(2016) Głosowanie na userów - WYNIKI!

Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

(2016) Głosowanie na userów - WYNIKI!

Postautor: Luna » 21 marca 2016, 17:24

Głosowania miało nie być, ale Ecia swoim pytaniem mnie zmotywowała do kontynuowania tradycji :D. Miniony rok był dla naszego forum, no, wiadomo jaki, więc musiałam coś wykombinować, żeby głosowanie nie było nudne i nie opierało się tylko na naszych wspomnieniach sprzed lat. Problem częściowo się rozwiązał, bo już od jakiegoś czasu jesteśmy aktywni, poprzypominaliśmy sobie wiele wątków i odświeżyliśmy znajomość :). Dodatkowo proponuję, żeby w tym roku każdy swój typ uzasadnić i fajnie by było, gdyby to były przynajmniej 2-3 zdania :). Może być i więcej, jeśli Was wena poniesie :mrgreen:. Te uzasadnienia podam potem anonimowo :).

Tegoroczne kategorie:

1. Autor najciekawszych postów
2. Najbardziej inspirujący user
3. User, którego zabralibyście na bezludną wyspę

Czekam na Wasze odpowiedzi +/- tydzień. Jak zwykle na PM :). No i proszę, proszę, proszę, proszę - zmotywujcie się i weźcie udział w głosowaniu! Naprawdę na Was liczę. Miło byłoby zebrać jak największą liczbę kompletów odpowiedzi, żeby było ciekawie :).
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Re: Głosowanie na userów

Postautor: Marcin » 26 marca 2016, 23:16

Luna pisze:Głosowania miało nie być, ale Ecia swoim pytaniem mnie zmotywowała do kontynuowania tradycji :D.

Właśnie wcześniej o to samo miałem zapytać, ale jak się okazało, zostałem uprzedzony. A swoje typy już wysłałem.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Głosowanie na userów

Postautor: Luna » 01 kwietnia 2016, 06:10

Proszę Państwa, nadszedł czas ogłoszenia wyników :). W tegorocznym głosowaniu kategorie nie bez powodu okazały się ogólne, takie raczej adoracyjne :mrgreen:. Pisałam wcześniej, dlaczego tak. Myślę, że kolejny rok okaże się dla forum owocniejszy i na następną rocznicę będę mogła przygotować coś bardziej zróżnicowanego. Wiem, że niektórzy mieli problemy, musieli wstrzymać się od głosu, albo nawet posiwieli :D. Tym bardziej dziękuję Wam za zaangażowanie! Aż miło zliczać głosy, kiedy jest ich tak dużo :). A teraz, uwaga! :) Wyniki:

Autor najciekawszych postów:

Luna :oops:

"Bo posty są ciekawe ( :mrgreen: ) zawsze wkłada w nie dużo serca i
energii co przyciąga."

"Bo ma naturalny talent do tworzenia wpisów, które dają kopa innym użytkownikom do tego, aby dyskusja była kontynuowana. Dlatego ja zawsze nie mogę się doczekać tych postów. Wiem, że będą najlepszym remedium na forumowe zastoje :)."

"Ma szeroki zakres wiedzy na temat szeroko pojętej muzyki. Zawsze powie coś ciekawego na temat danej grupy muzycznej, że aż chce się czytać. Interesujące są również Jej wypowiedzi na temat oceniania utworów."

"No chyba nie muszę nikomu udowadniać, że to Luna jest królową, naszą matką tego domu. Pisze po nocach, pisze, gdy śpi, pisze w toalecie, na polanie, na księżycu, gdzie tylko może. I to jak pisze - mądrze pisze:) Jej posty są długie, rozbudowane, zawsze z konkretnymi argumentami. No mistrzyni:) Ja mogę tylko się przed nią pokłonić:)"

Pozostałe głosy w tej kategorii:

Vinlett:

"Lubię czytać jej posty w temacie dotyczącym nauki."

"Lubię czytać jej posty, zwłaszcza te popularyzujące naukę i o książkach. Niejednokrotnie były dla mnie motywacją do pogłębienia swojej wiedzy na jakiś temat albo sięgnięcia po właśnie opisywaną przez Vin książkę :)"

Natta:

"Pisze ciekawie, bo to osóbka o ciekawym wnętrzu. Bardzo pracowita, zaradna, ambitna. Dobra i opiekuńcza. Z pewnością nie nudzi się w swoim towarzystwie i nie musi wydawać majątku żeby swoje otoczenie uczynić piękniejszym i bardziej praktycznym, a takie osobowości szanuję najbardziej. Każdą ciekawostkę dogłębnie bada, dzięki czemu jest oczytana i wielu rzeczy świadoma. Lubi uszczęśliwiać innych. To wszystko emanuje z jej postów, dlatego czytanie ich jest czystą przyjemnością."

