Drive (2013)

Solowa działalność Annie
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 11 razy

Drive (2013)

Postautor: DarkMoonlight » 03 lipca 2013, 13:39

Nowy album zatytułowany będzie po prostu "Drive". Ukaże się 27 września.
Oto tracklista i okładka.
Obrazek
01 We Live On
02 Treat Me Like A Lady
03 She
04 Drive
05 My Mother Said
06 Forgive Me
07 You Will Never Change
08 Mental Jungle
09 Shooting For The Stars
10 The Best Is Yet To Come

Anneke jest bardzo dumna z tego albumu i nie może się doczekać, aż się ukaże.

Okładka mi się nie podoba. Annie wyszła na niej jak szczur. Za to podobają mi się bardzo kolory.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 35 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Drive

Postautor: Vinlett » 03 lipca 2013, 16:58

Podoba mi się tytuł nowej płyty. Poprzedni był jak dla mnie przydługi. Tytuły piosenek też brzmią ładnie; od razu "My Mother Said" skojarzyło mi się z "Mama Said" Metaliki :D. Natomiast nie wiem o co chodzi z tymi okładkami do solowych projektów Anneke. Kolejne zdjęcie, na którym Annie nie zachwyca. Doprawdy trudno jest zrobić złe zdjęcie tej kobiecie, a jakimś przedziwnym trafem, wszystkie takie lądują na okładki. Tym bardziej jest to dziwne, że widzieliśmy wszyscy pozostałe foty z sesji zdjęciowej, które wrzucił Vinny N. Każda z tych fotografii była o niebo lepsza od tej, którą umieszczono na okładce. Kolorystyka rzeczywiście bardzo ładna. Niesamowity efekt dało połączenie intensywnie rudych włosów z niebieskimi oczami.
Let us go in.
The fog is rising...

Emily Dickinson
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 03 lipca 2013, 21:51

DarkMoonlight pisze:02 Treat Me Like A Lady
Proszę, powiedzcie, że to nie jest cover tego popowego kawałka. ;-;
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 50 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Luna » 04 lipca 2013, 04:32

Jakoś sobie nie wyobrażam Anneke w repertuarze Five Star, ale kto ją tam wie ;). Jakby nie było uważam, że cover zawsze może być czymś zaskakującym i brzmiącym zupełnie inaczej, niż oryginał.

Mnie również podobają się kolory okładki i zgadzam się ze wszystkim, co zostało napisane w kwestii doboru zdjęcia. Chociaż wydaje mi się również, że szczurowatość Annie na okładce jest znów efektem przegięcia z photoshopem.

Podobają mi się tytuły - mają w sobie ładunek emocjonalny, albo przynajmniej jego obietnicę, ale i tak podchodzę do Drive nieufnie. Więcej się nie dam nabrać na piękne słówka, wolę być potem mile zaskoczona ;).
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 29 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Viento » 04 lipca 2013, 08:09

Czy wiadomo kiedy ukaże się płyta?
Awatar użytkownika
misiek14

Postautor: misiek14 » 04 lipca 2013, 09:03

Luna pisze:Jakoś sobie nie wyobrażam Anneke w repertuarze Five Star, ale kto ją tam wie ;). Jakby nie było uważam, że cover zawsze może być czymś zaskakującym i brzmiącym zupełnie inaczej, niż oryginał.
To to nie jest kawałek Katherine, czy jak jej tam?
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 04 lipca 2013, 11:04

Viento pisze:Czy wiadomo kiedy ukaże się płyta?

Viento w pierwszym zdaniu mojego posta jest napisane. Musiałaś przeoczyć. 27 września:)
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 29 razy

Postautor: Natta » 04 lipca 2013, 13:14

Co za paskudna, przefotoszopowana okładka! Nie wiem jakim cudem można było oszpecić Anneke, ale się udało... Zdjęcie jest okropne, przywalili jej fleszem po twarzy, co ją spłaszczyło, zrobili to z perspektywy która upodabnia jej głowę do jakiegoś jaja i powiększa czoło. No i ten fotoszop, ta wygłaskana skóra... Po prostu w złym guście. No cóż.

Co do płyty, to nie spodziewam się wiele. Szczerze mówiąc, nie spodziewam się niczego, oprócz kichy. Już dawno położyłam krzyżyk na solowych dokonaniach Anneke. Najwyżej się mile zaskoczę, ale na to nie liczę...

Tytuły utworów brzmią jak z jakiejś jazzowej płyty.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 29 razy
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Viento » 04 lipca 2013, 13:19

Przeoczyłam tę datę. Ja też się specjalnie na nic nie nastawiam. Poprzednia płyta była dla mnie zupełnie niestrawna. Poczekamy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
DarkMoonlight

Postautor: DarkMoonlight » 04 lipca 2013, 19:55

Natta pisze:Co za paskudna, przefotoszopowana okładka! Nie wiem jakim cudem można było oszpecić Anneke, ale się udało... Zdjęcie jest okropne, przywalili jej fleszem po twarzy, co ją spłaszczyło, zrobili to z perspektywy która upodabnia jej głowę do jakiegoś jaja i powiększa czoło. No i ten fotoszop, ta wygłaskana skóra... Po prostu w złym guście. No cóż.

My się z siostrą śmiejemy, że ma głowę jak piłka do rugby.
Dziwi mnie, że Anneke się zgodziła na taką okładkę. Czy naprawdę jej to zdjęcie się podoba?
Jakiś dziwny gust ma ta kobieta.

Wróć do „Anneke van Giersbergen”