Feel Alive singiel

Solowa działalność Annie
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Feel Alive singiel

Postautor: Luna » 14 września 2011, 01:51

ecia pisze:Nie ma co porównywać z "Wonder", zarówno teledysk jak i piosenka zdecydowanie słabsze.

A ja porównuję (teledyski), a raczej odnoszę się do "Wonder", bo jest dla mnie doskonałym przykładem czegoś, nad czym wszyscy się zachwycali, a ja nie wiedziałam, dlaczego xD Imo oba są nudne, jak flaki z olejem, ale na "Feel Alive" przynajmniej coś się dzieje z twarzą Anneke. Coś, co elektryzuje.

Btw. czy tylko mnie to przeraża? No dobra... powiedzmy, że rozbawia (taa...) :lol:. Ta psychodelia w oczach Anneke? Ten ciepły uśmiech pulsacyjnie przerywany wytrzeszczem, albo przejmująco groźną miną trwającą ułamek sekundy? Spojrzenia, jak u Luke'a w "Cherrybomb" :D. To dla Annie typowe :lol:. Jakby jakaś diablica chciała się wyrwać z jej wnętrza :lol:.

Zaczyna mi się podobać ten kawałek... Tak płytko (!!!??) podobać, z całą świadomością jego niedoskonałości. Ale w tej chwili jakoś dobrze słucha mi się Annie w takim wydaniu. Oby tylko nie okazało się, że podobnych kawałków będzie więcej i wszystkie na jedno kopyto.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 14 września 2011, 02:17

Luna pisze:Zaczyna mi się podobać ten kawałek... Tak płytko (!!!??) podobać, z całą świadomością jego niedoskonałości.
U mnie wystąpiło coś, co śmiało można nazwać ‘osłuchaniem się” tego kawałka. Tylko jeżeli cała płyta będzie tak brzmieć, to nie wiem, czy starczy mi sił mentalnych, by się przy każdym utworze osłuchiwać.

Luna pisze:Ale w tej chwili jakoś dobrze słucha mi się Annie w takim wydaniu.
:shock: Wypluj te słowa! :lol:
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 14 września 2011, 02:25

Tfu! Tfu! Na psa urok! Znaczy się tego, no! :lol: Tak sobie wmawiam, ale więcej nie chcę! :lol:

Wichura:

Obrazek

Od której Anneke tak śmiesznie mrużyła oczy ^^
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: DarkMoonlight » 22 września 2011, 15:27

Może i ten numer słaby, może i przeciętny ale jak już człowieka opęta to nie chce puścić. Dziś jestem w nim całkowicie, szaleńczo zakochany.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/

Wróć do „Anneke van Giersbergen”