Nowości ze świata gier

Gry i inne komputerowo-techniczne sprawy.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth
Podziękował: 1 raz

Nowości ze świata gier

Postautor: wisdom_tooth » 12 lutego 2011, 11:15

Opisujmy tutaj nowe gry w jakie nam się udało ostatnio pograć, gry, na które oczekujemy, gry, które chcielibyśmy innym polecić.

Dzięki Macowi (dzięki Mac) grałem ostatnio w grę Metro 2033, zrealizowaną o dziwo za naszą wschodnią granicą. Nie odbiega ona jakością grafiki od produkcji zachodnich, natomiast bije je na głowę pod względem nastroju jaki kreuje. Wyskakujące na nas w dużej liczbie postnuklearne potwory potrafią przyprawić o palpitację serca. Klaustrofobiczny klimat uwięzienia w metrze pod ziemią udziela się graczowi, chociaż do najtrudniejszych należą misje na powierzchni, kiedy oczy trzeba mieć dookoła głowy. Nie przeszedłem jej jeszcze do końca...jestem u kresu ale ostatni etap jest na razie ponad moje siły ;) ...po prostu czasu brak. Ale wiem, że zacznę ją od nowa...mimo jej liniowości, warto spróbować przejść ją nieco inaczej.
Mieszkam w pałacu Możliwości -
Piękniejszy to dom od Prozy -
O wiele więcej Okien -
Drzwi można szerzej otworzyć - E. Dickinson
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Nowości ze świata gier.

Postautor: Natta » 24 października 2011, 13:43

wisdom_tooth pisze:Aaaa, Natta- pare słów na temat tej gry...konkretnie chodzi mi o grywalność? ;)

Dead Island.. hm.. nie gram w to, bo nie kręci mnie napierdalanie w zombiaki, ale Tomkowi się bardzo podoba. Gra się wygodnie, bronią jest w zasadzie wszystko, co popadnie, można craftować broń.. gra jest bardzo długa i urozmaicona. I dobrze zoptymalizowana, bardzo ładnie wygląda w stosunku do wymagań sprzętowych. Jak Tomek wróci z pracy to może napiszę coś więcej.
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 24 października 2011, 15:27

No to chętnie, bo już ją trzymałem w rękach, ale mnie wymagania troszkę powstrzymały.
O wiele więcej Okien -
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 22 razy

Postautor: Natta » 24 października 2011, 20:25

Tomek ma procesor dwurdzeniowy 1,7 GHz, 4 GB RAM, grafikę geforce 8600GT i gra bez najmniejszej przycinki na niskich/średnich detalach ;)
Awatar użytkownika
wisdom_tooth

Postautor: wisdom_tooth » 24 października 2011, 20:34

Dzięki, to znaczy, że nie jest źle. Natomiast mój czas obecnie zajmuje druga część Mass Effect...a potem pewnie sięgnę po Dead Island.
O wiele więcej Okien -

Wróć do „Gry”