DarkMoonlight:

"Słucha dużo muzyki i często o niej pisze. Lubię przeglądać jego posty, zawsze znajdę coś dla siebie i poznaję nowe zespoły."

Najbardziej inspirujący user:

Natta!

"Bo gra, śpiewa, tworzy cuda z origami, quillingu, szyje książki i buk wie co jeszcze potrafi robić, pewnie wszystko. Być uzdolnioną w tylu dziedzinach to prawie grzech ;). Do tego dzielnie stawia czoła choróbskom, które się do Niej przyplątały, bo są głupie. Inspirujący człowiek."

"Potrafi zrobić coś pięknego lub pysznego w prosty i tani sposób."

"Jak oglądam jej kartki, to od razu wpadają mi do głowy fajne pomysły. Co prawda dawno na forum nie chwaliła się swoimi pracami, ale i tak na nią zagłosuję :)"

"Pięknie śpiewa, inspiruje wszystkich swoim głosem. A to co wyrabia ręcznie to już istne mistrzostwo świata. Inspiruje, by działać, by cieszyć się z tego, co się robi. Inspiruje, by nie bać się walczyć o swoje marzenia. Perfekcyjna pani domu to mogłaby jej stopy lizać, bo na mycie by nie zasłużyła:)"

Viento:

"Energetyczna i pozytywna osoba, która swoim uporem i wiarą w życie
napawa mnie optymizmem i energią."

"Uprawia sporty, lubi się ruszać. Mogłaby być przykładem dla innych ludzi w kwestii jak spędzać wolny czas, żeby nie siedzieć cały dzień w domu."

Ecia:

"Z uwagi na fakt, że urządza mieszkanie i dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami, zainspirowała mnie do zmian w swoim gniazdku."

Vinlett:

"Nauczyła mnie, że nauka jest dla każdego i dzięki temu oczyściła moją ciekawość świata z niepewności i lęku przed porażką. Czasami czuję się przy niej głupia i nierozsądna, ale na ogół to tylko motywuje mnie do tego, aby otwierać umysł szerzej i każdej rzeczy przyglądać się z dystansu. Mistrzyni dyplomacji. Bywa, że wydaje mi się najmądrzejszą i najbardziej życzliwą osobą na Ziemi i wtedy naprawdę chcę być taka jak ona (i teraz modlę się, żeby odgadnięcie autora tego wywodu nie okazało się zbyt łatwe :lol:)."

DarkMoonlight:

"Dark z niezależnego dzieciaka momentalnie zmienił się w dobrego męża, zaangażowanego ojca i odpowiedzialnego żywiciela rodziny powożącego autkiem ^^ Przy tym nie stracił swej pogody ducha i znajduje czas na słuchanie muzyki oraz pisanie na forum. Sprawia wrażenie, jakby wszystko zawsze mu się udawało. Z pewnością tak nie jest, ale jego niesamowita osobowość każe tak myśleć i to bardzo inspiruje! ^^"

User, którego zabralibyście na bezludną wyspę:

Natta!

"Jest interesująca, podoba mi się jej zdroworozsądkowe podejście do życia."

"Na takiej bezludnej wyspie to Natta ugotowałaby, pośpiewała, opowiedziała coś ciekawego, nie byłoby nudno."

"Zaradna dziewczyna, która wiele rzeczy potrafi zrobić. A przy tym bardzo ładna i miła, mająca coś interesującego do powiedzenia. Myślę, że świetnie by się z Nią gawędziło. Z miłą chęcią bym sobie posłuchał Jej śpiewu, bo wiem, że lubi śpiewać."

"I tu mam największy problem, bo wziąłbym każdego/każdą z was:) Ale jeśli już miałbym się na kogoś zdecydować to byłaby to Natta. Czemu, odpowiedź jest prosta. Siedzielibyśmy sobie razem przy ognisku i śpiewali na dwa głosy w piękniej harmonii, czego chcieć więcej?:)"

DarkMoonlight:

"Bo podobno na bezludnych wyspach nie ma radia, więc fajnie byłoby zabrać kogoś, komu będzie się chciało przez cały czas śpiewać piosenki ;D"

"Pobyt na bezludnej wyspie w pierwszej chwili wydaje się romantyczną i niesamowitą przygodą. Podejrzewam, że w drugiej człowiek przypomina sobie "Władcę much", zastanawia się, gdzie będzie spał, czy rano się obudzi, czy w końcu dojdzie do sytuacji, w której będzie musiał wybić sobie bolący ząb łyżwą i próbując dostać się do wnętrza kokosa, aby zaspokoić pragnienie, makabrycznie odcina sobie palec :D. Dobrze byłoby wtedy mieć przy sobie takiego radosnego, pozytywnego Kamilka, który z pewnością potrafi dostrzec dobrą stronę każdej sytuacji. Pobyt na wyspie w jego towarzystwie zamieniłby się w sielankę wypełnioną śpiewem, śmiechem, dyndaniem na lianach i pływaniem z delfinami."

