Jubileuszowy konkurs 2015 - WYNIKI!

Awatar użytkownika
Vinlett
Podziękował: 56 razy
Podziękowano: 76 razy

Re: Jubileuszowy konkurs 2015

Postautor: Vinlett » 12 marca 2015, 12:43

Luno, oczywiście może być 18.00, o ile Ty masz czas o tej porze. Pewnie zepsuliśmy Ci jakieś wyjście do kina albo coś :oops:.

Szkoda, że nie można tego quizu po prostu wysłać nam na pw. Czas byłby liczony od momentu otworzenia wiadomości do czasu nadesłania odpowiedzi. Pewnie nie da się ustawić czasu otwierania wiadomości na forum?
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 12 marca 2015, 18:12

Nie, w porządku, może być 18. Nic na dzisiaj nie planuję :). Tylko to taka godzina, że na ogół jestem troszkę zaganiana przy jakichś domowych pierdółkach, ale na pewno znajdę chwilkę, żeby zajrzeć i wrzucić pytania :).

Vin, to było najlepsze rozwiązanie, ale z tego, co się orientuję, niestety nie ma takiej możliwości na forum.

Wiecie, to też nie chodzi o to, że umówimy się na konkretną godzinę i będę siedziała ze stoperem czekając na Wasze odpowiedzi. Chcę, żebyście zobaczyli pytania w tym samym czasie, żeby było sprawiedliwie, ale czas na odpowiedzi będzie nieograniczony :). No, chyba, że pytania okażą się bardzo łatwe i od razu odpowiecie :D. Ale mam nadzieję, że będą wymagały chociaż chwilowego zastanowienia :D.

Edit I: Halo, halo? Vinnie już widziałam. Teraz zobaczymy, czy Dark jest punktualny :D.

Edit II: Okej, nie będziemy czekać. Zrobimy tak: wrzucę pytania i jeśli Wam obojgu uda się odpowiedzieć na wszystkie, to o wygranej zdecydują szczegóły, dokładność odpowiedzi. A jeśli trudno będzie wskazać zwycięzcę, to wtedy będę się zastanawiać, co dalej XD.

Pytania:

1. Co Anneke ma wytatuowane na pośladku i udzie?
2. Jaki kolor dominował w wystroju pierwszej, oficjalnej strony Agua de Annique?
3. Kto wymyślił nazwę prywatnego studia nagraniowego AdA?
4. Jaki jest tytuł pierwszego utworu napisanego przez The Gathering?
5. Jaki jest stosunek Annie do wiary?
6. Jakim głosem operuje Anneke?

Odpowiedzi oczywiście poproszę na PM. Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 12 marca 2015, 20:58

Luna ja jestem bardzo punktualny. Niestety nie mogłem być o 18, bo mój Szymek się źle czuł ale już jest ok:) wysłałem odpowiedzi. Pytania to jakaś masakra, także pewnie już mogę gratulować Vinlett:)
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 13 marca 2015, 08:04

Darku, spokojnie, jeszcze nic nie wiadomo :). Luna wyraźnie napisała, że o wygranej zdecyduje dokładność odpowiedzi, a nie prędkość jej nadesłania.

Luno, super trudne pytania ułożyłaś. Jesteś w tym dobra, oj dobra :D.
I am the FBI.
Awatar użytkownika
Luna
Podziękował: 75 razy
Podziękowano: 53 razy

Postautor: Luna » 13 marca 2015, 23:27

Vinlett pisze:Luno, super trudne pytania ułożyłaś. Jesteś w tym dobra, oj dobra :D.

Wiem, że mamy super mądrych ludzi na forum i głupkowatymi quizami się nie zadowolą ;).

Może najpierw podam poprawne odpowiedzi.

1. Co Anneke ma wytatuowane na pośladku i udzie?
- Imię swojego męża i serce.

2. Jaki kolor dominował w wystroju pierwszej, oficjalnej strony Agua de Annique?
- Różowy. Zaakceptowałabym również odpowiedź: "lila", czy: "jasny odcień fioletu".

3. Kto wymyślił nazwę prywatnego studia nagraniowego AdA?
- mariska1976, fanka - zwyciężczyni konkursu.

4. Jaki jest tytuł pierwszego utworu napisanego przez The Gathering?
- "Anthology in black"

5. Jaki jest stosunek Annie do wiary?
Fragment wywiadu dla Sonic Cathedral:
Anneke: (...) But I consider myself as a religious person. I believe in God.
Frozen Angel: In your own way?
Anneke: Kind of, in my own way. So, yes, I am a believer. I believe in God, I believe in the cosmos, I believe in the world, I believe in people, I believe in nature, and I am always thinking about these things. Absolutely!

6. Jakim głosem operuje Anneke?
- Mezzosopranem. Dark dodał, że w zakresie D3-A5.

Większość Waszych odpowiedzi była podobna. Przy jednym pytaniu Dark dodał jakiś szczegół, przy innym Vin, ale o wygranej zdecydował pierwszy utwór The Gathering.

GRATULACJE DLA
VINLETT!!!
:party:
:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
DarkMoonlight
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 19 razy

Postautor: DarkMoonlight » 14 marca 2015, 05:21

Gratuluję, Vin. Wiedziałem, że wygrasz. Cieszę się bardzo.... Teraz zapamiętam do końca życia jaki był pierwszy numer The Gathering.
Wszystko jest gównem prócz moczu./wisdom/
Awatar użytkownika
Viento
Podziękował: 27 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Viento » 14 marca 2015, 07:29

Gratulacje Vinlett!
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 14 marca 2015, 08:56

Dziękuję!

Darku, dziękuję Ci za rywalizację. Bez niej nie byłoby tak ciekawie :). Pytanie o pierwszy napisany utwór TG również dla mnie było najtrudniejsze.

Luno, Tobie dziękuję za interesujący konkurs i niełatwe pytania. Świetnie się bawiłam uczestnicząc w zabawie :).
I am the FBI.
Marcin
Podziękował: 17 razy
Podziękowano: 13 razy

Postautor: Marcin » 15 marca 2015, 14:08

Gratuluję Ci Vinlett wygranej w tym konkursie. :brawo: Pytania nie były łatwe, zarówno w pierwszym jak i drugim etapie. Jeszcze raz wielkie brawa. :brawo:
Awatar użytkownika
Vinlett

Postautor: Vinlett » 07 czerwca 2015, 00:10

Marcinie, dziękuję za gratulacje (sorki, że dopiero teraz, alem się zagapiła...).

Największe i najpiękniejsze podziękowania należą się Lunie za całokształt i za masę włożonej pracy w nasze coroczne świętowanie :kwiat:. Z tej okazji pragnę złożyć postulat w brzmieniu: Luna na prezydenta! :D

Nagrodą, która dotarła do mnie calutka i piękniutka, jest ta płyta:
Obrazek <3 <3 <3
Znajdują się na niej autografy Anneke i Arjena <3.

Pięknie dziękuję, Luno! :lamaskok: (Nie wiem dokładnie, co wyraża ta emotka, ale ja tak skakałam ze szczęścia, kiedy otwierałam przesyłkę).
I am the FBI.

Wróć do „Świętownik - archiwum”