Everything Is Changing” (2012)

Solowa działalność Annie
chinchotello

Re: Everything Is Changing” (2012)

Postautor: chinchotello » 23 lutego 2012, 18:42

Pamięta ktoś taki klip zamieszczony na yt przez Anneke, teaser o nowym albumie, na końcu tego króciutkiego klipu był jakiś fragment nowej piosenki, który wprowadził mnie w absolutny zachwyt... klipu nie mogę znaleźć (w każdym razie nie ma go na oficjalnym kanale AvG) a ciekaw jestem co to był za fragmencik i czy znalazł się na płycie? kojarzy ktoś albo ma linka do wspomnianego klipu?
drakula

Postautor: drakula » 23 lutego 2012, 19:44

To nie było w filmiku, gdzie mówiła, że pracuje nad nową płytą i tam był też ten cały pan Cardoso? :) Ale nie mogę tego nigdzie znaleźć... Kurczę, teraz mi spokoju nie da przez ciebie, pamiętam, że też mi się ten fragment podobał ;)
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Postautor: Vinlett » 23 lutego 2012, 19:47

Z tego co ja pamiętam, to był filmik Anneke z Danielem Cardoso, na którym była mowa o tym, że nagrywają wspólnie płytę. W tle leciał jakiś kawałek. Jakiś czas temu chciałam sobie sprawdzić czy utwór, który był tam grany ostatecznie wylądował na płycie, ale niestety filmik ten nie jest już udostępniany. Pod tym linkiem kiedyś hulał. Innych zapowiedzi nowego krążka raczej sobie nie przypominam, ale może to nie o ten Ci chodzi ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Vinny N.

Postautor: Vinny N. » 23 lutego 2012, 21:13

Vinlett pisze:Z tego co ja pamiętam, to był filmik Anneke z Danielem Cardoso, na którym była mowa o tym, że nagrywają wspólnie płytę. W tle leciał jakiś kawałek. Jakiś czas temu chciałam sobie sprawdzić czy utwór, który był tam grany ostatecznie wylądował na płycie, ale niestety filmik ten nie jest już udostępniany. Pod tym linkiem kiedyś hulał. Innych zapowiedzi nowego krążka raczej sobie nie przypominam, ale może to nie o ten Ci chodzi ;).

Hi! :) I'm sorry for English language. I don't really know Polish language, but i love to read this forum.

You can see it. Just saved this video "Anneke van Giersbergen working on a new album". There are few electronic music fragments and the chorus of Feel Alive, which sound really awesome here! (i don't like final version :( ).
Chcesz odpowiedzieć na tę wiadomość? Pisz po polsku! Vinny N. Cię rozumie :]
chinchotello

Postautor: chinchotello » 23 lutego 2012, 22:09

Vinny N. pisze:Hi! :) I'm sorry for English language. I don't really know Polish language, but i love to read this forum.

You can see it. Just saved this video "Anneke van Giersbergen working on a new album". There are few electronic music fragments and the chorus of Feel Alive, which sound really awesome here! (i don't like final version :( ).

Thanks man! You made my day!!!

Naobiecywali, naobiecywali i chyba się troszkę przeliczyli....
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 26 lutego 2012, 18:38

chinchotello pisze:naobiecywali, naobiecywali i chyba się troszkę przeliczyli....
To zależy u kogo ;). Są ludzie, którym się ten krążek podoba. Ba, nawet są nim zachwyceni. Jako dowód wrzucam video recenzję Everything Is Changing, w której recenzent wystawia płycie ocenę: 'must have'.
Video Review Anneke van Giersbergen - Everything Is Changing
Nie pierwszy raz ktoś twierdzi, że to płyta rockowa, a ja się pytam gdzie ten rock? :? Dla mnie ewentualnie w Stay jest nieco cięższy riff i to wszystko.

Vinlett pisze:Najpewniej to Anneke napisała wszystkie teksty na EIC, ale kto skomponował muzykę? Wszystkie newsy donoszą o Cardoso, ale jego nazwisko pada raczej w kontekście producenta płyty.
Wygląda na to, że sama sobie muszę odpowiedzieć na to pytanie :lol:.

Obrazek
I am the FBI.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 26 lutego 2012, 18:49

Vin masz oryginał? Czy jakieś skany znalazłaś?
Ciekaw jestem oprawy graficznej. Jak wygląda booklet.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 26 lutego 2012, 18:55

Fotka jest z Netu. W tej video recenzji, którą wrzuciłam, można zobaczyć jak mniej więcej wygląda booklet; w środku jest przepiękna fotografia Anneke ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 26 lutego 2012, 19:20

Darkmoonlight napisał:
Vin masz oryginał? Czy jakieś skany znalazłaś?
Ciekaw jestem oprawy graficznej. Jak wygląda booklet.

Jak bardzo chcesz to Ci zeskanuję. Razem z autografem :D.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 26 lutego 2012, 19:43

Zeskanuj:) a kiedy, kiedy?:D ja jestem niecierpliwy...
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Anneke van Giersbergen”