Jubileuszowy konkurs 2018

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 79 razy
Podziękowano: 53 razy

Jubileuszowy konkurs 2018

Postautor: Luna » 13 marca 2018, 23:36

Zapraszam Was do wzięcia udziału w kolejnym jubileuszowym konkursie :)

Cóż to za melodia!?

Chodzi oczywiście o to, żeby odgadnąć z jakim utworem mamy do czynienia, odsłuchując zaledwie kilka sekund :slucha2:

Regulamin konkursu:

1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie konta na forum anneke-forum.pl (darmowe, dostępne od ręki zaraz po zarejestrowaniu) z minimum trzydziestoma wartościowymi postami, tzn. takimi, które nie są spamem (o czym zadecyduje komisja :D).
2. Nagrodą w konkursie jest album Vuur, In This Moment We Are Free - Cities lub, do wyboru, debiutancki album zespołu Habitants, promowany utworem "Meraki". Nagroda zostanie przeze mnie zamówiona dopiero po dokonaniu wyboru, tak więc trzeba będzie na nią trochę poczekać. Album Habitants nie miał jeszcze premiery - ukaże się, kiedy liście zazielenią się na drzewach ;)
3. Każdy, kto weźmie udział w konkursie, będzie miał za zadanie odgadnąć jak najwięcej tytułów dwudziestu utworów, na podstawie ich fragmentów.
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy podać tylko tytuły utworów (podając inne informacje musicie liczyć się z tym, że jeśli będą niepoprawne, to odpowiedź nie zostanie zaliczona nawet jeśli tytuł był prawidłowy).
5. W przypadku remisu przeprowadzę dogrywkę. Zachęcam do wysyłania również niepełnych kompletów odpowiedzi, nawet, jeśli ktoś się pochwalił, że odgadł wszystko (zawsze mógł się pomylić).
6. Odpowiedzi proszę przesyłać w wiadomościach prywatnych, tutaj, na forum. Czekam na nie do końca marca.

Wybaczcie te formalności, ale zamierzam ogłosić konkurs na Facebooku, więc musi być coś, co przypomina regulamin :)

Fragmenty utworów do odgadnięcia:

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Powodzenia! :kwiat:

Edycja:

No i jak tam? Próbujecie? :)

Chciałam jeszcze zachęcić do udziału w konkursie osoby, które nie mają na koncie trzydziestu postów. Specjalnie dałam dużo czasu na przesłanie odpowiedzi, żebyście mieli szansę wziąć udział w, mam nadzieję, ciekawych dyskusjach i te posty napisać :) Będzie to bardzo mile widziane :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tomol
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 16 razy

Re: Jubileuszowy konkurs 2018

Postautor: Tomol » 18 marca 2018, 16:26

Luna, mega trudne to wymyśliłaś, ale biorę udział :) może coś z tego rozkminię.

Rozumiem, że odpowiedzi wysyłać na twój priv na forum ?
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 18 marca 2018, 18:17

Luna co roku trudne wymyśla, dlatego ja uwielbiam brać udział w forumowych konkursach :D Ślij na priv Luny :)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Tomol

Postautor: Tomol » 19 marca 2018, 19:56

Ok, zadanie domowe odrobione:), wiadomość do Luny wysłana.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 20 marca 2018, 10:17

Tomol pisze:Ok, zadanie domowe odrobione:), wiadomość do Luny wysłana.

Masz wszystkie? Czapki z głów:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 20 marca 2018, 13:20

Ooo, no to prawdopodobnie szykuje nam się dogrywka, bo dostałam już dwa komplety odpowiedzi :D Zobaczymy, zobaczymy, bo jeszcze nie sprawdzałam, czy są poprawne :> Zweryfikuję na sam koniec, tak więc kombinuj, Darku, masz jeszcze dużo czasu ;) Matt, Eciu, na Was również liczę! Ktoś jeszcze się bawi? :)

Ech, ja nie wiem, co ja wymyślę na tę dogrywkę, żeby było dla Was wyzwaniem :D
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: Natta » 20 marca 2018, 18:09

Ja spróbuję jeszcze, tylko muszę więcej czasu znaleźć ;) Przecież wiesz Lunuś, że uwielbiam Twoje konkursy :)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: Vinlett » 20 marca 2018, 18:28

Cokolwiek wymyślisz à propos dogrywki (o ile do niej dojdzie), to będzie ona dużym wyzwaniem :) Już ten quiz łatwy nie jest, a dogrywki są zwykle na czas i choćby przez to są trudniejsze i bardziej wymagające ;)
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 20 marca 2018, 22:28

Nattuś, bardzo się cieszę :kocham:

Vin, tylko ograniczając czas jestem w stanie wyłonić zwycięzcę :) Inaczej jestem z Wami bez szans :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tomol

Postautor: Tomol » 21 marca 2018, 18:31

DarkMoonlight pisze:Masz wszystkie?

Jeden z tych 2 "kompletów" jest mój :).

Wróć do „Świętownik”