Vinlett:

"Wydaje mi się, ze byśmy się dogadały. Vin jest osobą o podobnych do moich zainteresowaniach i na bezludnej wyspie zapewne miałybyśmy o czym rozmawiać i zapewne razem byśmy wykombinowały jak zbudować gwiazdę śmierci z palmy i kamieni ^^"

Luna:

"Bo to pogodna, ciepła, tolerancyjna i empatyczna osoba, której nie sposób nie polubić :)"

Sushi:

"Bo to radosna, pełna energii wariatka :D Uwielbia pomykać na swym rowerze, to i na bezludnej wyspie zapewne nie usiedziałaby w miejscu i można by było zapomnieć o nudzie."

Dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie i przemiłe komentarze <3 Jesteście naprawdę kochani :przytul: :kocham:

Gratuluję pozostałym osobom i podpisuję się pod każdym argumentem! :kwiat:
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Re: Głosowanie na userów - WYNIKI!

Postautor: DarkMoonlight » 01 kwietnia 2016, 07:28

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i nominowanym. Argumenty są bardzo rzeczowe i zgadzam się z każdym z nich. Najlepsze jest to, że po formie wypowiedzi, znaków interpunkcyjnych, emotikonów można mniej więcej określić autora komentarza.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 01 kwietnia 2016, 10:29

Gratuluję zwycięzcom. :brawo:

"Energetyczna i pozytywna osoba, która swoim uporem i wiarą w życie
napawa mnie optymizmem i energią."

"Uprawia sporty, lubi się ruszać. Mogłaby być przykładem dla innych ludzi w kwestii jak spędzać wolny czas, żeby nie siedzieć cały dzień w domu."

Dzięki za te miłe słowa.
Awatar użytkownika
Sushi
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Sushi » 01 kwietnia 2016, 10:55

Gratuleszyyyn! Brawa dla zwyciescow! :D No i bardzo się cieszę, że tyle osób wzięło udział w konkursie- nasze forum wraca do życia :)

I bardzo dziękuję za miły komentarz nawet na mój temat, czego się nie spodziewałam :D Mla :D
:zakochany: :balony: :konfetti1: :lamaskok:
"Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win."
Awatar użytkownika
Natta
Podziękował: 39 razy
Podziękowano: 34 razy

Postautor: Natta » 01 kwietnia 2016, 11:31

Ej, nawet nie wiem, co powiedzieć :oops: :oops: :oops:

Obrazek

Dziękuję Wam :oops: W mojej ocenie to inni userzy bardziej zasługują na te wszystkie tytuły, dlatego jestem zaskoczona i jest mi bardzo miło i trochę głupio. Kochani <3 <3 <3

Lunie też gratuluję. Zasługujesz! :przytul:
Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 78 razy

Postautor: Vinlett » 01 kwietnia 2016, 17:48

Natto, Luno, gratuluję Wam dziewczyny zasłużonego zwycięstwa! :brawo: Nie mogło być inaczej ;). Pozostałym osobom także gratuluję i zgadzam się z każdą opinią na Wasz temat :).

Dziękuję za Wasze piękne argumentacje, nie spodziewałam się <3. Wiecie, człowiek pisze te posty w nadziei, że komuś dadzą do myślenia, a tak naprawdę to nawet nie wie, czy osoby, które je czytają, nie biorą go za monotematycznego czubka :lol:. Ale skoro jednak nie, to bardzo się cieszę, sprawiliście mi naprawdę olbrzymią radość :). Osobie, której pokazałam, że nauka jest dla każdego, chcę powiedzieć, że chyba nie można mi było sprawić większego komplementu :kocham:. Co do Gwiazdy Śmierci, to w każdej chwili jestem chętna zmajstrować ją z Wami nawet z bambusa :D.
I am the FBI.
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: Marcin » 06 kwietnia 2016, 23:18

Bardzo ciekawy konkurs. :) Gratuluję wszystkim zwycięzcom i nominowanym. :D Głosy bardzo ciekawie się rozkładały. :) No i ciekawe są te wypowiedzi. :) Przyjemnie się je czytało. :)

Wróć do „Świętownik - archiwum”