Ratunku, pomocy!

Gry i inne komputerowo-techniczne sprawy.
Awatar użytkownika
Domin

Re: Ratunku, pomocy!

Postautor: Domin » 14 lipca 2011, 00:58

Wirus? (wiadomo zeskanować kompa jakimś antywirem) Uszkodzenie któregoś z plików w lokalizacji gry? (przeinstalować grę lub zdefragmentować partycję na której jest gra zainstalowana, TuneUp Utilities), błędy w rejestrze plików z grą? (TuneUp też może to naprawić pewną opcją naprawiania struktur rejestru) Może przypadkiem zmieniłeś ustawienia na maksymalne i się zwyczajnie tnie? (sprawdź ustawienia graficzne i daj default) :D

Lub sprawdź włączając grę i wciskając ctr+alt+del, obczaj procesy, czy czasami jakiś program razem z grą się nie włącza czasami j pożera Ci pamięć :P
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 14 lipca 2011, 01:35

Skanowałem - nic, ustawienia są na maks od początku, czyli jakiś rok - czyli też nie to, ale fakt, spróbuję przeinstalować.
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 14 lipca 2011, 01:47

Macbeth pisze:ustawienia są na maks od początku, czyli jakiś rok - czyli też nie to, ale fakt, spróbuję przeinstalować.

Szkoda, że nie wiek! Albo od razu dwa, po co się ograniczać ;) Przeinstaluj i będzie chodzić :P
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 17 sierpnia 2011, 00:18

Problem rozwiązany prawie po miesiącu. Okazało się, że część użytkowników mających avasta nie może korzystać z gry. Kto by pomyślał?
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 17 sierpnia 2011, 21:25

Yyyyy hmmmm zaraz zaraz coś mi przyszło do głowy.... avast to gówno? Aaaaaaa TAK! ;)
Awatar użytkownika
Domin

Postautor: Domin » 01 grudnia 2011, 21:39

No to ratunku pomocy!!
Ostatnio zakupiłem sobie laptopa. Jako laik w tych sprawach użytkowałem i użytkuje go już 3 tygodnie dopiero niedawno pewien dobry człowiek powiedział, a raczej spytał, czy zrobiłem kopię zapasową Systemu Windows 7 (taki posiadam). Ja mu grzecznie i kulturalnie odpowiedziałem: "Co kurwa?!".
No i tak, powiedzcie mi, jeśli wiecie, czy robienie kopii zapasowej po 3 tygodniach użytkowania systemu będzie ok? A no i najważniejsze, jakie pliki, foldery z dysku C (na którym znajduje się system operacyjny) powinny się znaleźć na takiej kopii zapasowej, bo zwyczajnie jakbym chciał zrobić kopię całego dysku C, wychodzi mi 36 GIGA co daje 8-9 płyt DVD. Trochę dużo, byłoby łatwiej gdyby program do tworzenia kopii akceptował płyty 8,5 Gigowe, a nie tylko 4,7 :(
Tak więc ....POMOCY!!!
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 59 razy

Postautor: Vinlett » 01 grudnia 2011, 22:31

Oj, niestety nie znam się na tym i nie pomogę :(. Sama również mam nowego laptopa i jako totalny debil w tych sprawach też nie miałabym pojęcia o tym, że trzeba zrobić coś takiego jak kopia zapasowa Windowsa 7, gdyby nie mój brat, który natychmiast po odpaleniu lapka zabrał się za to. U mnie akurat zajęło to 5 płytek o pojemności 4,7 Giga.

Może na forach internetowych o komputerach ludzie mają jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? A nuż coś ktoś mądrego doradził...
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 22 grudnia 2011, 13:24

Problem okołokomputerowy: chcę wysłać plik z komputera do telefonu via bluetooth - nie ma problemu, w drugą stronę nie mogę się połączyć... Jakieś pomysły, co jest nie halo?
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 54 razy
Podziękowano: 42 razy

Postautor: Luna » 23 grudnia 2011, 04:42

A z czym konkretnie jest problem? Bluetooth w ogóle nie odnajduje komputera, czy chodzi o coś innego?
Awatar użytkownika
Macbeth

Postautor: Macbeth » 23 grudnia 2011, 12:21

Normalnie odnajduje, ale wyświetla komunikat, że nie może się z nim połączyć. Przy czym tak, jak wspomniałem, w drugą stronę działa bez zarzutu.

Wróć do „Gry”