Jubileuszowy konkurs 2018

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 74 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Jubileuszowy konkurs 2018

Postautor: Luna » 01 kwietnia 2018, 03:21

Moi drodzy, skoro mamy święta i i tak nie będę Wam przeszkadzać teraz dogrywką, umówmy się, że na przesłanie odpowiedzi macie czas do godziny 19 we wtorek :) Na dogrywkę zapraszam godzinę później, o 20 we wtorek. Bardzo proszę o informację od każdego, kto przesłał komplet odpowiedzi lub dopiero prześle, czy ten dzień i godzina mu odpowiada. Do dogrywki trzeba będzie przystąpić od razu i poświęcić jej maksymalnie godzinę. W razie czego na nikogo nie będziemy czekać, ale byłoby szkoda, gdyby ktoś nie spróbował swoich sił z powodu nieobecności. A może jednak wolicie dogrywkę w poniedziałek, skoro (prawdopodobnie) macie wolne i nie musicie się z niczym spieszyć? Może wcześniej? Może później? O wszystkim mi napiszcie :)
Awatar użytkownika
Matt

Postautor: Matt » 02 kwietnia 2018, 21:06

Godzina i data w porządku. :D Na czym będzie polegać dogrywka? Też muzyczne zgadywanki? :)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 03 kwietnia 2018, 13:29

Tak, też, tylko w trochę innej formie :) Dziś w nocy podam wstępne wyniki, a na dogrywkę się jeszcze umówimy, bo nie wszystkim pasuje. Co powiecie na piątek o 20?
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: Tomol » 04 kwietnia 2018, 19:14

Dla mnie ok :) .
Awatar użytkownika
Matt

Postautor: Matt » 06 kwietnia 2018, 12:17

Dla mnie jednak też :D
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 06 kwietnia 2018, 18:07

Kurczę, Panowie, teraz to niestety ja nie jestem przygotowana, bo w tygodniu Tomol nie mógł, a do teraz żyłam w przekonaniu, że dzisiaj z kolei nie może Matt. Więc miałam dopiero dzisiaj sobie zasiąść i skonstruować post ;) Poza tym Vinnie jeszcze nic nie napisała w tej kwestii, dlatego też się jej dzisiaj o 20 nie spodziewałam. W ogóle bardzo Was przepraszam za wszystkie obsuwy. Na tym moim bezrobociu chcę nadrobić utracone życie i ciągle jestem czymś zajęta :D Zaczynam pisać wiadomość z wynikami, ale fryty mi się właśnie pieką, więc nie wiem, o której będzie :D Mogę tylko powiedzieć, że dziś wieczorem :D

A Wy (Vinlett, Tomol i Matt) zastanawiajcie się nad kolejnym terminem :) I piszcie tutaj, bo najważniejsze, żebyście między sobą się dogadali. Mnie jest kompletnie wszystko jedno. Jak będę miała zapisany szablon, to w każdej chwili będę mogła kliknąć z telefonu i wrzucić :)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 52 razy
Podziękowano: 75 razy

Postautor: Vinlett » 06 kwietnia 2018, 18:49

Wybacz, Lunuś, że się nie odzywałam, ale przede wszystkim czekałam na oficjalne ogłoszenie dogrywki, bo przecież na sto procent nie ma pewności, że do niej weszłam ;) Poza tym ze mną sprawa jest prosta :) Codziennie jestem na forum i czytam proponowane terminy - jak się nie odzywam, znaczy, że pasuje, a jakby któryś termin był mi nie na rękę, to od razu wysyłam info na PW. Do tej pory wszystkie terminy mi pasowały, więc siedziałam cicho :D Od razu mówię, że jutro jest ten dzień, który mi wyjątkowo nie pasuje, ale w pozostałe wieczory na ten moment zgłaszam dyspozycję. Btw. zazdroszczę Ci takiego fajnego bezrobocia, też bym chciała :)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 07 kwietnia 2018, 00:50

Sama sobie zazdroszczę :D Mam tylko nadzieję, że zdążę zrealizować swoje plany i coś z nich wyjdzie, zanim oszczędności stopnieją :lol:

No dobrze! Chyba najwyższa pora ogłosić wyniki :) Najpierw podaję prawidłowe odpowiedzi:

