Feel Alive singiel

Solowa działalność Annie
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 75 razy

Re: Feel Alive singiel

Postautor: Vinlett » 09 września 2011, 11:08

DarkMoonlight pisze:Tekst nie powala a masz gdzieś cały bo szukam i szukam i nic.
Nie mam. Też szukałam, ale chyba jeszcze za wcześnie. Jak znajdę, to się podzielę ;).
I am the FBI.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Postautor: wisdom_tooth » 09 września 2011, 11:53

"Is she from the house Targaryen?" :D To jeden z komentarzy na jutubie...Sympatyczna piosenka, mnie się podoba, taka sama jak z poprzedniego długograja tzn mocno wpadająca w ucho. Po pewnym czasie powodująca znużenie, znudzenie i co tam jeszcze... Poza tym ładna ta kobieta, która to śpiewa... ;) :D

Po kilkukrotnym przesłuchaniu i dalszej chęci na kolejne razy :D - nie tylko kobieta ładna...
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 09 września 2011, 12:17

Anneke jest ładna, ale taki klip jest śmiertelnie nudny. Sama piosenka jest niezła, ale zdecydowanie za słodka i w sumie monotonna - ciągle tylko refren i pim pi rim pim w tle. Brak pazura. Wpadło mi jednym uchem, drugim wypadło i nie zachęca do słuchania.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 09 września 2011, 18:24

Mnie się klip podoba i to o wiele bardziej, niż np. do "Wonder". Dlatego tak lubię koncertowe dvd - uwielbiam patrzeć na ludzi, którzy śpiewają. Tym bardziej, jeśli jest to Anneke i śpiewa swym kosmicznym głosem.

Nie zgodzę się, że na singiel wybierane są najgorsze pozycje z albumu. Może zespoły grające mroczną, czy surową muzykę starają się reklamować czymś bardziej przystępnym, jednak w przypadku takich klimatów, w jakich porusza się Annie wszystko jest chwytliwe, czy, jak już mówiłam po prostu przystępne, więc trzeba się promować z jak najlepszej strony. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Kawałek strasznie marny, nawet nie chce mi się go drugi raz włączać. Cieszy mnie jedynie fakt, że bliżej mu do przestrzennego rocka, niż do karczmianej potupaji.
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 10 września 2011, 16:28

Nie ma co porównywać z "Wonder", zarówno teledysk jak i piosenka zdecydowanie słabsze.

Ale podoba mi się komentarz z największa ilością głosów pod klipem ;)
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 75 razy

Postautor: Vinlett » 10 września 2011, 17:01

DarkMoonligh pisze:Tekst nie powala a masz gdzieś cały bo szukam i szukam i nic.
Czyjeś ucho usłyszało to tak:

Feel Alive

I feel your heart
It beats against the side of my face
I'm holding on the memory of our embrace
I see your smile and I'll never wanted to fade again

You find your way through hide always in the back of your mind
Lets hope I'll find the energy I'll never deny

I feel alive, you saved my heart, I lost control
I feel alive, you saved my mind, I wanted you to know

I'm holding on the fairy tail of our embrace

I feel alive, you saved my heart, I lost control
I feel alive, you saved my mind, I wanted you to know

ecia pisze:Ale podoba mi się komentarz z największa ilością głosów pod klipem ;)
Do wczoraj to komentarz o house Targaryen wiódł w tym prym :D.

EDIT 12.09.2011

Ukazał się już poprawny tekst "Feel Alive" na blogu Anneke.
Ostatnio zmieniony 12 września 2011, 15:59 przez Vinlett, łącznie zmieniany 2 razy.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: Natta » 10 września 2011, 19:09

Piosenka nie jest tragiczna, ale mimo wszystko to badziewie. Anneke powinna celować wyżej, ale cóż, widocznie mainstream bardziej się opłaca i chce się do niego przebić. Cóż, muzyk też człowiek i jeść musi...

