Rocznicowe zgromadzenie

Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Re: Rocznicowe zgromadzenie

Postautor: Viento » 09 marca 2016, 08:24

Facebook jest bardzo przydatnym narzędziem komunikacyjnym, ale forum jest jak książka, w której zawsze wszystko jest na swoim miejscu, można spokojnie czytać, wracać do różnych wątków i poznać bohaterów

Bardzo trafne porównanie! Na facebooku nie da się łatwo wyszukać starszych wątków rozmów.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Postautor: Luna » 20 marca 2016, 04:16

Serce roście patrząc na ten forum! To forum :mrgreen:. Chcę, abyście wiedzieli, jak bardzo jestem Wam wdzięczna za zaangażowanie :kocham:. To niesamowite, jak wszyscy się przyłożyliście i nasz mały kącik ożył :). Mam nadzieję, że tak będzie przez cały rok i dłużej, i nie wrócimy już do mrocznych, cichych czasów :D.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 21 marca 2016, 07:41

W tym roku nie ma głosowania na użyszkodników?
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 21 marca 2016, 09:03

Pewnie Luna nie miała czasu, żeby pomyśleć nad kategoriami albo po prostu się już to przejadło:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 21 marca 2016, 17:01

Miałam nie przygotowywać głosowania, bo przez ostatni rok na forum niewiele się działo i udzielała się mała garsteczka użytkowników, ale teraz tak sobie myślę, że chyba jednak szkoda przerywać tradycję ;).
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 01 marca 2017, 19:25

Moi drodzy, dzisiaj obchodzimy ósmą już rocznicę istnienia naszego forum :) Z tej okazji chciałam Wam życzyć sławy i bogactwa :D Dziękuję Wam za ciągłą obecność i wiarę w sens pisania tutaj. 8 lat, a my ciągle tu jesteśmy - niesamowite :) Przy okazji chciałabym przypomnieć i wzmocnić nas w naszym małym postanowieniu, żebyśmy pisali jak najwięcej postów i pamiętali, że to od nich zależy przetrwanie forum fanów Anneke van Giersbergen :D

Wiele dla mnie znaczycie, jesteście jak dobrzy znajomi, tylko z trochę innego wymiaru :) Vinnie mi się nawet dzisiaj śniła XD

Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy:

Obrazek

Oficjalnie otwieram obchody!

:party: :party: :party: :party: :party:
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 01 marca 2017, 20:25

Kolejny rok minął? Dla mnie to 6 rocznica z Wami :) Czasem się nie odzywam, ale czytam na bieżąco, czasem znikam na jakiś czas, ale zawsze wracam. Co roku obiecuję, że będę pisała więcej i co roku wychodzi z tego co wychodzi :roll:
Kupiłam sobie kubek z Yodą i tekstem:
Obrazek będę o Was myślała przy kawie i pisała więcej...albo nie pisała, ale zawsze będę ciepło o Was wszystkich myślała :)
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 01 marca 2017, 20:32

ecia pisze:Czasem się nie odzywam, ale czytam na bieżąco, czasem znikam na jakiś czas, ale zawsze wracam.

I to jest najważniejsze :) Sama Twoja obecność wzmacnia morale wszystkich :) Posty są ważne, jednak bardzo doceniam, kiedy ktoś już naprawdę nie ma czasu, czy ochoty na pisanie, ale zagląda, pokazuje się, odezwie się na czacie :) To sygnał dla pozostałych, że mają dla kogo się produkować ;)

:kwiat:
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 01 marca 2017, 22:36

Przyłączam się do życzeń dziewczyn i dziękuję Wam za tych osiem lat istnienia forum, a w moim przypadku siedem lat obecności tutaj. Nieraz dzięki Waszym postom dowiadywałam się nowych rzeczy i poszerzałam horyzonty, dlatego proszę Was, piszcie jak najwięcej. Lunuś, dziękuję Ci, że trwasz na posterunku, zawsze mądra, czujna i pomocna :)

Luna pisze:Wiele dla mnie znaczycie, jesteście jak dobrzy znajomi, tylko z trochę innego wymiaru :)
Dla mnie także. Zżyłam się z Wami i z tym miejscem.

Luna pisze:Vinnie mi się nawet dzisiaj śniła XD
To dopiero jest kosmos XD

Ecia pisze:Kupiłam sobie kubek z Yodą i tekstem:
Kultowe 8-)

Był już stół z łakociami i mądrość od mistrza Yody, to ode mnie po kieliszku ;)

Obrazek
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 02 marca 2017, 17:28

Ja też życzę każdemu z Was, żeby z chęcią i często zaglądał na forum, żeby było co czytać i żeby to się dalej kręciło ;) Też jesteście dla mnie ważni! Nie wyobrażam sobie, żeby tak nagle forum nie było, żeby umarło. Oby nigdy!

Lunuś, Tobie najbardziej dziękuję za wkład i zaangażowanie w Forum. Jesteś wielka <3

Słodkości i alkohol już były, to ja zaserwuję przekąski :)

Obrazek

Wróć do „Świętownik”