Wiedźmin

Gry i inne komputerowo-techniczne sprawy.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Wiedźmin

Postautor: Natta » 24 października 2014, 17:51

Platige Image przygotowało piękny trailer z Yennefer w roli głównej i z muzyką w wykonaniu Percivala w tle: The Trail.

<3 <3 <3
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 27 maja 2015, 15:48

Czy są tu na forum jacyś szczęśliwi ludzie, którzy podobnie jak ja mają sobie możliwość pograć w "Dziki Gon"? Mówię "szczęśliwcy", bo to zdecydowanie najlepsza gra RPG, w jaką miałam przyjemność pograć w swoim życiu. A grałam w wiele gier, uratowałam wiele światów, przeżyłam już całe mnóstwo historii. Wiedźmin 3 jest grywalną książką. Książką-cegłą, tak wielką i obszerną, że zdaje się nie mieć końca. Świat jest wielki i otwarty, mnogość questów przyprawia o zawrót głowy, a każdy z nich jest dopracowany i wyjątkowy. Dialogi i konstrukcja postaci to istny majstersztyk. Trudne wybory i niejednoznaczne postaci sprawiają, że gra zmusza do myślenia, to nie jest świat oparty na czarno-białym schemacie "dobro vs zło", jak w większości produkcji. Mnóstwo smaczków, easter eggów i nawiązań do kultury, szczególnie słowiańskiej to jak oczko puszczone do odbiorcy. A jeśli odbiorca jest kumaty w poruszanym przez grę temacie, to czuje się naprawdę mile połechtany.

Jeżeli tylko komuś sprzęt pozwala na odpalenie tej gry, to polecam z całego serca. Mój ledwo zipie, ale jakoś daje radę, i boru dzięki, bo inaczej bym się zapłakała i chyba podjęła jakąś bardzo nieprzemyślaną decyzję związaną z nowym sprzętem, ratami i spłacaniem przez najbliższe 3 lata :lol:
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 13 czerwca 2015, 12:52

Nie gram w "Wiedźmina", ale szalenie cieszy mnie sukces tej gry, która powinna być powodem do dumy dla wszystkich Polaków. Gra promuje na świecie polską literaturę (klik), kulturę, bo traktuje o słowiańszczyźnie i pokazuje, że w kraju Europy Środkowej, również rodzą się innowacyjne pomysły. ALE. Gdy pojawia się sukces, to zawsze ktoś musi się przyczepić, żeby nie było za miło.

Z naszego podwórka: http://www.kawerna.pl/aktualnosci/gry-i ... ina-3.html
Może rzeczywiście czegoś nie dopełniono, ale to porażka, że zamiast kibicować temu sukcesowi, organ administracji państwowej szuka dziury w całym.

Ze świata: http://www.biztok.pl/biznes/wiedzmin-3- ... cji_a21477
Czekam teraz na zarzut ze strony środowisk gejowskich, dlaczego w grze nie ma gejów.

Kiedy czytam o takich rzeczach, mam ochotę emigrować na inną planetę. Ręce opadają.
I am the FBI.

Wróć do „Gry”