Drive (2013)

Solowa działalność Annie
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 50 razy
Podziękowano: 34 razy

Re: Drive (2013)

Postautor: Luna » 09 września 2014, 03:01

Racja, to najlepszy podkład do sprzątania :D.

Od dawna uważam, że Anneke najlepiej radziłaby sobie teraz w jakimś wyszukanym popie, ale gdyby nagrała cały album w stylu "Mental jungle", to na pewno bym się nie obraziła :). Ciekawa jestem, czy ten utwór, to przebłysk talentu kompozytorskiego Anneke, czy też zasługa Cepkina ;).
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 29 października 2014, 16:17

Luna pisze:Racja, to najlepszy podkład do sprzątania :D.

Od dawna uważam, że Anneke najlepiej radziłaby sobie teraz w jakimś wyszukanym popie, ale gdyby nagrała cały album w stylu "Mental jungle", to na pewno bym się nie obraziła :). Ciekawa jestem, czy ten utwór, to przebłysk talentu kompozytorskiego Anneke, czy też zasługa Cepkina ;).

Utwór Mental Junge również przypadł mi do gustu, Anneke świetnie sprawdza się w tego typu piosenkach, choć generalnie cenię sobie wyżej utwory utrzymane w innym stylu. :) Uwielbiam jej wokalizy.
Awatar użytkownika
Bastet

Postautor: Bastet » 30 października 2014, 15:47

Co to jest wyszukany pop? Takie coś jak robi Chelsea Wolf albo Lana del Ray albo Jessie Ware? To tak, w takim stylu też bym ją widziała.
You're always so perceptive about everyone but yourself.
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 06 listopada 2014, 14:33

Bastet pisze:Co to jest wyszukany pop? Takie coś jak robi Chelsea Wolf albo Lana del Ray albo Jessie Ware? To tak, w takim stylu też bym ją widziała.

Hmmm ... wyszukany pop to pop z bardziej oryginalnymi aranżacjami/harmoniami, no powiedzmy takie Florence + The Machine, Lykke Li, George Michael, Fiona Apple z lat 90-tych (uwielbiam jej całą twórczość, choć nie nazwałbym starszych piosenek popem, ale cóż podobno dla niektórych jest to pop ( ambitny pop ) :? .
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 26 lutego 2015, 19:10

Bastet pisze:Co to jest wyszukany pop? Takie coś jak robi Chelsea Wolf albo Lana del Ray albo Jessie Ware? To tak, w takim stylu też bym ją widziała.

Samon pisze:Hmmm ... wyszukany pop to pop z bardziej oryginalnymi aranżacjami/harmoniami, no powiedzmy takie Florence + The Machine, Lykke Li, George Michael, Fiona Apple z lat 90-tych (uwielbiam jej całą twórczość, choć nie nazwałbym starszych piosenek popem, ale cóż podobno dla niektórych jest to pop ( ambitny pop ) :? .

Cokolwiek, co w jakiś sposób się wyróżnia, przykuwa uwagę klimatem, czy jakimś interesującym pomysłem.
Awatar użytkownika
Samon

Postautor: Samon » 28 lutego 2015, 01:02

Luna pisze:

Samon pisze:Hmmm ... wyszukany pop to pop z bardziej oryginalnymi aranżacjami/harmoniami, no powiedzmy takie Florence + The Machine, Lykke Li, George Michael, Fiona Apple z lat 90-tych (uwielbiam jej całą twórczość, choć nie nazwałbym starszych piosenek popem, ale cóż podobno dla niektórych jest to pop ( ambitny pop ) :? .

Cokolwiek, co w jakiś sposób się wyróżnia, przykuwa uwagę klimatem, czy jakimś interesującym pomysłem.

Jest to trudne do zdefinowania, ale to co napisałaś na pewno jest prawdą :) Choć ja akurat w poszukiwaniu muzyki, która przykuwa interesującym pomysłem nie sięgam po pop, co raczej zrozumiałe. Są jednak pewni artyści zaliczani do popu, których lubię czasem posłuchać ;)
Awatar użytkownika
Luna

Postautor: Luna » 13 sierpnia 2015, 00:03

Samon pisze:Choć ja akurat w poszukiwaniu muzyki, która przykuwa interesującym pomysłem nie sięgam po pop, co raczej zrozumiałe.

Dlaczego zrozumiałe? ;) Nazwy gatunków są kategoryzujące, a nie wartościujące. W obrębie każdego można stworzyć coś niesamowitego :).

Wróć do „Anneke van Giersbergen”