Ratunku, pomocy!

Gry i inne komputerowo-techniczne sprawy.
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 33 razy

Re: Ratunku, pomocy!

Postautor: Natta » 23 grudnia 2011, 12:46

Zapewne coś z ustawieniami telefonu jest nie tak.. Ciężko mi tak pomóc na odległość, trzeba po prostu pokombinować z ustawieniami i w telefonie, i w kompie. Może się uda.
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 23 grudnia 2011, 13:27

Też tak myślałem, ale opcji zbyt wielu nie ma i chyba przetestowałem wszelkie możliwe konfiguracje ;)

No nic najwyżej kupię sobie kabel to telefonu ;)
Awatar użytkownika
ecia
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: ecia » 23 grudnia 2011, 14:11

Ja miałam kiedyś podobną sytuację i zmieniłam oprogramowanie do bluetootha, niestety nic to nie pomogło, a raczej zaszkodziło, bo nie działało już w żadną stronę ;]
Powiedzieć wszystko?
Nie to niemożliwe.
Zawsze zostaje to co najważniejsze
i co się nie da okpić powiedzeniem.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 04 sierpnia 2013, 19:39

Natta pisze:Co do reklam, to żadnych nie widzę, bo mam na swojej przeglądarce zainstalowaną wtyczkę Adblock. Jest dostępna i na Firefoxa, i na Chrome. Polecam.

O! Dzięki! Zainstalowałam i reklamy poszły w cholerę :D.
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 04 sierpnia 2013, 21:13

Super. Czasami może się zdarzyć, że jakiś filmik na onecie czy na wp nie poleci, bo adblock błędnie uzna go za reklamę i zablokuje. To się zdarza bardzo rzadko, ale jednak. Wtedy wystarczy najechać na zakładkę adblockową w przeglądarce i zaznaczyć opcję "wyłącz blokowanie na tej stronie" albo wyłączyć go na chwilę i wszystko będzie działać ;)
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 04 sierpnia 2013, 23:10

Już mi raz zablokowało wyskakujące okno na stronie Playa, ale sobie poradziłam :D.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Ogłoszenia drobne.

Postautor: Viento » 21 października 2013, 13:54

Ostatnio coś dziwnego dzieje mi się z kompem - czasem podczas pisania przy wciśnięciu spacji kursor przenosi mi się na początek lub gdzieś w środek tekstu i muszę potem to poprawiać, co jest upierdliwe i wkurzające. Macie jakiś pomysł jak to naprawić?
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 75 razy

Re: Ogłoszenia drobne.

Postautor: Vinlett » 21 października 2013, 20:17

Ten wątek bardziej mi pasuje do tematu Ratunku, pomocy! ;)

Piszesz na laptopie? Być może nie chodzi o spację, a o niezamierzony ucisk na touchpada, a raczej na obudowę wokół niego. Gdy się często pisze, obudowa może się nieznacznie odkształcić od nacisku nadgarstków. Ewentualnie coś się mogło wylać na klawiaturę.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Natta

Postautor: Natta » 21 października 2013, 21:44

Prawdopodobnie to, co napisała Vin, jest przyczyną. Albo może sterowniki myszki/touchpada... Ale na wszelki wypadek sprawdź sobie w ustawieniach myszy (Panel sterowania -> Mysz) czy nie masz zaznaczonej w zakładce "Opcje wskaźnika" funkcji "przyciąganie do". Jeżeli tak, to ją wyłącz. Z reguły jest ona przydatna (chociaż udogodnienie stanowi niewielkie), ale zdarzają się programy, które nie potrafią z nią współpracować. Nie gwarantuję, że to Ci pomoże, ale warto to zrobić, bo zajmuje to tylko chwilę. Miałam kiedyś taki problem z jednym programem, kursor mi skakał gdzieś w jakieś dziwne miejsca podczas pisania. To akurat pomogło.
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 22 października 2013, 10:16

Nic mi się nie wylało. To chyba nacisk na touchpada, bo gdy piszę i nadgarstki trzymam nad klawiaturą to nic się nie dzieje.

Wróć do „Gry”