest, że miniony rok był dla forum raczej rokiem stagnacji. Nie wiem, jak Wy, ale ja, choć doceniam serwisy społecznościowe jako niezastąpione narzędzia promocyjne, to jednak nigdy nie polubię formy publicznej, bezosobowej dyskusji. Możliwość wejścia na kameralne, zaciszne forum zawsze będzie dla mnie bardzo cenna i będę o nią walczyć, choć walka z duchem czasu jest bardzo mozolna i czasem zaczyna brakować mi wiary i siły. Wzorem Leo skorzystam jednak z tej chwili i powiem: nie bierzcie tego forum za pewnik. Pamiętajcie, że żeby żyło i się kręciło, każdy od siebie musi dorzucić trochę paliwa. Opłaty za serwer zawsze będą dla mnie wydatkiem priorytetowym i wiem, że w razie potrzeby zawsze będę mogła liczyć na Waszą pomoc, nie tylko duchową, wiele razy to udowodniliście. Może jednak nadejść taki dzień, że już nie będzie sensu płacić... Forum nie jest tylko stroną informacyjną. Ci, którzy na nim piszą nie mają z tego żadnych korzyści poza przyjemnością dyskusji. Jeśli nie będzie z kim dyskutować, nie będzie też sensu tego ciągnąć. I wtedy pęknie mi serce :cry:. Dlatego bardzo Was proszę, jeżeli lubicie to forum, w jakiś sposób je cenicie, to pamiętajcie, że Wasza opinia ma znaczenie. Nie tylko dla dyskusji, ale i dla istnienia forum. Jeśli macie coś do powiedzenia - piszcie. Nie zawsze musi być to super mądry elaborat. Wystarczy, że dorzucicie od siebie dwa zdania, zaznaczycie swoją obecność na forum i pokażecie innym, że jest dla kogo tu wracać. Rozumiem, że z biegiem czasu nasze życie się zmienia, mamy więcej obowiązków, czy też większą potrzebę przebywania w trybie offline ;). Widzę też i doceniam starania osób, które zaglądają tu często, czy nawet codziennie. Wiem, że po ciężkim dniu czasem po prostu się nie chce. Ale pamiętajcie, proszę, żeby postarać się wtedy, kiedy akurat możecie sobie na to pozwolić. Od tego zależy istnienie tego miejsca.

Z całego serca dziękuję Vinlett :przytul: , Natcie :przytul: , Viento :przytul: i Darkowi :przytul: za to, że zawsze jesteście i zawsze można na Was liczyć <3. Dziękuję Marcinowi, który może i nie udziela się zbyt często, ale cieszy moje serce swą stałą lojalnością i obecnością. Dziękuję Eci :kwiat:, Tomolowi, Pepusiowi, Miśkowi i Ivanhoe za to, że choć zdarza im się zamilknąć na dłużej, to jednak zawsze pamiętają o tym miejscu i wracają, jak bumerang. Dziękuję pięknie Leosi, która subtelnie i niepostrzeżenie na dobre dołączyła do naszej forumowej rodziny. Radość mję przepełnia z powodu obecności Sushi :kocham:. Jednocześnie mam nadzieję, że w końcu i Bastet na dobre do nas wróci, zamiast pojawiać się i znikać :cry:. Podobnie jest z Wisdomem, za którym wszyscy tęsknią, choć on chyba nie zdaje sobie z tego sprawy :). Z łezką w oku wspominam czasy aktywności Leny, Toyboya, Siemka i Dominika i po cichu liczę, że jeszcze się tutaj zobaczymy :). Dziękuję z całego serca Peruczce i wszystkim innym, którzy nie zostawiają po sobie na forum śladu, ale wiernie śledzą to, co się tutaj dzieje :).

Wasze zdrowie, kochani :szampan:.

No, pora biesiadować :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Jest tego więcej i ma procenty, dla wszystkich wystarczy, tylko się w kadrze nie zmieściło :D.

Obrazek
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 02 marca 2016, 19:08

U mnie z czasem coraz gorzej, ale postaram się bywać częściej i wrzucać więcej :) Nie mam możliwości chwilowo wrzucić jakiegoś ładnego obrazka, ale żeby pokazać, jak też się ciesze z kolejnej juz rocznicy forum, powrzucam garść emotek: :konfetti2: : :konfetti1: :konfetti1: :balony: :balony: :konfetti2: :konfetti1: :balony: :konfetti2: :ciacho:
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 02 marca 2016, 20:02

Ja jestem córką marnotrawną, postaram się nie znikać już na tak długo. Zawsze miło mi się tu wracało i byłam ciepło witana, mam nadzieję, że znajdę więcej czasu na regularne pisanie, a nie tylko na zaglądanie od czasu do czasu.

A teraz koniec smęcenia, usprawiedliwień itp. ŚWIĘTUJMY!!!
Obrazek

Obrazek
Jak już wszędzie ten Leoś, to i z nami poświętuje ;)
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 02 marca 2016, 21:10

Uwielbiam nasze zaciszne forum, więc postaram się zrobić co w mojej Mocy, żeby trwało jak najdłużej :). Luno, dziękuję Ci, że spajasz to miejsce i nad wszystkim czuwasz :kocham:. Pozostałym forumowiczom dziękuję za Waszą obecność oraz możliwość wymiany myśli i spostrzeżeń :kwiat:.

Świętujmy! :konfetti1: Nie będę oryginalna i na początek też proponuję coś do picia:

Obrazek :D
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 marca 2016, 21:42

Trzymam Was za słowo, dziewczyny :D.

Już teraz widzę, jak się wszyscy staracie i aż mi serce podskakuje z radości, że chyba jednak uda się to forum na nowo rozbujać :kocham:.

Popilimy, więc wypadałoby zaproponować jakieś tańce, alem zramolała i chyba wolałabym :rozgrzewasie: :kawa2: :kotek: :muza: w Waszym towarzystwie :mrgreen:. No, chyba, że zgodzicie się na takie tańce :head1: :head1: :head1: Grunt, żeby się dobrze bawić :ciacho: :konfetti2:
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 04 marca 2016, 21:51

Oj na tańce to Dark zawsze chętny. A w takim towarzystwie to już w ogóle micha sama mi się uśmiecha i raduje. Wiem, że w tym roku nie wygram nagrody w konkursie, bo Luna żeś pojechała z tymi piosenkami. Szczególnie ta jedna, jakaś hiszpańska czy inna. Co gość tam śpiewa "nami bebechu". Ale trzymam kciuki za was:)
Normalnie łezka mi się kręci w oku, że tak długo jesteśmy razem. Że mimo różnych obowiązków, rodzin, wykonywanych zajęć mamy czas żeby wejść na chwilę i coś 'skrobnąć'.
Faktycznie ostatnio trochę forum zasnęło ale niedźwiedzie też muszą iść spać, by się obudzić i polować. Także my wszyscy już wstaliśmy, zdjęliśmy piżamy i zamierzamy pisać dniami i nocami:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 04 marca 2016, 21:57

Próbuj Daruś, próbuj. Na pewno będzie już dogrywka, więc chyba nie jest aż tak ciężko z tym konkursem :mrgreen:. Rozwaliłeś mnie z tym: "nami bebechu", bo od razu to usłyszałam i wiadomo, o co chodzi :lol: :lol:.

Jesteśmy NIEZNISZCZALNI :jupi: :jupi: :jupi:

:balony:

Wróć do „Świętownik”