Wiedźmin

Gry i inne komputerowo-techniczne sprawy.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Wiedźmin

Postautor: wisdom_tooth » 15 kwietnia 2011, 23:18

Ostrzę sobie zęby na tą grę i boję się czy mój komp ją pociągnie...byłbym bardzo zawiedziony.

http://gry.onet.pl/wiadomosci/pokaz-specjalny-wiedzmina-2,1,4243139,artykul.html
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Re: Wiedźmin

Postautor: wisdom_tooth » 17 maja 2011, 18:35

Zainstalowałem Wiedźmina 2 i teraz się zastanawiam...odpalić, czy nie odpalić...
Odpalam! Do zobaczenia za dwa miesiące :D
O wiele więcej Okien -
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 17 maja 2011, 20:45

Mam wrażenie, że wszyscy teraz mówią o tej grze. Na fb, w autobusie, w sklepie. Zatem w normalnych okolicznościach pewnie i ja bym się skusiła, gdybym tylko oczywiście lubiła grać w gry :lol: .

wisdom_tooth pisze:Odpalam! Do zobaczenia za dwa miesiące :D
:lol: Wisdom, ani się waż znikać na dwa miesiące! Ja rozumiem. Gry grami, wiedźmin wiedźminem, zarzynanie potworów zarzynaniem potworów, ale jakieś zasady obowiązują! :lol:
I am the FBI.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 17 maja 2011, 22:10

:shock: Wróciłem...Vinlett, przekonałaś mnie, masz rację...zabijanie potworów nie jest najważniejsze... :lol:
A poważnie...to mój komputer powiedział :
- Nie tym razem, stary.
A ja pokornie się z tym zgodziłem.
O wiele więcej Okien -
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 17 maja 2011, 22:56

Teraz niestety takie gry wychodzą, że z ich wymaganiami nawet kompy NASA by miały problemy hehe, nie no żartuje, ale nie mając dobrej karty graficznej z n-GB Ram w niej plus osobno 4 GB RAM plus n-rdzeniowego procka nawet nie ma co się za nie zabierać, bo szkoda czasu i wkurwiania się czy też zawodu że nie ruszyło :P Dziś w połowach sklepów w Galerii Osrt pojawiały się plakaty Wiedźmin 2, sprzedawcy wykładali na półki płyty, przy wejściu do budynku jest wielki łuk pod którym można/trzeba przejść, oczywiście jest on ubrany w motywy z owej gry hehe. Szkoda, że gra robi furorę a książka (saga) jest gdzieś tam daleko, na 10 planie. Niektórzy gracze nawet nie wiedzą skąd się pewnie Wiedźmin wziął :P
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 17 maja 2011, 22:57

Vinlett pisze:zarzynanie

Bosz. Przeczytałam "zarzyganie". Co w wiedźmińskim uniwersum nie jest rzeczą całkiem wykluczoną :lol:

Fajne są ceny. 99 zł za zwykłą edycję to wg mnie bardzo przyjemna, rozsądna cena. Dobrze, że nie zdzierają z rodaków :D Póki co musimy sprawdzić, czy dwójka pociągnie na naszym lepszym laptopie. Jak pociągnie, to się kupi :)

Szkoda, że gra robi furorę a książka (saga) jest gdzieś tam daleko, na 10 planie. Niektórzy gracze nawet nie wiedzą skąd się pewnie Wiedźmin wziął :P

Też nad tym ubolewam, ale tu chodzi o niechęć do książek w ogóle. Gracze pograją w Wiedźmina i powiedzą "ot, kolejna fajna gra". Na książki szkoda im czasu. A Saga jest przecież przezajebista.
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 17 maja 2011, 23:22

Ja to się cieszę, że na co dzień nie mam na czym w coś takiego pograć. Straszny, ale przyjemny pożeracz czasu. Kumpel miał edycję kolekcjonerską kilka dni przed premierą, a grać się dało dopiero po premierze, więc bieda siedział i ślinił pudełko :P
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 18 maja 2011, 14:04

Mnie się udało kupić za 80 złotych, szczerze mówiąc nie sprawdzałem wcześniej ceny i miło się przy kasie zdziwiłem. Gra mi idzie na laptoku, niestety na minimalnych ustawianiach i FPs kilka klatek na sek. Więc niestety chyba dam sobie spokój, pogram w pierwsza część...a międzyczasie nowego kompa trza kupić. Dla Wiedźmina warto!
O wiele więcej Okien -
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 25 maja 2011, 20:18

No i kupiliśmy...

No i koniec :mrgreen:

80 zł w Media Markt. Odradzam kupowanie w hipermarketach typu Real - tam zwykła edycja kosztuje 20 zł drożej. :O a w Media za tyle samo można mieć edycję specjalną z wiedźmińskim medalionem!

Podoba mi się bardzo wydanie. To przecież ZWYKŁA edycja. Zwykła. A oprócz pudełka z grą jest jeszcze tyle różnych różności! CDP sypnęło jeszcze takim bonusami, jak:

- drugie pudełko, które kryje w sobie DVD (materiały filmowe związane z produkcją gry) i CD ze ścieżką dźwiękową
- instrukcja (standard) i poradnik (ładna, rozbudowana solucja) - wszystko pięknie wydane
- w pudełku z OST i filmami kryła się śliczna koperta z nadrukiem imitującym pieczęć, w środku zaś znajduje się autorstwa Jaskra pamflet na króla Henselta (bardzo trafny zresztą, wystarczy wspomnieć książkowe "Nigdy nie oddam Marchii! Nic mnie do tego nie zmusi! Żadna, kurwa, siła!") :D W kopercie jeszcze była moneta przypominająca brązowego orena z jedynki.
-piękna mapa, dwustronna - na jednej jest cała znana nam geografia uniwersum Wiedźmina, a na drugim zbliżenie na granice królestw Północy.
- dwie świetne, pocieszne figurki z kartonu do samodzielnego złożenia. Już to zrobiliśmy i mieliśmy dużo frajdy. Jedna to Geralt, druga to jakiś potworek (podobno potwory są dobierane losowo). Fajna rzecz.

A to wszystko za 80 zł, w wydaniu podstawowym gry. Naprawdę, warto coś takiego kupić! Nie dość że niedrogie, to jeszcze przefajnie i ze smakiem wydane.
A wydanie kolekcjonerskie to już w ogóle wypas, kolega z innego forum ma. Oprócz tych rzeczy jest artbook, kości do gry, talia kart, figurka głowy wiedźmina z imitacji marmuru i kilka innych bajerów. Tyle, że to już ponad dwie stówy.

EDIT:

Wisdomie, jeśli masz kartę graficzną GeForce, to coś dla Ciebie:

http://www.witchersite.pl/remository/Wi ... terowniki/

Świetnie, że coś takiego zrobili!
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 25 maja 2011, 20:43

Oooo, dzięki Nattuś...już korzystam. Mam nadzieję, że coś to zmieni, bo grafika w minimalnych ustawieniach jest jak sprzed 10 lat. Dzięki!!
O wiele więcej Okien -

Wróć do „Gry”