Ratunku, pomocy!

Gry i inne komputerowo-techniczne sprawy.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Re: Ratunku, pomocy!

Postautor: Luna » 27 października 2013, 02:29

Też mi się czasami zdarza coś takiego, ale tak rzadko, że się tym nie przejmuję. Patrzę na tekst i widzę, że nic nie piszę. Po sekundzie okazuje się, że jednak piszę, ale gdzieś w środku tekstu ;). Wydawało mi się, że to jakaś tam złośliwość rzeczy martwych, coś przeskakuje i już. Do głowy by mi nie przyszło, że to od touchpada :D.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 01 listopada 2013, 18:39

Mam jeszcze taki problem, że po włączeniu komputera mam pozmienianą klawiaturę tzn zamiast z mam y itp. Klikam ctrl + shift i problem znika, ale jest to upierdliwe, bo po każdym wyłączeniu przeglądarki lub otworzeniu pliku tekstowego znów klawisze są zamienione.

Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: ecia » 03 listopada 2013, 22:00

Wejdź w panel sterowania i tam w opcjach "region i język" masz "zmień klawiatury lub inne sposoby wprowadzania danych" i ustaw sobie klawiaturę "polski programisty". Nie wiem czy to pomoże, ale chyba powinno. Na pasku zadań na dole po prawej też jest zwykle skrót do ustawienia języka klawiatury, może w ogóle to wystarczyłoby.

Jeśli to nie pomoże, to poszukaj w googlu informacji o wyłączaniu klawiatury maszynistki(może być też oznaczona jako "polski 214").
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Viento » 04 listopada 2013, 11:07

Dzięki!
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 24 października 2014, 14:11

Powiedzcie mi, czy to normalne, że Chrome uruchamia jednocześnie ze cztery, czy pięć procesów, nawet jeśli mam otwartą tylko jedną kartę? Dlaczego to cholerstwo jest takie żarłoczne?
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 23 razy

Postautor: Natta » 24 października 2014, 16:38

Policz jeszcze rozszerzenia i pluginy dla Chrome'a - na każdy też powinien przypadać jeden proces. Niestety, tak działa ta przeglądarka.
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 31 maja 2015, 09:15

Tip dla posiadaczy Firefoksa: Blokowanie śledzenia w Firefoksie przyśpiesza ładowanie stron o 44%

Ustawiłam to sobie w tym tygodniu. Nie wiem, czy przy okazji czegoś nie popsułam (bo to tak zwykle jest, że jak jedno się udoskonala, to inne się kiepści), ale póki co, żadnych kłopotów nie odnotowałam.
I am the FBI.

Wróć do „Gry”