01. "Like A Stone" - klik
02. "Weltschmerz" - klik
03. "Fighter – Warsaw" - klik
04. "House of Sleep" - klik
05. "Another Day" - klik
06. "Soho" - klik
07. "Baron1898 - Zang Witte Wieven" - klik
08. "Nie Noadig" - klik
09. "Op De Foto Met Bruce" - klik
10. "Happiness Is Dangerous" - klik
11. "The Same Place" - klik
12. "Porselein" - klik
13. "The Storm" - klik
14. "The Big Sleep" - klik
15. "Take Care of Me" - klik
16. "The A Team" - klik
17. "Only You Can See" - klik
18. "Sisters of the Earth" - klik
19. "Bath of Misery" - klik
20. "Echte vrienden zijn voorgoed" - klik

Może z okazji konkursu komuś zachce się poeksplorować forum i napisać, co myśli o różnych projektach :) Byłoby fajnie :)

A teraz chylę czoła i z całego serca gratuluję osobom, które przesłały mi komplet poprawnych odpowiedzi! Tymi osobami są:

Vinlett

oraz

Tomol

Obrazek

:head1: :head1: :head1:
:konfetti1:

I tutaj małe zaskoczenie, bo do ostatniej chwili wydawało mi się, że wszystkie odpowiedzi przesłał również Matt, ale po dokładnym zweryfikowaniu okazało się, że w jego wiadomości brakuje jednej linijki :zmartwienie: Matt, mam tylko nadzieję, że faktycznie nie skojarzyłeś tego utworu, a nie, że zapomniałeś wpisać lub coś Ci się skasowało podczas edycji, bo byłoby szkoda :przytul:

Tak więc Matt przesłał 19 poprawnych odpowiedzi, Ecia i Natta 17, a Darku 16 (po tyłku będę lać za jeden utwór :mrgreen:). Wam dziękuję szczególnie, bo wiedzieliście, że szansę na wygraną macie mniejszą, a mimo wszystko zgłosiliście się do konkursu, żebym się cieszyła :mrgreen: :przytul: :kocham:

Jeszcze raz gratuluję wszystkim! Zarówno zwycięzcom pierwszego etapu konkursu, jak i tym, którzy wzięli w nim udział, ale nie zakwalifikowali się do dogrywki. Chyba faktycznie odgadywanie utworów po dwusekundowych wokalizach nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać :mrgreen:

No to co z tą dogrywką? Vinnie, Tomol? Może w niedzielę? Niekoniecznie wieczorem? Chyba, że chcecie wieczorem :)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 52 razy
Podziękowano: 75 razy

Postautor: Vinlett » 07 kwietnia 2018, 08:42

Niedziela mi pasuje, jak najbardziej. Wolałabym jednak, żeby to był wieczór lub późne popołudnie, bo w ciągu dnia mogę nie być w domu.

Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie :) Choć nie jestem Luną :mrgreen:, to mnie również cieszy, że frekwencja dopisała.

Luna pisze:Darku 16 (po tyłku będę lać za jeden utwór :mrgreen:)
:shock: :lol:

Luna pisze:Chyba faktycznie odgadywanie utworów po dwusekundowych wokalizach nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać :mrgreen:
Dam Ci przybliżenie, jak to jest: można to porównać do układania puzzli. Tylko, że zamiast 500 puzzli ma się do dyspozycji tylko jednego puzzla i przy jego pomocy trzeba odgadnąć, jaki wyjdzie obrazek :D
I am the FBI.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 07 kwietnia 2018, 09:19

Gratulacje dla Vin i Tomola.

Ja się i tak czuję jak wygrana, bo miałam więcej niż Dark :D
Konkurs to rzeczywiście była świetna okazja żeby sobie odświeżyć poboczne projekty, a w moim przypadku, niektóre dopiero odkryć ;)
Kilka utworów było takich, że po przesłuchaniu coś mi dzwoniło, ale nie wiedziałam w którym kościele. Nr 5 słuchałam n razy i byłam pewna, że skądś to znam. Jak w końcu Luna napisała co to jest...no cóż, nie wiem czy kojarzyłam ten fragment rzeczywiście, bo ten utwór przesluchalam jak wyszedł może że 2razy, a teraz dzięki konkursowi nie posłucham go już chyba nigdy więcej :P ten fragment tak mi zapadł w głowę, że przez kilka dni ciągle za mną łaził, a jedyne co mi się kojarzyło to Ewa Farna :roll:
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.

Wróć do „Świętownik”