Rocznicowe zgromadzenie

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Re: Rocznicowe zgromadzenie

Postautor: Vinlett » 04 marca 2016, 22:21

:konfetti1:

Luna pisze:Trzymam Was za słowo, dziewczyny :D.
O nic się Lunuś nie martw. My tu wszystko już tak urządzimy, że nie poznasz tego miejsca :mrgreen:.

DarkMoonlight pisze:Wiem, że w tym roku nie wygram nagrody w konkursie, bo Luna żeś pojechała z tymi piosenkami.
Nie poddawaj się, chopie! Jeszcze jest czasu a czasu, żeby rozgryźć utwór "nami bebechu" :D.

I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Postautor: Luna » 04 marca 2016, 22:35

Vinlett pisze:My tu wszystko już tak urządzimy, że nie poznasz tego miejsca :mrgreen:.

Nie mogę się doczekać! :brawo: :brawo: :brawo:
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 05 marca 2016, 01:11

Vinlett pisze:O nic się Lunuś nie martw. My tu wszystko już tak urządzimy, że nie poznasz tego miejsca :mrgreen:.

A, to ja się dołączam w staraniach :lol:

Luna pisze:Jesteśmy NIEZNISZCZALNI :jupi: :jupi: :jupi:

:balony:

Właśnie tak :konfetti1: :konfetti1: :konfetti1:

DarkMoonlight pisze:Faktycznie ostatnio trochę forum zasnęło ale niedźwiedzie też muszą iść spać, by się obudzić i polować. Także my wszyscy już wstaliśmy, zdjęliśmy piżamy i zamierzamy pisać dniami i nocami:)

Brakuje nam tylko jakiegoś Leo do zmasakrowania :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 05 marca 2016, 07:06

Dark napisał:

Faktycznie ostatnio trochę forum zasnęło ale niedźwiedzie też muszą iść spać, by się obudzić i polować.

Ja bym to zdanie skończyła inaczej - żeby się kluskować i porastać sadełkiem ;)
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: Marcin » 07 marca 2016, 20:28

Ja też się cieszę z kolejnej rocznicy istnienia tego Forum. :) Z tej okazji życzę wszystkim wszystkiego najlepszego! Jestem pod wielkim wrażeniem Luno jak bardzo dbasz o to Forum i jak starasz się zachęcać ludzi do pisania na nim. :) Bardzo Ci dziękuję, że wspomniałaś o mnie w swoim poście. :D To bardzo miło z Twojej strony. :) Myślę, że nigdy nie odejdę z tego Forum, chociażby dlatego, że jestem wielkim fanem Anneke i oczywiście The Gathering, który jest moim ulubionym zagranicznym zespołem rockowym, a w którym śpiewała przez wiele, wiele lat. :D No i oczywiście dużo fajnych osób się tutaj udziela. :)
:balony: :ciacho: :konfetti2: :konfetti1: :brawo: :party:
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 08 marca 2016, 10:12

I ja dodam swoje pić groczy ^^
Jakim cudem my żyjemy tyle czasu??!!
Ale super :mrgreen: Jestem z nas dumna :D Chociaż przyznaje się bez bicia, że sama ostatnio traktowałam forum jak wyrodna, zimna macocha :cry: Przepraszam obiecuję poprawę :D
A tak serio, to zauważyłam coś pięknego- ostatnie kilka dni odznaczają się piękną aktywnością, aż chcę się wchodzi i czytać :D Chociaż nie zawsze piszę dużo i często to zawsze czytam i chcę mi się zebrać w sobie coś pisać :D Przypomina mi się jak pięknie jest być na forum :mrgreen:
Trzaskać fejsa, mamy forum!
Sto łatów dla naszego forum! :balony: :head2: :head1: :konfetti1:
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 08 marca 2016, 12:19

Ja facebooka rzadko używam jako forum - śledzę tylko grupę bezdzietnych z wyboru i grupę behawiorystów COAPE, bo tam sobie robimy burze mózgów, przekazujemy zlecenia jeśli ktoś ma bliżej, dzielimy się artykułami, filmami, informacjami o szkoleniach, ustalamy spotkania. Obserwuję też Fundację Jamniki Niczyje i jej wydarzenia, żeby wiedzieć co u psiaków słychać.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 57 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 08 marca 2016, 17:11

Natta pisze:A, to ja się dołączam w staraniach :lol:
Razem będziemy niepokonane :mrgreen:.

Sushi pisze:A tak serio, to zauważyłam coś pięknego- ostatnie kilka dni odznaczają się piękną aktywnością, aż chcę się wchodzi i czytać :D
Mnie też się bardzo podoba ten trend. Jak widać, dajemy radę ;).

Sushi pisze:Trzaskać fejsa, mamy forum!
Na fejsie nie czuję się tak swobodnie jak na forum. Tutaj jest mi najlepiej, jak w domu :D.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 08 marca 2016, 19:55

Bo na forum nie ma wujków, kuzynów etc. ;) Chociaż i tak można poczuć rodzinną atmosferę :mrgreen: :mrgreen:
Ja na fejsie głównie korzystam z wiadomości prywatnych. Założyłam konto jak byłam na studiach bo mieliśmy grupę zamkniętą na której często pisali ludzie, a później już zostałam :roll:

Staram się ostatnio jak już wejdę, to nie tylko poczytać, ale i coś skrobnąć.
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 55 razy

Postautor: Luna » 09 marca 2016, 02:16

Marcinie, dziękuję za miłe słowa :). Oczywiście nie mogłabym o Tobie nie wspomnieć, wszak jesteś stałym członkiem naszej ekipy :).

Wszyscy się bardzo staracie utrzymać forum przy życiu i jestem Wam za to niesamowicie wdzięczna. To wiele dla mnie znaczy <3 <3 <3.

Facebook jest bardzo przydatnym narzędziem komunikacyjnym, ale forum jest jak książka, w której zawsze wszystko jest na swoim miejscu, można spokojnie czytać, wracać do różnych wątków i poznać bohaterów ^^.

Wróć do „Świętownik”