Teledysk jest ładny, ale za drugim razem robi się perfidnie nudny i denny.
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 10 września 2011, 19:42

No i lipa! Kawałek Anneke odjebała taki, że gdyby dodać do tego tekstu muzę stworzoną przez Timbalanda to mogłaby spokojnie w duecie z Dżastinem Timberlejkiem lub Bibrem wskoczyć na pierwsze miejsce notowań listy hitów Bravo ;) Jak dla mnie Anneke tragicznie kroczy drogą którą sobie wytyczyła na poprzednim krążku. Czyli w skrócie BARDZO pozytywnie, miło, przyjemnie i przebojowo... czyli coś całkiem odwrotnego czym powaliła mnie na "Air". Klip hmmmm lipa po raz drugi. Nie podobał mi się. Nudny jest i zbyt mówiący "kurwa patrzcie jaka ja ładna jestem" ... tjjaaaaaa jasne :P
Awatar użytkownika
Ignacyusz

Postautor: Ignacyusz » 11 września 2011, 12:50

No cóż, Anneke dała mi twardy orzech do zgryzienia. Po pierwszym przesłuchaniu nie zauważyłem nawet kiedy piosenka się skończyła. Gdyby wykonywał ją ktokolwiek inny to na tymże pierwszym przesłuchaniu zapewne by się skończyło, ALE... jest jedno drobne ale, którym jest osoba Anneke, robiąca tę subtelną różnicę. Postanowiłem więc, że tanio skóry nie sprzedam, dam kawałkowi jeszcze kilka szans i spróbuję znaleźć w nim coś ciekawego. Po kilkunastu (a może kilkudziesięciu, heh kto wie :D) razach, o dziwo, coś chyba znalazłem bo mimo że piosenka jest delikatnie mówiąc prosta, to zaczęła mi się autentycznie podobać :lol:. Jednak "moc" jest w Anneke wciąż silna, choć może chwilowo uśpiona. A jak ten singiel może rzutować na resztę albumu? Spodziewam się najlepszego, jestem gotów na najgorsze, możemy równie dobrze dostać kolejnych dziesięć "Feelelajwów" jak i coś zgoła odmiennego, poczekamy zobaczymy. Co do teledysku to owszem po pierwszym "strzale z oczu" zostałem zamieciony pod dywan. W sumie to Anneke wykazała się dość perfidnym podejściem do tematu, no bo po co tworzyć wymyślne animacje albo ustawiać wysublimowane ujęcia, kiedy można władować w klip najpiękniejszy uśmiech w historii muzyki i niech się kręci :D. Osobiście nie cierpię teledysków, natomiast uwielbiam patrzeć na muzyków/wokalistów (a jeśli jeszcze to się łączy w postaci Anneke to ho ho!) na żywo, a jako że temu nagraniu zdecydowanie bliżej do tej drugiej kategorii (znaczy się "live"), to jak dla mnie klip w zasadzie jest jak spełnienie jakichś podświadomych oczekiwań :).
Gdybym miał ocenić kawałek + teledysk w skali od 1 do 10 to pewnie dałbym 0 bo zero jest nieuchwytne jak głos Anneke, a ja nie potrafię zdobyć się na jakiś porządny krytycyzm i nie będę też kłamał, że mnie to wszystko, jako zwarta całość, specjalnie zachwyca ;).
" - Dlaczego Chaos zawsze wygrywa z Porządkiem?
- Ponieważ jest lepiej zorganizowany." // T.P.

" Oto życie: zaufaj komuś, a zostaniesz zdradzony. Nie zaufaj, a sam siebie zdradzisz." // R.Z.
Awatar użytkownika
Lena

Postautor: Lena » 12 września 2011, 19:43

Nieprzyjemna sprawa, panie dziejku.

Fajnie, skocznie, radośnie... czemu ten kawałek jest taki kiczowaty? Prawdziwie, typowo radiowy? Chciałabym powiedzieć, że głos Anneke wybija ten utwór ponad przeciętność, ale zaaranżowany jest tak, że wcale a wcale nie wyróżnia się ze sterty badziewia. A teledysk jest nudny przy pierwszym, piątym i dziesiątym obejrzeniu. Serce me krwawi, ale... nie podoba mi się ani trochę.
Cóż, nie można jednak powiedzieć, że po In Your Room nie mogliśmy się tego spodziewać. Zdecydowanie wolę Anneke w bardziej przemyślanych i bardziej atmosferycznych kompozycjach.
Oj, nieprzyjemna sprawa...
ex WorseThanDevil

I don't have an ego, I just love how awesome I am.

Wróć do „Anneke van Giersbergen”